Reklama

Psychická ataka

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

Anonymní 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 14.08.18 13:17
Psychická ataka

Zdravím mnel bych dotaz. Je mi 18let a pred 3 měsíci jsem spadl na kole zlomil jsem si klicni kost a loket. Jel jde do nemocnice a tam mi udelali ekg a a vzali krev přes operaci vše bylo v pohodě. Bylo to kvůli operaci. Po 1 měsíci u mně začalo motani hlavy pocit na omdleni a dusnost. Za dva týdny od těch příznaků jsem šel na vyndani drátů z ruky tak jde mnel pred operační vyšetření krev a moc vše bylo v pohodě. Po vyndani jsem musel pořád chodit na kontroli stehu když jse čekal v čekárně mnel sem hrozný strach a nevím z čeho přitom mi nic dělat neměli. A od te doby jim strašně malou porci přes den jsem strašně unavený a mám napětí v nohach. Večer když jsem v klidu tak my hučí v usich a pak to na mně přijde začne se mi blbě dýchat začne bušit srdce vidím i tep na rameni a mám pocit ze mám něco v krku do 20 minut se to uklidní. Teď se mi to stalo v obchodě z ničeho nic úplně bílo pred očima vnitřní třes a špatné se mi dychalo a za 30 minut zase v pohodě jenom jsem po tom strašně unavený. Dávám dene 1 tabletu hořčíku a vitamínů C a pijí medunku a je to o něco lepší ale pořád to není ono. Co berete vy kromě AD?? A jste taky přes den strasne unaveny a máte chuť na jídlo ale moc toho nesmíte? Díky za radu.

Reklama

Reakce:

ka2ka
Extra třída :D 12775 příspěvků 1 inzerát 14.08.18 14:18

nastuduj si panický záchvaty pomáhá hořčík,ale musíš dlouhodobě a nech si zjistit hladinu vitamínu D

Emimin7
Echt Kelišová 8796 příspěvků 14.08.18 14:23

Možná ti úraz spustil úzkostnou poruchu. A ta únava je k tomu běžná.

Anonymní 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 14.08.18 14:23
Psychická ataka @ka2ka
@ka2ka
@ka2ka píše:
nastuduj si panický záchvaty pomáhá hořčík,ale musíš dlouhodobě a nech si zjistit hladinu vitamínu D
@ka2ka
@ka2ka píše:
nastuduj si panický záchvaty pomáhá hořčík,ale musíš dlouhodobě a nech si zjistit hladinu vitamínu D

Ok. To by dělal nedostatek vitamínů d? Ja ho mam doma. A kolik tablet hořčíku denně? Dávám 1

ka2ka
Extra třída :D 12775 příspěvků 1 inzerát 14.08.18 14:27
@Anonymní píše:
@ka2kaOk. To by dělal nedostatek vitamínů d? Ja ho mam doma. A kolik tablet hořčíku denně? Dávám 1

D hodně pomůže psychice,ale nech si zjistit hladinu at se nepředávkuješ,hoř­číku beru trojnásobek denní dávky, ale mám tetánii takže musím ,ale jedna tabletka je nic jsou slabý

jinak si nastuduj jak probíhá panický záchvat líp se ti s tím pak bude pracovat

Anonymní 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 14.08.18 14:34
Panicka ataka
@ka2ka píše:
D hodně pomůže psychice,ale nech si zjistit hladinu at se nepředávkuješ,hoř­číku beru trojnásobek denní dávky, ale mám tetánii takže musím ,ale jedna tabletka je nic jsou slabýjinak si nastuduj jak probíhá panický záchvat líp se ti s tím pak bude pracovat

Děkuju moc tak budu dávat 3 tablety s vitaminem b6 nebo mám brát sumivy nebo klasický? Doteď jsem měl šumavy horcik a C

ka2ka
Extra třída :D 12775 příspěvků 1 inzerát 14.08.18 14:36
@Anonymní píše:
Děkuju moc tak budu dávat 3 tablety s vitaminem b6 nebo mám brát sumivy nebo klasický? Doteď jsem měl šumavy horcik a C

ber jaký ti vyhovuje, koukni kolik má obsah hořčíku, pokud ho vezmeš moc budeš mít běhavku :mrgreen:

Mirdol
Nováček 1 příspěvek 14.08.18 18:10
Psychická ataka
@ka2ka píše:
ber jaký ti vyhovuje, koukni kolik má obsah hořčíku, pokud ho vezmeš moc budeš mít běhavku :mrgreen:

Asi vezmu tenhle má i B6 a to je taky proti tomu dobrý. A budu dávat tak 2 denně nebo mám ? https://www.drmax.cz/…b6-50-tablet?…

ka2ka
Extra třída :D 12775 příspěvků 1 inzerát 14.08.18 19:25

@Mirdol jasně vyzkoušej to a uvidíš , ale fakt to zabere až za několik měsíců

Anonymní 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 14.08.18 21:19

Ahoj, jen mě napadlo, aby ses potom nedivil, vitamín b6 vyvolává chuť k jídlu, lidé po něm více jí. ????☺️

Anonymní 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 14.08.18 21:26
Psychická ataka
@Anonymní píše:
Ahoj, jen mě napadlo, aby ses potom nedivil, vitamín b6 vyvolává chuť k jídlu, lidé po něm více jí. ????☺️

Aha takže třeba po tydnu nic znát nebude? To mi nevadí ze mi to zvýší chuť k jídlu to bude dobře vážím 70kg

Reklama

Váš příspěvek
Reklama

Reklama

Poslední články

České porodnice nedodržují standardy pro podporu kojení, ukázal průzkum

Jak před pár dny informoval portál iDNES.cz, porodnice by podle UNICEF a... číst dále >

Rakovina prsu může postihnout každou ženu. Včasné odhalení je klíčové

Říjen je celosvětově označován jako měsíc boje proti rakovině prsu. Cílem... číst dále >

Články z Expres.cz

Herečka Kristen Bell kritizuje Sněhurku: Dává to dětem špatný příklad

Pokud máte někdy pocit, že se lidstvo řítí do záhuby, tento článek vás o tom... číst dále >

Novak Djokovič je v Praze! Na rozlučku Štěpánka si přivezl manželku Jelenu

Legendární český tenista Radek Štěpánek sice kariéru ukončil už loni v... číst dále >

Články z Ona Dnes

Superpotravina mák v hlavní roli. Upečte si bábovku, makovník či závin

Česká republika je makovou velmocí a mák je jednou z nejtradičnějších surovin... číst dále >

Příběh Jaroslava: Svatba, nebo rozchod. Nedokážu se rozhodnout

V životě by mě nenapadlo, že se dostanu do situace, kdy si nebudu vědět rady... číst dále >