Domluvený prodej - nikde nikdo

105
25.12.20 06:20

Domluvený prodej - nikde nikdo

Ahoj všem :)
Chci se podělit o zkušenost s prodejem čehokoliv přes internet, speciálně Facebook.
Včera jsme se rozhodli, že vyměníme televizi, protože ta naše nejde připojit tak jak bychom potřebovali na sportovní kanál. Vložili jsme inzerát na fb a už po hodině dva vážní zájemci. S prvním jsme se domluvili, že přijede dnes v určitou dobu. Bylo jsme s ním tedy v kontaktu. Napsal, že vyjíždí. Ovšem k nám nikdo nepřijel, pan už si zprávy nečetl, nereagoval… Naštvalo nás to!
Už jsem totiž zase zapomněla, jaký lidí jsou.
Do jsme to je takový problém říct, že jsem si to rozmyslel? Nebo to je nějaký nový druh zábavy? Nechápu…

Když jsme za sebe sháněli nové lidi do podnájmu tak z celkové domluvených 10ti párů přišly 4!! Ostatní bez jediné reakce ne…

Tak mě to naštvalo už a ráda bych věděla, jestli se to děje i vám. Nemám už nejmenší chuť zkusit prodávat např. Oblečení po dětech a kvůli 50kc se domlouvat a zase čekat zbytečně.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
50
25.12.20 06:31

Presne to se mi delo na podzim pri hledani hlidani. Tri slecny se na navstevu vykaslaly, jedna se omluvila asi po 2 hod, ze to nestihla, dve se neobtezovaly uz nikdy ozvat. Asi jsem stara skola, ale jsem zvykla se omluvit, kdyz nestiham.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
3931
25.12.20 07:03

Ja uz radsi vec vyhodim nez abych ae domlouvala s dementama. Někteří nejsou absolutne schopni si najit adresu na mapě a když jsem něco darovala, tak měli tu drzost chtít ať to někde dovezu.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
1186
25.12.20 07:03

Pokud ode me nekdo neco chce, musi si pro to prijet ke me domu. Jinak posilam postou.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
20409
25.12.20 07:23

Lidi jsou ruzni, ja prodavala stare kolo za tisicovku. Prijel chlap, ze tisicovku zapomnel, ale ze si vezme kolo a litr pak priveze. Tak jsem na nej koukala, jestli to mysli vazne…tak jsem ho pro ten zapomenuty litr poslala, ze kolo dam za penize, jinak bych ho taky uz nemusela videt…

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
363
25.12.20 07:26

Prodávala jsem dvoupatrovou postel. První, co se ozval, tak už byl domluvený, že si pro to dojede, ale omluvil se, že dostal lepší nabídku. Potom dalších 30 „vážných zájemců“, kteří si řekli o slevu, kterou jsem jim dala a už se ani neobtěžovali napsat, že sleva je malá :). Takže je to asi nový druh sportu.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
20409
25.12.20 07:30
@Obeli píše:
Prodávala jsem dvoupatrovou postel. První, co se ozval, tak už byl domluvený, že si pro to dojede, ale omluvil se, že dostal lepší nabídku. Potom dalších 30 „vážných zájemců“, kteří si řekli o slevu, kterou jsem jim dala a už se ani neobtěžovali napsat, že sleva je malá :). Takže je to asi nový druh sportu.

To mi pripomnelo - manzel se chtel zbavit stareho akvarka vcetne skrinky a techniky. Do inzeratu na nejakem akvaristickem webu napsal cena dohodou - nabidnete a lidi mu zacali anonymne psat nadavky…to jsme oba teda nepobrali vubec…

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
20409
25.12.20 07:34
@xkoup21 píše:
Pokud ode me nekdo neco chce, musi si pro to prijet ke me domu. Jinak posilam postou.

Kdyz jeste fungovalo Letgo, tak jsem v inzeratech psala pouze osobni odber - pres to mi psali lidi z druhe pulky republiky, jestli bych jim to neposlala postou. Takze do inzeratu jsem pak zduraznovala - pouze osobni odber a stejne psali… :roll:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
363
25.12.20 07:34
@Hanka1 píše:
To mi pripomnelo - manzel se chtel zbavit stareho akvarka vcetne skrinky a techniky. Do inzeratu na nejakem akvaristickem webu napsal cena dohodou - nabidnete a lidi mu zacali anonymne psat nadavky…to jsme oba teda nepobrali vubec…
:lol: tak to je taky dobrý :D. Vážně občas lidí nechápu.
  • Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
6875
25.12.20 07:48
@Kaileee píše:
Ja uz radsi vec vyhodim nez abych ae domlouvala s dementama. Někteří nejsou absolutne schopni si najit adresu na mapě a když jsem něco darovala, tak měli tu drzost chtít ať to někde dovezu.

Přesně moje slova. Jako drzost některých lidí nezná mezí.

Každopádně pro zakladatelku a další. Prostě nekompromisně a být přísnej na ty lidi a hlavně se domlouvat tak, aby vás to nějak neomezovalo, ať se oni zařídí, když to chcou.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
15338
25.12.20 07:52

Zatím ještě nestalo

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
7406
25.12.20 07:56

A na kolikátou jste se domluvili? Na šestou ráno?  :lol:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
105
25.12.20 08:00

@PetraJ neee 🤣 prodávali jsme ji už včera odpoledne.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
7532
25.12.20 08:01

Mně hrozně vadí, když někdo projeví zájem, já odpovím a dotyčný už nereaguje. Přijde mi normální odpovědět. I klidně ne, nemám už zájem. Jako jo, nereagovani je, že už není zájem, ale je to normální slušnost…

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
74982
25.12.20 08:11
@Hanka1 píše:
To mi pripomnelo - manzel se chtel zbavit stareho akvarka vcetne skrinky a techniky. Do inzeratu na nejakem akvaristickem webu napsal cena dohodou - nabidnete a lidi mu zacali anonymne psat nadavky…to jsme oba teda nepobrali vubec…

No, upřímně, když neco prodavas, tak je elementární slušnost uvést cenu. Sice se tedy nesnizim k tomu, abych dotycnemu nadávala, ale pomyslim si o nem to same. Takze tady spis nepobiram, co jste na tom nepobirali :think: Obcas mam chut na takovy inzerát slusne odpovedet a nabidnou treba 10,–kc.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Mohlo by vás zajímat