Elektronická cigareta - zkušenost

Fotoalbum tématu (1) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

mejky
Povídálka 50 příspěvků 06.02.17 17:21
Elektronická cigareta zkušenost

Ahoj holky. Mám na vás dotaz ohledně elektronických cigaret. Nekouřím od prosince, svátky jsem zvládala se sprejem, ale strašně mě to táhne zpátky k cigaretám a bojím se, že podlehnu. Napadla mě varianta elektronický cigarety, že by mi mohla pomoct na tyhle chvíle a začátky a kouřila bych jí bez nikotinu. Máte některá zkušenost, co se tohoto týče? Jakou byste mi doporučily? Děkuju!!

Stránka:  1 2 Další »
Reakce:

rokris
Kelišová 6281 příspěvků 06.02.17 17:31

Bez nikozinu bych nezačínala, protože by to možná neklaplo. :nevim: Já zrovna dneska mám výročí cigaretou. Od první chvíle mi tabák nechyběl. Dávky nikozinu je asi lepší snižovat postupně. Jinak je větší riziki návratu k tabáku.

mejky
Povídálka 50 příspěvků 06.02.17 17:38

@rokris Aha, dobře, jen vůbec nevím, jaký množství teda zvolit, aby to nebylo víc než v klasických cigaretách a zároveň aby mě to stačilo. :roll: Ale díky za radu! :potlesk: Ještě to prostuduji nebo si nechám poradit pak v obchodě, až budu vybírat.

Kriss Tina
Kelišová 5633 příspěvků 06.02.17 17:39

K cemu ti to bez nikotinu bude? To je prece ta hlavni slozka, ke ktere te to v cigaretach tahne. Takle budes kourit nejakej chemickej hnus, ale k cigaretam te to potahne porad, protoze mozek vyzaduje ten nikotin. Jestli uz nekouris pres mesic mas to nejhorsi za sebou, skus vydrzet a nedelat si dalsi zavislost…

rokris
Kelišová 6281 příspěvků 06.02.17 17:48

@mejky Silný kuřák tabáku by mšl začínat s vyšší dávkou nikotinu. :kytka:

rokris
Kelišová 6281 příspěvků 06.02.17 17:49
@Kriss Tina píše:
K cemu ti to bez nikotinu bude? To je prece ta hlavni slozka, ke ktere te to v cigaretach tahne. Takle budes kourit nejakej chemickej hnus, ale k cigaretam te to potahne porad, protoze mozek vyzaduje ten nikotin. Jestli uz nekouris pres mesic mas to nejhorsi za sebou, skus vydrzet a nedelat si dalsi zavislost…

To bych podepsala.

dardeco1
Povídálka 23 příspěvků 06.02.17 17:52

Ahojky před dvěmi roky jsem vyměnila cigarety za elektronickou. A mám ji do dneška. Sice mám pořád nejsilnější „dávku“ ale k cigaretám už nemám chut se vracet a i když si zajdu třeba s kamarádkou na normalní cigaro, tak se stejně teším na tu svoji elektronku. Ta kámoška si taky koupila elektronku, ale nenadchla ji, lezí ji v suplíku. ale to je o vůli… Zkus a uvidíš, :-) já chodila do e-cigarety, ale drahe drahe a strasne neochotní při reklamaci.. takže ted normálně chodim do zastavarny. je to o polovinu levnější jak baterie, tak naplně, prostě vše… držím palce..

mejky
Povídálka 50 příspěvků 06.02.17 17:59

@Kriss Tina jde mi spíš o tu psychickou závislost něco držet v ruce a kouřit, je to pro mě „relax“ s kafem nebo společenská událost někde v baru u vína.. Tyhle chvíle jsou pro mě nejtěžší. Takže právě proto mě napadla elektronická cigareta, abych zvládla tohle nejtěžší a pak se toho za čas zbavila úplně. :?

mejky
Povídálka 50 příspěvků 06.02.17 18:02

@dardeco1 Je to o vůli. Já vím, že ke klasice se vrátit nechci, ale zároveň mám někdy potřebu si zakouřit, tak snad mi to elektronická cigareta nahradí. Ale je to těžký.. Děkuju moc, kouknu na to:) :palec:

dardeco1
Povídálka 23 příspěvků 06.02.17 18:06
@mejky píše:
@dardeco1 Je to o vůli. Já vím, že ke klasice se vrátit nechci, ale zároveň mám někdy potřebu si zakouřit, tak snad mi to elektronická cigareta nahradí. Ale je to těžký.. Děkuju moc, kouknu na to:) :palec:

měla jsem strach z těch příchutí a nechtěla jsem je.. jen čistě tabákové. ale jak jsem zkusila ruzné příchutě :srdce: paráda… a tabakovou napln bych si už nekoupila.. ale záleží na tvoji vuli.. jestli jsi silný kuřák, jestli ti bude stačit elektronka třeba i ve stresu…

dardeco1
Povídálka 23 příspěvků 06.02.17 18:08

Jo a hlavně s elektronkou nemusís chodit kouřit ted v mrazech na balkon, nebo ven.. vubec nesmrdí :-) ale není o nic zdravější než normální cigara

evajakub
Nováček 9 příspěvků 06.02.17 18:38

Tak ja elektroniku doporucuji, diky ni nekourim klasicky cigarety, predtim krabicku denne… Muj chlap vykouril skoro 2krabicky a na elektronice taky ze dne na den prestal. Silu nikotinu mam 11mg, pritel 6mg i kdyz byl on ten silnejsi kurak.

