Erekce u mužů 50+

• Fotoalbum (0)
  • Sledovat e-mailem
  • Přidat k oblíbeným
  • Zapnout podpisy
  • Hledání v tématu
26274
19.5.22 19:11

Erekce u mužů 50 +

Zdravím a přeji vše dobré.
Jsem roky zamilovaná do muže, který je čerstvým padesátníkem. V roce 2009 jsem s ním měla vztah, který trval 3 měsíce, já jsem od něj o více jak 10 let mladší, nežili jsme spolu, ten muž je velmi komplikovaný, proto jsem tenkrát náš vztah ukončila, i když se mi velice líbil a dokázala jsem se do něj zamilovat a to jsem vždy měla kluky o něco málo ode mě starší.
Ten muž je dnes svobodný, bezdětný, jeho povaha, jak už je výše napsané, je velmi komplikovaná, jsem si jistá, že z toho důvodu jeho vztahy nikdy neměly dlouhého trvání, protože jinak vypadá úžasně, 190 cm vysoký, sportovní postava, přitažlivý obličej.
Vím, že v současné době nemá stálou partnerku.
Já si nemohu pomoct a i když jsem vdaná, mám stálého milence, tak na výše popsaného bývalého přítele nemohu zapomenout.
Miluji ho. Chci ho kontaktovat, pokud bude mít zájem, tak se s ním sejít a vyspat.
A teď k jádru pudla. Bojím se. Toho, že tam dole mu to už nebude vůbec nebo částečně fungovat. Mám totiž milence, který je o dva roky od toho bývalého mladší a jemu stojí pouze tak, že mu ho musím nejdříve nahodit.
Bývalému vždy stal dobře, stačilo se jeho penisu dotknout a už mu stál, jenže je to 13 let a dnes může být vse jinak.
Mám obavy, i tady na emiminu se říká, ze mužům po padesátce nestojí. Žádám o vaše názory a zkušenosti.
Moc děkuji.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
13338
19.5.22 19:13

Z těch totemů můžeš budovat palisády.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
5303
19.5.22 19:17

V tomhle věku už bude rad, ze mu aspoň pevně visí :P

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
2626
19.5.22 19:20

To bude zřejmě kus od kusu 🤷‍♀️

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
1308
19.5.22 19:21

Zkušenost nemám, ale tak mu ho prostě taky nahodíš, když bude potřeba, ne? Však to umíš, jak říkáš :palec:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
4479
19.5.22 19:22

Smradlavý traktorista už je konečně out?

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
35275
19.5.22 19:23

@Klopotkova

Já bych se ho nejdřív zeptala, jestli má vůbec o mě zájem.

A až v případě kladné odpovědi bych rozjímala nad tím, jestli je impotentní částečně, celkově anebo zda jde nahodit na první pokus či až na třetí. :nevim:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
7903
19.5.22 19:25

Po letech jsou tyto tve diskuze uz nezajimave a malokdo ti uveri, ze si nevymyslis.
K tvemu dotazu - ne, vsichni muzi 50+ problemy nemaji, muj ma blize k 55 nez k 50 a tyto problemy nema.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
26274
19.5.22 19:34
@free333 píše:
@Klopotkova

Já bych se ho nejdřív zeptala, jestli má vůbec o mě zájem.

A až v případě kladné odpovědi bych rozjímala nad tím, jestli je impotentní částečně, celkově anebo zda jde nahodit na první pokus či až na třetí. :nevim:

My jsme si občas napsali, naposledy mi psal v dubnu k narozeninám a jak se mám atd., on o setkání zájem měl, tak z toho usuzuji, že by měl i teď. Pokud bychom za ty roky nebyli vůbec v kontaktu, tak nad tím, zda mu bude stát, nepřemýšlím. Dle facebooku je sám, věřím, že občas něco proběhne, ale on nikdy nebyl typický záletník, ovšem nevěřím, že nežije v celibátu.
Pokud se občas s někým vyspí, tak je to dobře, penis nesmí zakrnět, je to orgán tak, jak každý jiný.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
19.5.22 19:36

Mám skorošedesátníka a stojí mu tak, že by mu to mohl kdejaký mladší závidět. Až jsem ho podezírala, že něco zobe 8)
Taky jsem zažila třicátníka a ten by ho tam musel spíš „nasypat“.

• Citovat
  • Nahlásit
6725
19.5.22 19:41
@Klopotkova píše:
Zdravím a přeji vše dobré.
Jsem roky zamilovaná do muže, který je čerstvým padesátníkem. V roce 2009 jsem s ním měla vztah, který trval 3 měsíce, já jsem od něj o více jak 10 let mladší, nežili jsme spolu, ten muž je velmi komplikovaný, proto jsem tenkrát náš vztah ukončila, i když se mi velice líbil a dokázala jsem se do něj zamilovat a to jsem vždy měla kluky o něco málo ode mě starší.
Ten muž je dnes svobodný, bezdětný, jeho povaha, jak už je výše napsané, je velmi komplikovaná, jsem si jistá, že z toho důvodu jeho vztahy nikdy neměly dlouhého trvání, protože jinak vypadá úžasně, 190 cm vysoký, sportovní postava, přitažlivý obličej.
Vím, že v současné době nemá stálou partnerku.
Já si nemohu pomoct a i když jsem vdaná, mám stálého milence, tak na výše popsaného bývalého přítele nemohu zapomenout.
Miluji ho. Chci ho kontaktovat, pokud bude mít zájem, tak se s ním sejít a vyspat.
A teď k jádru pudla. Bojím se. Toho, že tam dole mu to už nebude vůbec nebo částečně fungovat. Mám totiž milence, který je o dva roky od toho bývalého mladší a jemu stojí pouze tak, že mu ho musím nejdříve nahodit.
Bývalému vždy stal dobře, stačilo se jeho penisu dotknout a už mu stál, jenže je to 13 let a dnes může být vse jinak.
Mám obavy, i tady na emiminu se říká, ze mužům po padesátce nestojí. Žádám o vaše názory a zkušenosti.
Moc děkuji.

To je ten smradlavy, chlastajici buran, ne moc inteligentni?

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
26274
19.5.22 19:43
@lilith1 píše:
To je ten smradlavy, chlastajici buran, ne moc inteligentni?

Ne, máš to popletené. A nikdo z mých milenců nechlastá a není tupý.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
42
19.5.22 19:47
@Cenarius píše:
Z těch totemů můžeš budovat palisády.

Ha, ha, ha! Také jsi už 50+?

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
3667