Erekce u mužů po ránu

Anonymní
31.8.12 16:11

erekce u mužů po ránu

Dobrý den prosím vás chtěla bych se zeptat, manžel přespal u známých, ale vím že se mu líbí kamarádová žena. Spal tam beze mě a jak jsem mu šla prát trenýrky ve kterých u nich spal tak na nich bylo něco bílého šlo poznat že mu stál ráno penis jelikož to bylo výš. Můj dotaz zní je po ránu u mužu při postavení penisu nějaký výtok myslím že sperma to nebylo. ale nejsem si jistá. Prosím o radu děkuji

• Nahlásit

Téma je zamknuté a nelze do něj již dále přispívat

Reakce:

Velikost písma:
Bohemund
31.8.12 16:12

:D :D no koment

• Nahlásit
7004
31.8.12 16:15

Hoď to do pračky a neřeš to.

• Nahlásit
18308
31.8.12 16:16

Tak odlišil bych erekci (ztopoření penisu) a ejakulaci (výron spermatu). U chlapů hlavně ve vyšším věku bývá erekce po ránu častější - funkce prostaty se oslabuje, ale přes noc se naplní činností ledvin močový měchýř a ten na prostatu nad ránem tlačí… No a k samovolné ejakulaci bez sexu u chlapů taky dochází. Nejčastěji v době, kdy mezi sexem v manželství bývá delší prodelva. taky nic nevysvětlitelného. Sperma se prostě tvoří pořád a plynule - a musí někam odcházet. Blízkost přitažlivé ženy to může urychlit, ale nemá na to zásadní vliv.
Tak snad jsem se svou odpovědí nikoho nedotkl.

• Nahlásit
Lus-i
31.8.12 16:18

Asi se mu zdál erotický sen :D

• Nahlásit
69306
31.8.12 16:18

:mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: nevím, zkusím prohlédnout manželovo trenky, vezmu na to lupu. hele a očuchala jsi to taky?

• Nahlásit
681
31.8.12 16:19

Zkoumat chlapovi trenky 8o 8o :mrgreen:

• Nahlásit
JayLee
31.8.12 16:19
@terinka4444 píše: :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: nevím, zkusím prohlédnout manželovo trenky, vezmu na to lupu. hele a očuchala jsi to taky?
:mrgreen: :think:
  • Nahlásit
  • Upravit
69306
31.8.12 16:20
Juro, bože bože, sperma se tvoří pořád a musí odcházet. Asi omdlím, fakt si to ještě ve 21.století někdo myslí a dokonce to pustí do éteru 8o 8o 8o zkus googlit, jak funguje mužské tělo, když se nesouloží :mavam:
@Jura007 píše:
Tak odlišil bych erekci (ztopoření penisu) a ejakulaci (výron spermatu). U chlapů hlavně ve vyšším věku bývá erekce po ránu častější - funkce prostaty se oslabuje, ale přes noc se naplní činností ledvin močový měchýř a ten na prostatu nad ránem tlačí… No a k samovolné ejakulaci bez sexu u chlapů taky dochází. Nejčastěji v době, kdy mezi sexem v manželství bývá delší prodelva. taky nic nevysvětlitelného. Sperma se prostě tvoří pořád a plynule - a musí někam odcházet. Blízkost přitažlivé ženy to může urychlit, ale nemá na to zásadní vliv.
Tak snad jsem se svou odpovědí nikoho nedotkl.
  • Nahlásit
17716
31.8.12 16:21

Sakra, chlap už si hodil trenky do pračky :mrgreen: :think:

• Nahlásit
35545
@Anonymní píše:
Dobrý den prosím vás chtěla bych se zeptat, manžel přespal u známých, ale vím že se mu líbí kamarádová žena. Spal tam beze mě a jak jsem mu šla prát trenýrky ve kterých u nich spal tak na nich bylo něco bílého šlo poznat že mu stál ráno penis jelikož to bylo výš. Můj dotaz zní je po ránu u mužu při postavení penisu nějaký výtok myslím že sperma to nebylo. ale nejsem si jistá. Prosím o radu děkuji

Za těch několik let jsem mu nikdy neprohlížela trencle, i když spal mimo domov 8o 8o takže radím neprohlížet, jestli se mu líbí, tak to stejně neovlivníš ;) :lol:

• Nahlásit
31603

I ukapávání je zcela normální, pokud nějakou dobu nebyl sex a pak se mu postaví :nevim: Myslím, že i kdyby to bylo z toho, že mu houpnul ránu a trochu mu ucmrnával, tak nechápu, co chceš zjistit. Je to naprosto normální jev a chlap to vůlí ovládat nemůže…

• Nahlásit
TessAg
31.8.12 16:24

Nějak nechápu na co se teda ptáš?

• Nahlásit
47759
31.8.12 16:24
@terinka4444 píše: :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: nevím, zkusím prohlédnout manželovo trenky, vezmu na to lupu. hele a očuchala jsi to taky?
:mrgreen:
  • Nahlásit
11792
31.8.12 16:26

Zvážila bych variantu, že mezi nimi k něčemu došlo a než stihl shodit trenky, tak kapičky trenky znečistily. Jasná věc, podvedl tě :mrgreen:

Panebože, kdo tyhle diskuse zakládá :roll:

Příspěvek upraven 31.08.12 v 16:26

• Nahlásit

Téma je zamknuté a nelze do něj již dále přispívat

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama