Espiro Magic 4? Nebo Babypoint Mark 4?

Hermína Hrtalína
14.4.10 19:16

Espiro Magic 4? Nebo Babypoint Mark 4?

Ahoj, potřebuju pomoci s výběrem kočárku. Rozhoduji se mezi dvěmi typy Babypoint Mark 4 nebo Espiro Magic 4. Potřebovala bych vědět jaké máte zkušenosti. Zavrhla jsem 3-kolky. Mám takový sporťák (velký kočár) a ne že by se špatně ovládal, ale přeci jen mi příjde, že golfáč jako malý a lehký kočárek bude méně stabilnější a já mám docela hodně živé dítě, které pořád někde z kočárku vykukuje a „mexí“ se v něm. Nedejbože pokud tam zrovna být nechce a chce z něj vylézt, takže si myslím, že ta 4-kolová verze bude lepší. Jen bych potřebovala vědět jestli je lepší rukojeť spojená nebo dvojtá? Jaké jsou vlastně výhody a nevýhody? Jaký je rozdíl v uskladnění? O skladovacích rozměrech píšou, že jsou téměř totožné, ale předpokládám, že ty s dvojtou rukojetí se skládají do deštníku zatímco s jednou na placku? Ale pokud mají podobné rozměry při složení jaký je v tom tedy rozdíl? A ještě jedna věc, jak vysoké dítě se pohodlně vyspí v obou verzích kočárku? Děkuju moc

• Citovat
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
3226
14.4.10 19:42

Ahoj já ti teda neporadím :nevim: :cry: ale na 2 stránce už tady tato diskuze je tak tam zkus juknout. :mavam:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama