Elektronická chůvička

9
24.8.04 12:32

Elektronická chůvička

Ahoj holky,
máte někdo zkušenosti s elektronickou chůvičkou Nanny, popř. nějakým jiným modelem (hlídač dechu kojence)? Momentálně se s manželem rozhodujeme, zda ji pořídit či ne, jestli nám k něčemu bude, nebude, však to znáte. Poraďte prosím!

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Napsat příspěvek

Reakce:

Anonymni
24.8.04 13:09

Ahojky,
my jsme měli el. chůvu Nanny a byli jsme s ní maximálně spokojení. Dá se ovšem použít pouze pro mimi, které se moc nehýbe, protože když se nám Vilík začal v noci „stěhovat“ po postýlce, spustil se alarm a já málem dostala psotník. Taky je perfektní, že již ode dveří vidíš blikat diodu, jak se dítko hýbe(dýchá) a tak ho v noci nemusíš chodit okukovat až k postýlce a riskovat, že se vzbudí. Takže můžu jen doporučit.
Zdraví Jana + Vilík(14 měsíců)

• Nahlásit
  • Citovat
980
24.8.04 13:45

Jano a myslíš tedy, že lepší než podložka pod mimi je ten senzor co se zavěsí na postýlku? Nepamatuju se přesně název výrobku, ale pracuje podobně.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Anonymni
24.8.04 13:53

Teď nevím, co máš přesně na mysli. Nanny je podložka, která se dá pod matraci a od ní vede kabel, který končí krabičkou s ovládáním a tu zavěsíš na postýlku. S ničim jiným nemám zkušenosti.
pa jana

• Nahlásit
  • Citovat
980
24.8.04 14:41

Jo tak já jsem to asi pochopila blbě - myslela jsem si, že na hlídání dechu jsoudvě věci: 1)podložka a 2) ta krabička co se pověsí na postýlku- a ono je to všechno dohromady. No tak to jsem Koumes… :oops:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
1076
24.8.04 17:28

Taky mám zkušenost s monitorem dechu Nanny. Původně mi přišlo zbytečný ho kupovat, zdálo se mi to drahý a myslela jsem že ho téměř nevyužijem. Když jsme ale přišli z porodnice domů a můj chlapeček si spokojeně chrupkal třeba osm hodin v kuse a já nespala téměř ani minutu jak jsem chodila kontrolovat jestli ještě žije, psychicky jsem to nevydržela a přímo od výrobce jsem ho už třetí den objednávala. Měla jsem ho v postýlce celých 7 měsíců než se švagrové narodila holčička. Potom putoval k nim. Obě jsme s ním byly spokojený.

Katka, Matyášek a mimi 10tt

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
290
24.8.04 18:00

Ahoj,
já též mohu Nanny jen doporučit! Máme 2,5měs dvojčátka a mají je obě - jsem přeci jenom klidnější, když se v noci vzbudím a vidím je blikat.
Holky taky spí zá:,–(ně na bříšku (což vím že se nedoporučuje z důvodu náhlého úmrtí kojence), tak jsem ráda, že jsou hlídány alespoň takto.
Jo a k té podložce jde zakoupit ještě jedna - do větších postýlek, nebo když děti lezou po celé ploše, aby z toho neslezly a v noci ti to nezačalo houkat - to by byl asi šok! Už máme objednaný i ty přídavné desky!
Dali jsme za Nanny s jednou deskou 2900,– a za 790,– je ta přídavná.
Objednávali jsme to přímo u výrobce - www.jablotron.cz
tolik mé zkušenosti.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama