Reklama

Elicea vs asentra

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

Olkipe
Povídálka 15 příspěvků 14.08.18 15:01
Elicea vs asentra

Ahojte prosim brala jsem asentru 50 a ted jsem dostala Eliceu nevite jaky je v tom rozdil jestli to nahodou neni jako neurol? Diky

Reklama

Reakce:

Uživatel je onlineLollitka
Zasloužilá kecalka 510 příspěvků 14.08.18 16:01

Ahoj, Asentra (účinná látka sertralin) je antidepresivum ze skupiny SSRI (selektivní inhibitory zpětného vychytávání serotoninu). Elicea (účinná látka escitalopram) je také SSRI AD. Takže jako Neurol (účinná látka alprazolam) to není, Neurol je benzodiazepinové anxiolytikum, lék proti úzkosti, u kterého hrozí závislost, AD návyková nejsou.

Váš příspěvek

Reklama

Poslední články

Kdy začít děti učit zacházet s penězi? Začněte pomocí her v předškolním věku

Jedním z nejčastějších sociálních problému, se kterými se dnes potkávají... číst dále >

Váháte, zda a kdy nechat děti očkovat? Udělejte si vlastní názor

Neublížím svému miminku očkováním brzy po narození? Otázku, kdy začít s... číst dále >

Články z Expres.cz

Eva Decastelo: Komentují moje tlusté ruce? Musí mít chudý vlastní život!

Patří mezi nejkrásnější české moderátorky. I když před několika dny oslavila... číst dále >

Kde se vzala kráska od Mareše a Boučka? Začala kariéru u Westa!

Karle Svobodové alias Angeé se povedlo něco, co by nejspíš neprošlo ani Leoši... číst dále >

Články z Ona Dnes

Devadesátkový trend znovu na scéně. Čtyři tipy, jak nosit džíny do pasu

Džíny patří k základním kouskům šatníku. Stačí jen najít střih, který si bude... číst dále >

Osobní tragédie první dámy Hany Benešové. Nikdy neměla vlastní dítě

Hana Benešová je nejvýraznější a možná nikdy nepřekonatelnou první dámou... číst dále >

Reklama