Email test na covid-19

• Fotoalbum (0)
  • Sledovat e-mailem
  • Přidat k oblíbeným
  • Zapnout podpisy
  • Hledání v tématu
6346
19.10.21 19:40

Email test na covid-19

Holky přišel mi takovýto email:
Dobrý den,
dne 19. 10. 2021 v 17:20 hodin Vám byla vystavena elektronická žádanka na vyšetření COVID-19 číslo xxxxxxxx typem testu PCR test na COVID-19. Platnost žádanky od 19. 10. 2021 do 18. 11. 2021 nebo do jejího uplatnění. Preferované odběrné místo: nezadáno.

nebyla jsem s nikým pozitivním, nebo o tom nevím, nikdo mi nevolal… netušíte co to znamená?? Omyl???

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
65395
19.10.21 19:46

@Veru1987 že si někdo blbě zapsal mail.. info, že jsi trasována, vypadá úplně jinak, přišlo mi včera a je tam datum, kdy jsem byla v kontaktu s pozitivním a jak dále postupovat

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
6346
19.10.21 19:47
@martina.se píše:
@Veru1987 že si někdo blbě zapsal mail.. info, že jsi trasována, vypadá úplně jinak, přišlo mi včera a je tam datum, kdy jsem byla v kontaktu s pozitivním a jak dále postupovat

tak v to doufám, přišlo mi to z uzisu.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
2616
19.10.21 19:52

@Veru1987 ahoj, toto chodí, když ti udělají někde na odběrném místě, antigenni test a vyjde pozitivně. Vyplňuje se vždy při tomto testu žádanka i když je test negativní či pozitivní a při negativnim testu ti přijde hned certifikát a při pozitivním ti přijde tato žádanka na pcr test.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
6346
19.10.21 19:54
@Gábííí píše:
@Veru1987 ahoj, toto chodí, když ti udělají někde na odběrném místě, antigenni test a vyjde pozitivně. Vyplňuje se vždy při tomto testu žádanka i když je test negativní či pozitivní a při negativnim testu ti přijde hned certifikát a při pozitivním ti přijde tato žádanka na pcr test.

Já ale na antigenu nebyla. Já jsem naočkovaná.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
2616
19.10.21 19:57

@Veru1987 potom je jediná možnost, že se daná osoba, která někomu prováděla test, spletla ve jméně v adresáři pacientů a nedopatřením zadala tebe, místo pozitivního pacienta. Antigenni testy dělají i praktici, zubaři atd.,tak je to dost možné

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
7652
19.10.21 20:13

Jestli chceš mít jistotu, spoj se s místní hygienickou stanicí, tam budou vědět, jestli tě vytrasovali.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
6346
20.10.21 06:19

Záhada už je rozluštěna. Je to od manželovy dcery. Řešila její matka. Mají nakaženou učitelku ve škole. Mail přišel mi neboť v létě jsme byli na dovolené a byl nastaven můj mail jak šla na test před ubytováním.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
27558
20.10.21 06:23
@Veru1987 píše:
Záhada už je rozluštěna. Je to od manželovy dcery. Řešila její matka. Mají nakaženou učitelku ve škole. Mail přišel mi neboť v létě jsme byli na dovolené a byl nastaven můj mail jak šla na test před ubytováním.

Mela jsem to podobne, bylo to dcery.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
65395
20.10.21 16:07
@Veru1987 píše:

Takže jen špatný mail

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
6346
20.10.21 16:10
@martina.se píše:
Takže jen špatný mail

Nee, dcera od muže šla na test. Jen její matka nám to volala až večer, že ji kontaktovala hygiena… nooo teď volala že je holka negativní…díky bohu, byla u nás o víkendu.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
65395
20.10.21 16:11
@Veru1987 píše:
Nee, dcera od muže šla na test. Jen její matka nám to volala až večer, že ji kontaktovala hygiena… nooo teď volala že je holka negativní…díky bohu, byla u nás o víkendu.

Aspoň že tak :palec:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
831
21.10.21 18:17

Dneska jsem vyplnila trasovaci formulář se zadáním žádanky na PCR test. Synovi přišel kód do hodiny a nám s manželem nic. Asi nějaka chyba v systému? Budou nás mít u odběrů v databázi hygieny když se objednáme sami bez kódu?

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
2616
21.10.21 19:12

@Romilda ahoj, máme to samé, vyplnila jsem pro dceru trasování a mám čekat na potvrzení o vystavení ezadanky na pcr test a již čekám od poledne a nic, tak by mně taky zajímalo, zda o nás na pcr testech budou vědět nebo mám volat dcery praktické lékařce a požádat o vystavení…no ještě počkám do zítra

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
831
21.10.21 20:12

@Gábííí Teď mi kámoška říkala, že pokud jsme očkování, zadanku nám nevystavi hygiena, ale doktor. Já mu volat nebudu, pojedeme sami za sebe, však ještě do konce října máme nárok na dva PCR testy zdarma.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Mohlo by vás zajímat