endometrióza

rencina v.
28.3.10 20:11

endometrióza

Ahojky,
včera jsem se vrátila s nemocnice po laparoskopii a hysteroskopii. Nález byl drobná ložiska endometriózy, ty byly odstraněny.
Chtěla bych se zeptat, jestli jste měla něktorá stejný nebo podobný nález?
Podařilo se vám pak spontánně otěhotnět?
Děkuji moc.

• Nahlásit
  • Citovat
Napsat příspěvek

Reakce:

941
28.3.10 20:36

Ahoj, já měla to samé. Ve 20 letech CYN 3 (předrakovina) a ve 25 letech laparoskopie s tim, že mám endometriozu. O dítě jsme se snažili až 5 let na to a po 7 měsících jsem otěhotněla. Chce to se nestresovat.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
6266
28.3.10 21:04

Ahoj, me operovali 2× tusim ve 24. Prodelala jsem take hormonalni lecbu. Loziska jsem mela spis vetsi, nez drobna. Muj doktor byl skvely operater, ale o to horsi psycholog, hodne me vystrasil, ze si mam deti poridit hned, pozdeji to nepujde, muzu prijit o vejcovody, delohu a co ja vim jeste… Tehotnet jsem zacala ve 29 a hned na prvni pokus. Tehotenstvi teda nedopadlo dobre, ale za to endometrioza nemohla. Hned jsem vsak otehotnela znova, vysledek na metru, a kdyz jsme se s manzelem rozhodli pro druhe, tak to slo take vicemene hned. Za sebe si myslim, ze se to proste odhadnout neda. Pokud jsi mela pouze drobna loziska, tak bych byla uplne v klidu.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
1938
28.3.10 22:28

Me u drobnych lozisek doktor rekl, ze to tam ma temer kazda, ze se nemam znepokojovat.. byla bych v klidu…

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
rencina v.
29.3.10 07:46

Míno, a jak velká jsi měla ložiska? Díky

• Nahlásit
  • Citovat
941
29.3.10 12:03

To ti nepovím, v té době jsem neměla ani tušení co to endometrioza je, jediný co mě zajímalo, abych mohla mít děti a proto mě na tu laparku můj gyndař poslal. Takže to ani nevím.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
941
29.3.10 12:06

To ti nepovím, v té době jsem neměla ani tušení co to endometrioza je, jediný co mě zajímalo, abych mohla mít děti a proto mě na tu laparku můj gyndař poslal. Takže to ani nevím. Ještě jsem si teď vzpomněla, že jsem asi 9 měsíců po té laparce brala nějaké prášky, myslim Duphaston, právě na tu endometriozu.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama