Kolagen - pomohl někomu?

253
5.1.20 11:44

kolagen - pomohl někomu?

Dobré poledne dámy,

prosím o Váš názor, ty co jste někdy užívaly hydrolyzovaný kolagen pro zlepšení pokožky, Zaznamenaly jste pozitivní účinky? Jestli ano, po jaké době a s jakým přípravkem? Mám vyhlédnuté dva, jeden v tabletách a jeden pro přípravu nápoje, jinak je toho spousta… Nevím, jestli tady můžu říkat názvy…? Pořád si říkám, lepší něco, než nic a čekat až budu vypadat jako Šarpej. Děkuji :)

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
6266
5.1.20 14:34

Nazvy podle me napsat muzes, me by to i zajimalo. :)
Ja brala kvalitni, v prasku, pres pul roku, ucinjy nulove. Ted mam jiny, nedalo mi to, ucinky opet nulove. Dal uz do kolagenu investovat nebudu, asi tak. :nevim:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
7896
5.1.20 14:53

Nesmí být rybí ale živočišný

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
253
5.1.20 16:43

Aha, to jsem netušila, že je rozdíl mezi živočišným a rybím? Já jsem si našla toto Inca Collagen a Gela Vis HA

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
3.4.20 12:23

Také by mne zajímalo, škoda, že žádné reakce..

• Citovat
  • Nahlásit
20
24.2.21 13:50

Zivociny je totiz prirodzenejsi ke kuzi cloveka… treba ve zdravotnictvi se pouziva veprova chlopen nebo jejich kuze na stepy, a taky kozmetika se hodne testuje na kuzi vepru, pac je velmi podobna te lidske. Proto je lepsi zivocisny. A co se tyce hyrolyzovaneho kolagenu - myslim, ze problem byl ve velkosti te molekuly kolagenu. Lepsi je sehnat si kolagenni peptidy, diky male velkosti se dostanu, kam maji. Kdyby byl zajem, doporucim, co uzivam jiz ja a okoli ;)

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Mohlo by vás zajímat