Endometrióza a očkování Covid

3
1.8.21 23:06

Endometrióza a očkování Covid

Dobrý večer. Byla mi diagnostikována endometrióza. Navíc se snažíme o miminko.
Můj dotaz zní, jestli jste se někdo nechaly očkovat proti Covid s endometriózou.
Tlak ze strany vlády docela sílí a já mám z toho opravdu strach, protože děti ještě nemám a nevím co by to semnou udělalo.
Předem děkuji za odpovědi.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
1784
1.8.21 23:10

Není prokázané, že očkováni způsobuje neplodnost. Větší problém je teda ta endometrióza.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
3
1.8.21 23:16

@iamlenka no právě tak to myslím, jestli je nějaká hrozící kontraindikace v případě očkování s endometriózou

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
4092
1.8.21 23:34

Já mám už několik let diag. endometriozu nyní jsem čerstvě po druhé LPS, jsem naočkovaná a nevšimla jsem se žadného problému, že by něco bylo jinak. Nepřemýšlej nad tím zbytečně, psych. dělá větší problém! Držím palce ať :hug:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
17099
2.8.21 04:39
@MKlove píše:
Můj dotaz zní, jestli jste se někdo nechaly očkovat proti Covid s endometriózou.
Tlak ze strany vlády docela sílí a já mám z toho opravdu strach, protože děti ještě nemám a nevím co by to semnou udělalo.

A prodelani nemoci s tvoji endometriozou udela co? Dej si na virtualni vahu nemoc X ockovani. :think:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
34433
2.8.21 06:02
@MKlove píše:

Co navrhuje tvůj gynekolog?

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
3
2.8.21 07:22

@cecetka nemoc už jsem již prodělala :think:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
725
2.8.21 08:06

Tak pokud si nemoc prodělala tak proč se bojíš očkování? To podpoří nebo obnoví vytvoření protilátek, pokud už nějaké vytvořené máš tím líp, je větší pravděpodobnost silnější a delší imunizace… proto se hodně i už dávno požívana očkování podáváji ve více dávkách aby si tělo pravidelně připomnělo vytvoření protilátek a imunizace byla dlouhodobá…

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
444
3.8.21 11:45

Mě naopak v CAR doporučovali se očkovat a mám endometriózu. Jsme po druhé dávce a myslím si že žádný vliv to nemělo.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
258
6.8.21 16:13

Také mám endometriozu a naočkovat jsem se nechala. Snažíme se o miminko a je pro mne tohle přijatelnější než dostat covid VV těhotenství ( nedej bože potratit) a nebo se nechat naočkovat v těhotenství.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Mohlo by vás zajímat