Embryotransfer 2021

Anonymní
11.2.21 15:58

Embryotransfer 2021

Ahoj holky, předem vás všechny moc zdravím :srdce:
Podstoupila jsem embryotransfer, dnes je to 13dní od odběru vajíček a oplodnění, 7 dní od transferu 6ti denního embrya a 15 dní od píchnutí injekce ovitrelle.
Zkusila jsem tt a je tam malý duch.
Co myslíte dle vašich zkušeností??
Moc všem deluji :palec:

• Citovat
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
182
11.2.21 16:18

Moje momentální zkušenost 🙏 ❤️😇

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
65
11.2.21 16:22
@Rouzííí píše:
Moje momentální zkušenost 🙏 ❤️😇

@Rouzííí tak to je krásné ❤️ kdy jdeš na kontrolu? Já začínala injekcí 27.1., takže chviličku po tobě.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
11.2.21 16:25

@Rouzííí u mě to zatím vypadá takto. Jsem hrozně nervózní. :zed:

• Citovat
  • Nahlásit
182
11.2.21 16:29

@Erixxa
Na krev jdu v úterý 16.2., hrozně se už těším a zároveň mám respekt velký!!! :-)

@Anonymní píše:
@Rouzííí u mě to zatím vypadá takto. Jsem hrozně nervózní. :zed:

Noo, ale to vypadá taky hezky :andel:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
11.2.21 16:33

@Rouzííí tak to jdeme stejně. Budu ti držet pěsti :srdce: Ale u tebe je to snad jasné :palec: já ještě budu dále testovat a kontrolovat.

• Citovat
  • Nahlásit
Anonymní
11.2.21 16:34

A jak se cítíš Rouzííí?

• Citovat
  • Nahlásit
1785
11.2.21 17:09
@Anonymní píše:
@Rouzííí u mě to zatím vypadá takto. Jsem hrozně nervózní. :zed:

To neni zadny slaby duch ;) z takovych duchu mam rocniho kluka :mrgreen: Je videt, ze carka sili. Samozrejme ty zacatky jsou u kazdeho tehotenstvi bud a nebo, ale toto vypada dobre.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
65
11.2.21 17:12

@Mutlice jeziiis, to je krásné :oops: moc doufám a moc si přeji ať to tak je!

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
1785
11.2.21 17:29
@Erixxa píše:
@Mutlice jeziiis, to je krásné :oops: moc doufám a moc si přeji ať to tak je!

Drzim palce :palec: my jsme tu cestu melu docela slozitou a nakonec jsem otehotnela v nejmin ocekavany cas a rodila jsem ve 40ti. Zazraky se deji :D presne jako tvuj prvni test, vypadal ten muj prvni, kdyz jsem myslela, ze MS meska kvuli cyste nebo rozhozenemu cyklu z neuspesneho ivf mesic pred tim. A carka silila. At sili i tobe. :mavam:

Příspěvek upraven 11.02.21 v 17:31

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
1785
11.2.21 17:29

Edit. Mazu duplicitni odpoved

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
65
11.2.21 17:37

@Mutlice moc gratuluji :srdce: já si vlastně nikdy nedokázala představit, tohle co teď prožívám. Lépe řečeno prožíváme s manželem spolu už 2 rok. Začínali na spermio, poté další a další vyšetření, až sme se zdárně dostali k celému ivf. Teď už vím, že miminko je opravdu dar, štěstí. :andel: je to mé velké přání aby to dopadlo minimálně šťastně jako u tebe, jen by mohlo dříve než ve 40 :lol:
Budu poctivě testovat dále do kontroly.
Jen se stále kontroluji, bojím se cokoliv dělat i nedělat :D prostě posranek.
Díky za podporu! 🙏

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
182
11.2.21 17:55

No dneska je mi teda na nic i jsem zvracela…ale jsou to návaly, už mi přijde, že mám hlad zas :D Jinak mě děsně do úterka bolely prsa, ale to též přešlo celkem…v podbříšku mě taky návalově pichá jako při horší ms. A blbě se mi leží na boku v posteli… jinak ok :) No jako doufám, že čárka už nezmizí, jen aby bylo všechno ok :andel: Vždycky jsem si takovou „dálnici na testu“ přála :) A taky Vám držím palce!!!

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
182
11.2.21 17:59

@Erixxa
Přesně, taky se cokoli bojím dělat, jen se blbě nahnout, nebo něco…těž jsme si prošli těžkýma věcama a přirozeně mít děti by byl zázrak - já neovuluju a manželovy spermie se skoro nehýbou… A testuji také pořád pro kontrolu, mám v sobě strach…ráno proto, abych se ujistila, že čárka zesílila a večer, aby se mi líp usínalo s vědomím, že tam je…

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
65
11.2.21 17:59

@Rouzííí já jsem ti začala hned tykat, tak se omlouvám. Snad nebude tykání vadit. 😊 Taky mě bolely prsa, bradavky byly úplně citlivé, naštěstí nemusím do práce, jinak by jsem to nezvládla. Taky jsem taková unavená, hodně teď spím. A taky hodně jím, až se mi to nelíbí :lol:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Mohlo by vás zajímat