Elektronické piáno - jaké?

727
25.12.20 11:33

Elektronické piáno - jaké?

Přeji krásný vánoční čas 🎄. Jdu si pro radu. Chci si kupovat elektronické piano. Aby údery kláves, zvuk, byly co nejpodobnější klavíru. Nevyznám se ve značkách. Kdysi jsem hrávala na klavír, ale to už je mnoho let. Nový klavír si nemůžu dovolit. Mám na to cca 25 tis. Jde mi o zkušenosti těch, co takové piáno mají. Přiložím foto pro představu. Předem díky 🙂

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
1564
25.12.20 17:56

Kurzweil je super, mají i kousky pod 25 000👍 Do te značky určitě jdi, má krásný zvuk. Já měla kdysi Yamahu a to byl děs, tak jsem to prodala a pořídila si Kurzweila a nedá se to srovnat, jsem moc spokojena. Funguje skvele, koupila jsem v sadě se stoličkou, přežil dvě stěhování bez úhony.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
1564
25.12.20 18:00

Jinak samozrejme standard jsou u všech těchto digipian dřevěné klávesy a kladivková mechanika, bez toho nekupuj. Jinak ten Kurzweil je asi nejvěrnější pravému pianu, krásně mi reaguje i na sílu uhozu, což by ale opět měl byt standard u všech, pak ještě není špatný ani Roland.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
301
25.12.20 19:26

Yamaha Arius YDP-164

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
727
26.12.20 15:41

@Semtex Díky, na síle úhozu mi záleží, ať je co nejpodobnější klavíru. Jak jsi to myslela s těmi dřevěnými klávesami? Myslela jsem, že se dělají jenom dřevěné 🤔

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Mohlo by vás zajímat