Elektrický dámský strojek co neškube

Fotoalbum tématu (1) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
barrbucha
Kecalka 397 příspěvků 13.10.18 09:55
Elektrický dámský strojek co neškube

Ahoj holky, jaký používáte dámský elektrický holící strojek na intimní partie? Po x letech mi umřel můj philips a chci si koupit nový. Philips byl fajn, ale občas mi vyškubl chlupy z pysku a to byla fakt bolest… Takže sháním co pojede jak hodinky, nebude škubat. Holit se budu co cca 3 den. Díky za typy. Nepište mi žiletky a jiné alternativy. Vyzkoušela jsem toho dost a el. strojek je za mě top, tak prosím jen vyloženě osobní zkušenosti.

Reakce:
Lea L
Kecalka 325 příspěvků 13.10.18 10:42

Ahoj.. ja toho vyzkousela taky mraky a bez holiciho strojku ani ranu. Vyzkousela jsem snad 4 a bud neholil, nebo fakt trhal atd. Ted mam ale teda philips a je nejlepsi a vubec nezatrhava.. bohuzel jiny tip nemam, zatim je tenhle nejlepsi za x let, tak snad nekdo poradi dal.

kotyk
Echt Kelišová 7944 příspěvků 13.10.18 11:14

Aktuálně mám Remington. Škube, pokud není řádně nakrmený, takže preventivně před holením vždycky dobíjím.

barrbucha
Kecalka 397 příspěvků 13.10.18 17:23

@Lea L díky. Asi ho zkusím ;)

Váš příspěvek
Reklama

Poslední články

Diskuze s tatínkem Janem: O hraní i péči o nemocné dítě

Pojďte si popovídat do diskuze na eMiminu s tatínkem, který po narození... číst dále >

Vánoční úklid: Hlavně zůstat v klidu

Vánoce a úklid. Každý rok je to pořád dokola. Víte, že to musíte udělat, ale... číst dále >

Články z Expres.cz

Slávek Boura obviněný z pašování drog: Nesmysl, měl jsem jen napsat bedekr!

Bývalý moderátor TV Nova Slávek Boura (54) čelí obvinění z pašování drog.... číst dále >

Návorková o Dvořákovi: Předchozí zkušenosti s tancem jsou spíš na škodu!

Jak se dalo předpokládat, jako favorité postoupili do samotného finále... číst dále >

Články z Ona Dnes

Polohy pro zdravý spánek: nejlepší je na zádech, na klubíčko zapomeňte

Člověk stráví v posteli až dvě pětiny svého života. I proto je podle... číst dále >

Pracny, košíčky a další skvělé cukroví, které pečeme v redakci

Také letos vám přinášíme osvědčené recepty na vánoční cukroví, které se peče... číst dále >