Novorozenec a kojení

Anonymní
15.12.19 01:46

Novorozenec a kojení, rada

Ahoj. Jsem prvorodička a mladá mamina a potřebuji radu, prosím. Mám necelých 14 dní starého syna a ač kojim. mléka mám hodně tak ji celkem málo cca 10-15 min, denně několikrát samozřejmě. Hlady mi nepláče, většinou ho na jídlo budím jen k ránu se hlásí. Jenže občas (ne pořád) po nakojeni večer když se jde spát si strká ruce do pusy, jakoby hledá prso, ale když ho ještě přiložím k prsu tak nesaje dlouho spíš vyloženě cucá nebo mi u toho usne s jen pocucává. Po odložení zase zběsile hledá a cuca ruku a u toho se vzteká, vypadá jako když má hlad… jenže opravdu nepije, hlad vypadá jinak. Jinak po jídle přes den krásně spinká, většinou i vecer az na pár výjimek.
Děkuji

• Citovat
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
2028
15.12.19 03:10

Vas znervounuje ten cas? Mě se děti nikdy nekojily dyl… Starší dokonce později zvládla 5min a byla spokojená… Pokud je spokojeny pribira tak bych to asi neřešila… A že si strká ruce… No některé děti by se dudlaly na prsů pořád… Já jsem dcerky vždycky po kojení chvilku nechala ale nechtela jsem si je naučí mama=dudlík…

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
10990
15.12.19 03:32

Dej mu dudlík. 10-15 minut je úplně v pořádku. Buď ráda že ti na prsu nevisí hodinu. Můj dvouměsíční už se nakoji dřív jak za 10 minut.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
2156
15.12.19 04:20

Taky bych mu dala dudlik. Paklize ho nechce, tak bych vyzkousela uplne maly dudlicek, je na nem napsano 0-2 mesice, nekdy taky deti nechteji ty tvarovane dudliky, ale spis ty kulate. Oblibene byvaji takove retro jako kyticka. Lepsi dudlik nez palec.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
47473
15.12.19 04:48

Na kojení ho nebuď, pokud dobře prospívá. Nabídni mu něco na dudlání-naše děcka měla stužku, dečku a poslední uši plyšáka

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
230
15.12.19 08:39

Já malé strčila do pusy svůj malíček, 20vterin podudlala a usnula :mrgreen:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu