cviceni na mici

23
23.8.04 13:02

cviceni na mici

Ahoj holky,
chtela bych zacit cvicit na mici, ale nevim si rady s nakupem- existuje nekolik velikosti. Jaky prumer mice je vhodny pro vysku postavy 164 cm? A existuje nejaka knizka nebo videokazeta, kde by byly cviky pro tehulky?

Moc diky,

Jana 24+5

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Napsat příspěvek

Reakce:

Radina
23.8.04 13:38

Janulenko:
Výška do 140 cm - míč do 45 cm průměr
výška do 155 cm - míč do 55 cm průměr
výška do 175 cm - míč do 65 cm průměr
výška do 185 cm - míč do 75 cm průměr
výška nad 186 cm - míč do 85 cm průměr, takže při tvé výšce průměr míče 65 cm. Mám ho doma a už na něm necvičím, protože s tím kolotočem kolem dvou dětí a manžela to už nestíhám. Je stříbrný, kupovaný letos na jaře. Pokud máš zájem, můžu ti ho poslat na dobírku i s příručkou na cvičení - ta se kupuje zvlášť, čerpala jsem z ní i ty velikosti v úvodu.
Radka

• Nahlásit
  • Citovat
14
23.8.04 14:28

Ahoj Radko,
vidím že se odkazuješ na nějakou příručku - byla by jsi tak hodná a napsala mi jak se jmenuje a kdo ji vydal? Já jsem se koukala v knihkupectví a nic vhodného jsem nenašla. Jsem v 19.tt a koupila jsem si také míč, ale zatím si na něm jen tak rovnám záda (a musím přiznat že je to paráda), protože nevím žádné cviky.
Děkuji
Hanka

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
229
23.8.04 14:35

Míč

Teda holky já jsem asi vyjímka :roll: , protože mám 174 cm a balon jsem si koupila 85cm 8O , všechny mě byly malé a neměla jsem nohy v pravém úhlu!! Kupovala jsem ho podle toho jaký míč používám ve cvičení pro těhule a tak jsem ho vedle obchoďáku na benzince nafoukla, sedla na něj a … byl malej, nakonec jsem vzala ten největší a byl jediný, který mi sedl. Tak nevím!! :cry:

Verča 32 tt

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Radina
23.8.04 14:41

Je to jenom takový sešit: Cvičení pro zdraví od KÖCK SPORTu s.r.o.
V knize jsem ji nesehnala, koupila jsem ji ve zdravotnických potřebách asi 14 dnů po tom, co jsem si tam koupila míč. Naivně jsem si totiž myslela, že nějaká příručka bude součástí balení míče :oops:

• Nahlásit
  • Citovat
26
31.10.04 09:09

Cvičení na míči

Ahojky,
pro mě jsou přesně udávané velikosti míče podle výšky postavy novinkou, ačkoli mám míč doma již dosti dlouhou dobu. Já měla za to, že optimální velikost míče se bere podle délky natažené paže (od ramene ke konečkům prstů a k výsledné délce se přičte 100 cm) - někde jsem to četla na inetu, ale adresu už nevím. Takže při mé výšce 171 cm mi vyšel ideální průměr míče 175 cm (délka paže 75 cm + 100 cm). Elina

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
980
31.10.04 09:41

Ahojky, já mám koupený míč velikost 65cm - mám 162, manža 175cm.Používáme ho jako židli u PC:-)))) Uleva na záda. Brožurka - no sešitek o cvičení byla součástí a je taky od Köck Sportu - tuším firma odněkud z Krupky u Teplic.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Radina
31.10.04 12:45

Taky máme míč u počítače místo židličky a nedávno jsem přišla dokonce na to, že se naše Bětka na něm úžasně ráda kolíbá. Navíc jsme ji díky balonu popohnali k pasení koníčků, protože podle Dr. byla 14 dní pozadu za ostatními. No, co je to 14 dnů, že jo? Už jsem přemýšlela o tom, že ho fakt prodám, ale kvůli tomu jak si ho malá zamilovala, ho určitě necháme ještě pár let doma

• Nahlásit
  • Citovat
586
31.10.04 13:59

Ahoj,
já mám míč o průměru 65 cm a měřím 175 cm.Koupila jsem si knížku Lucie Výborné Fit maminka,kde jsou předvedeny cviky s bříškem i bez.Škoda,že nevyšla dřív.Teď už mám skoro půlročního Radimka,kterému se na míči taky líbí.
Almerka

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
1
31.12.04 09:06

:oops:
Ahoj holky,míč sem si už koupila a dokone i knížku Lucky Výborné Fit maminka,ale doma to není ono.Ctěla sem se tedy zeptat jestli nemá někdo dobrý tip na cvičení pro těhulky na míči v Ostravě.
Díky Renča a Ondrášek 16tt

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Anonymni
31.12.04 10:42
  • Nahlásit
  • Citovat

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie