Psychická ataka

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 14.08.18 13:17
Psychická ataka

Zdravím mnel bych dotaz. Je mi 18let a pred 3 měsíci jsem spadl na kole zlomil jsem si klicni kost a loket. Jel jde do nemocnice a tam mi udelali ekg a a vzali krev přes operaci vše bylo v pohodě. Bylo to kvůli operaci. Po 1 měsíci u mně začalo motani hlavy pocit na omdleni a dusnost. Za dva týdny od těch příznaků jsem šel na vyndani drátů z ruky tak jde mnel pred operační vyšetření krev a moc vše bylo v pohodě. Po vyndani jsem musel pořád chodit na kontroli stehu když jse čekal v čekárně mnel sem hrozný strach a nevím z čeho přitom mi nic dělat neměli. A od te doby jim strašně malou porci přes den jsem strašně unavený a mám napětí v nohach. Večer když jsem v klidu tak my hučí v usich a pak to na mně přijde začne se mi blbě dýchat začne bušit srdce vidím i tep na rameni a mám pocit ze mám něco v krku do 20 minut se to uklidní. Teď se mi to stalo v obchodě z ničeho nic úplně bílo pred očima vnitřní třes a špatné se mi dychalo a za 30 minut zase v pohodě jenom jsem po tom strašně unavený. Dávám dene 1 tabletu hořčíku a vitamínů C a pijí medunku a je to o něco lepší ale pořád to není ono. Co berete vy kromě AD?? A jste taky přes den strasne unaveny a máte chuť na jídlo ale moc toho nesmíte? Díky za radu.

Reakce:
ka2ka
Extra třída :D 13132 příspěvků 14.08.18 14:18

nastuduj si panický záchvaty pomáhá hořčík,ale musíš dlouhodobě a nech si zjistit hladinu vitamínu D

Emimin7
Echt Kelišová 9365 příspěvků 14.08.18 14:23

Možná ti úraz spustil úzkostnou poruchu. A ta únava je k tomu běžná.

Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 14.08.18 14:23
Psychická ataka
@ka2ka
@ka2ka
@ka2ka píše:
nastuduj si panický záchvaty pomáhá hořčík,ale musíš dlouhodobě a nech si zjistit hladinu vitamínu D
@ka2ka
@ka2ka píše:
nastuduj si panický záchvaty pomáhá hořčík,ale musíš dlouhodobě a nech si zjistit hladinu vitamínu D

Ok. To by dělal nedostatek vitamínů d? Ja ho mam doma. A kolik tablet hořčíku denně? Dávám 1

ka2ka
Extra třída :D 13132 příspěvků 14.08.18 14:27
@Anonymní píše:
@ka2kaOk. To by dělal nedostatek vitamínů d? Ja ho mam doma. A kolik tablet hořčíku denně? Dávám 1

D hodně pomůže psychice,ale nech si zjistit hladinu at se nepředávkuješ,hoř­číku beru trojnásobek denní dávky, ale mám tetánii takže musím ,ale jedna tabletka je nic jsou slabý

jinak si nastuduj jak probíhá panický záchvat líp se ti s tím pak bude pracovat

Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 14.08.18 14:34
Panicka ataka
@ka2ka píše:
D hodně pomůže psychice,ale nech si zjistit hladinu at se nepředávkuješ,hoř­číku beru trojnásobek denní dávky, ale mám tetánii takže musím ,ale jedna tabletka je nic jsou slabýjinak si nastuduj jak probíhá panický záchvat líp se ti s tím pak bude pracovat

Děkuju moc tak budu dávat 3 tablety s vitaminem b6 nebo mám brát sumivy nebo klasický? Doteď jsem měl šumavy horcik a C

ka2ka
Extra třída :D 13132 příspěvků 14.08.18 14:36
@Anonymní píše:
Děkuju moc tak budu dávat 3 tablety s vitaminem b6 nebo mám brát sumivy nebo klasický? Doteď jsem měl šumavy horcik a C

ber jaký ti vyhovuje, koukni kolik má obsah hořčíku, pokud ho vezmeš moc budeš mít běhavku :mrgreen:

Mirdol
Nováček 4 příspěvky 14.08.18 18:10
Psychická ataka
@ka2ka píše:
ber jaký ti vyhovuje, koukni kolik má obsah hořčíku, pokud ho vezmeš moc budeš mít běhavku :mrgreen:

Asi vezmu tenhle má i B6 a to je taky proti tomu dobrý. A budu dávat tak 2 denně nebo mám ? https://www.drmax.cz/…b6-50-tablet?…

ka2ka
Extra třída :D 13132 příspěvků 14.08.18 19:25

@Mirdol jasně vyzkoušej to a uvidíš , ale fakt to zabere až za několik měsíců

Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 14.08.18 21:19

Ahoj, jen mě napadlo, aby ses potom nedivil, vitamín b6 vyvolává chuť k jídlu, lidé po něm více jí. ????☺️

Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 14.08.18 21:26
Psychická ataka
@Anonymní píše:
Ahoj, jen mě napadlo, aby ses potom nedivil, vitamín b6 vyvolává chuť k jídlu, lidé po něm více jí. ????☺️

Aha takže třeba po tydnu nic znát nebude? To mi nevadí ze mi to zvýší chuť k jídlu to bude dobře vážím 70kg

Váš příspěvek
Reklama

Poslední články

Diskuze s tatínkem Janem: O hraní i péči o nemocné dítě

Pojďte si popovídat do diskuze na eMiminu s tatínkem, který po narození... číst dále >

Vánoční úklid: Hlavně zůstat v klidu

Vánoce a úklid. Každý rok je to pořád dokola. Víte, že to musíte udělat, ale... číst dále >

Články z Expres.cz

Rýsuje se snad rozchod? Kopřivová a Jágr nejspíš nebudou na Vánoce spolu!

Spekulace o tom, že se vztah hokejisty Jaromíra Jágra a Veroniky Kopřivové... číst dále >

Šlofík dne: Pašeračka Tereza si u soudu zdřímla. „Je nemocná,“ řekl nám zdroj

Pravidelné návštěvy soudu ji pěkně zmáhají. Během posledního soudního líčení... číst dále >

Články z Ona Dnes

Vyrostla v dětském domově, stará se o bratra i syna. Poprvé má svůj pokoj

Kristýna vyrůstala od tří let po dětských domovech, v jednadvaceti... číst dále >

Svoje tělo mám čím dál radši, říká Alena Mihulová

Ve filmu Chvilky herečka Alena Mihulová na adresu svého dítěte často trousí... číst dále >