Bachovky na míru

Anonymní
6.1.20 17:51

Esence na míru :) 1

Ahoj chci se zeptat, jake bachovo esence na úzkosti kdyz jsem nervozni, ze situace? Vylet, vecere, nasteva, apod?? Hned se zacnu potit kontroluji srdce je mi divne mam strach ze omdlim apod.??.. A pomahaji? Ta cena jako 755 nevim no, nerada bych6 aby pak nepomohli ale asi za tu cenu pomáhat musí…

• Citovat
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
jun
622
6.1.20 17:58

Ahoj, mně pomáhají bachovi krizové esence. Připravovala mi je přímo homeopatka a stály tuším 180,–. Kombinuju to s magnezkem a dobrý :palec:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
7517
6.1.20 18:03

@jun takze zabralo to magnesium. Priste berte jen to a budete na tom stejne. Jen usetrite penize.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
6.1.20 18:05

@jun muzu ze zeptat jake magnezko? Dekuji…

• Citovat
  • Nahlásit
1228
6.1.20 18:31

Mamka pouziva krizovky + kapky namichane na miru od homeopatky a ucinkuji :palec: krizovky stoji 200 ty namichane 500

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
jun
622
6.1.20 18:36

@Cenarius než zabere magnezko, je to na dýl. Účinek bachovek je rychlejší, proto ta kombinace

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
jun
622
6.1.20 18:38
@Anonymní píše:
@jun muzu ze zeptat jake magnezko? Dekuji…

Jedná se o tkáňové soli, jmenuje se to Mag phos

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
6.1.20 18:48

@jun a prodává se to bez predpisu? A muzou to i kojici matky? Děkuji…

• Citovat
  • Nahlásit
jun
622
6.1.20 19:35
@Anonymní píše:
@jun a prodává se to bez predpisu? A muzou to i kojici matky? Děkuji…

Ano, je to bez předpisu, já to mám od stejné homeopatky jako ty esence. Stály mě 300,–. Myslím, že kojení by nemělo vadit, ale 100% si jistá nejsem

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
6.1.20 19:41

@jun jde to i v lekarne zakoupit??

• Citovat
  • Nahlásit
jun
622
7.1.20 04:59

Vím, že ve spoustě lékáren jdou koupit homeopatika. Určitě na internetu k dostání.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
17
24.3.20 20:25

Dobrý den, Bachovy esence je možné dnes koupit i v některých lékárnách, ale vždy pro jejich maximální účinek je nejlepší, spojit se s odborníkem, kterému popíšete všechny negativní emoce, které Vás trápí a on Vám namíchá užívací lahvičku přímo na míru. Většinou se najde více „problémů“, které pak Bachovky krásně „rozpustí“ a harmonizují zase psychiku, aby člověk mohl zase fungovat tady a teď… Já osobně míchám za 300 Kč + poštovné, klidně mě kontaktujte nebo si najděte odborníka v místě bydliště. Krásné jarní dny! https://www.facebook.com/…vkyplzen.cz/

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Mohlo by vás zajímat