Žirafa 69
Neúnavná pisatelka 16597 příspěvků 06.02.17 20:56
@mejky píše:
@Kriss Tina jde mi spíš o tu psychickou závislost něco držet v ruce a kouřit, je to pro mě „relax“ s kafem nebo společenská událost někde v baru u vína.. Tyhle chvíle jsou pro mě nejtěžší.Takže právě proto mě napadla elektronická cigareta, abych zvládla tohle nejtěžší a pak se toho za čas zbavila úplně. :?

Ani nevíš, jak moc to chápu.
Já bohužel si onu smradlavou ještě pořád neodpustím, ale jinak elektronickou, kdy cigáro, PC a kafe - to je moje ranní a odpolední siesta.
Ale v tomto bytě už bez smradu, ptž - přiznám se, jsem v min. bytě, hulila :oops: :oops: (jedno, že byl před rekonstrukcí).
Takže jsem nad tím ještě pořád „nezvítězila“ :nevim:. Natož když přijdou nějaký nervy a tak…však to znáte, kdo to znáte.

Poisson28
Kecalka 330 příspěvků 07.02.17 11:55

Tak já vyměnila cigáro za elektronku vloni a za mě :palec: Mám takovou, která mi i dobře sedne do ruky, můžu vykuřovat klidně i v kanclu, protože to není cítit, oblečení, vlasy, prostě všechno beze smradu, to je tak příjemný :dance: Kouřila jsem hodně, ale jako že opravdu hodně a silné cigarety, takže jsem začínala s náplněmi skoro nejsilnějšímu - 18mg. Postupně jsem se dostala na 11/12mg (podle výrobce). Já teda oproti @dardeco1 zůstávám nadále u tabákových chutí (hlavně těch doutníkových :srdce: ), ale to už je pak na tobě, co ti zachutná. Někdy dávají k nové e-cigaretě starter kit, kde jsou maličké lahvičky, myslím 5ml, s různými chutěmi, a ty si je prozkouším a zjistíš, co ti sedí. Dodnes, když se opiju, tak mám někdy chutě na normální cígo (manžel kouří, takže jsou na dosah), ale pak si připomenu tu pachuť v puse z toho papíru, ty smradlavý prsty a ráno v puse jak v polepšovně… a ani po ní nesáhnu. A jsem za to na sebe hrdá :pankac:

P. S. Jo a nemůže se ti stát, že na dlouhým tahu ti dojdou cigára a nikde neprodávají :mrgreen:

Krajtez
Stálice 66 příspěvků 09.02.17 18:21

Haha, tak jsem se našla ve všem, co tady píšete. Problém jsem měla stejný, klasika.. Víno, kafe, cigárko.. Takhle jsem dala i krabičku denně, kouřila jsem v práci a doma taky, ale jen na chodbě. Ale nic to nemění na tom, že ruce, pusa, vlasy, oblečení dokonce i moje kočka smrděli kouřem. Po přestupu na elektronickou cigaretu, kterou jsem si koupila hlavně proto, abych se zbavila těch tabákových, který mi lezly do peněz a i kvůli tomu zápachu.. Taky doporučuju začít na vyšším obsahu nikotinu, já měla 1,8 % teď mám 0,6 %. Koupila jsem si Vapour 2 hezkou, tenkou, dobře se drží a kouří. Taky souhlasím s tím, že když jsi někde mimo a dojde ti krabička nebo se ti pro ně někam nechce jet, tak to jsem taky ocenila, že tenhle problém už nemám :lol: Po tom, co jsem si našla oblíbenou příchuť, tak jsem si jich objednala víc a náhradní baterku, kterou měli ve více barvách. Přiložím ti fotku pro představu. Držím palce, ať ti helpne jako mně/nám :)

Stránka:  1 2 Další »
 Váš příspěvek
Reklama

Poslední články

Seriál o motorickém vývoji: Co se děje ve třetím roce?

Děti ve třetím roce života své okolí baví rozpustilostí. Rády tančí, zpívají... číst dále >

Video: Vlastnoručně vyrobeným adventním kalendářem zpříjemníte dětem čekání na Ježíška

Děti začínají být natěšené na vánoční dárky, tak jim to netrpělivé čekání... číst dále >

Články z Expres.cz

Zkušený demonstrant a tichá „rebelka“! Poznejte dvojici, která hodila kytky do koše

Občané České republiky si v sobotu 17. listopadu připomínali výročí sametové... číst dále >

Tento poklad je z Česka! Sexy Karolína je první evropskou hokejovou trenérkou

Česká republika se má čím chlubit! Třicetiletá sexbomba Karolína Huvarová... číst dále >

Články z Ona Dnes

V mládí ji šikanovali kvůli vzhledu, rozhodla se pro kompletní proměnu

Celine Centino (24) ze švýcarského Zurichu byla v mládí šikanována. Děti si... číst dále >

Vánoční divočina podle Konarovské na přehlídce luxusního prádla

Jemné krajky, podvazky nebo průsvitné negližé na těle krásných modelek... číst dále >