Espresso kávovar

3409
25.11.19 15:00

Espresso kávovar

Našla jsem tento tyo kávovaru https://www.mall.cz/…g-scultura-b přemýšlím, že si ho pořídíme k vánocům. Máte s ním někdo zkušenost? Nerada bych vyhodila peníze oknem.

Takže dodám požádala bych o doporučení espressa-kavovaru nechci kapsle, kávu zásadně meleme před použitím, zadná mletá káva se u nás nevyskytuje a možnost napěnění mléka je podmínka. Nekupuji Jihlavanku a podobě :lol: Děkuji

Příspěvek upraven 25.11.19 v 15:52

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
13334
25.11.19 15:10

@mofiz Tyhle pakovky jsou OK, mame doma i v praci. Ale koupila bych novy, bude ti slouzit nekolik let.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
3409
25.11.19 15:14
@cecetka
Jasně že nový jen tento typ
  • Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
2784
25.11.19 15:22

Nejlepsi chut ma nespresso na kapsle. Tohle jsou sitky, kafe z nich hnusny, hlavne 60% z vas to kafe neumi ani poradne,,pripravit,, s prominutim, takze do tohodle bych nesla ani za mak.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
10517
25.11.19 15:25
@Micaella22 píše:
Nejlepsi chut ma nespresso na kapsle. Tohle jsou sitky, kafe z nich hnusny, hlavne 60% z vas to kafe neumi ani poradne,,pripravit,, s prominutim, takze do tohodle bych nesla ani za mak.

Máme v rodině nespresso i tenhle pákový. A rozhodně mi presso z pakového nepřijde horší než z nespressa. Navic teda kapsle všeobecně moc nemusím.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
3590
25.11.19 15:40
@Micaella22 píše:
Nejlepsi chut ma nespresso na kapsle. Tohle jsou sitky, kafe z nich hnusny, hlavne 60% z vas to kafe neumi ani poradne,,pripravit,, s prominutim, takze do tohodle bych nesla ani za mak.

Ani náhodou. Je jasné, že kávovar na kávu (ne na kapsle, ale na kávu) bude dělat kafe úměrně dobré tomu, co do něj člověk nasype - když Jihlavanku, tak se nemůže divit.
A kapsle? Bůhvíjak dlouho umleté, v plastu zatavené, prolité horkou vodou, děkuju pěkně. I to Nesspresso jsem onehdá měla, jakože, když někdo vyžaduje cosi s vanilkovou příchutí a podobné záležitosti, tak asi jo, ale na normální kafe… :nevim: A to nemluvím o poměru cena:výkon.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
6812
25.11.19 15:50
@Micaella22 píše:

To je jen přístroj, primárně záleží co do toho nasypete. Když nechcete utratit víc peněz za lepší kávu, tak jistě že máte hnusný kafe. Hlavně káva se musí mlít těsně předtím, než to kafe děláte. Pokud máte měsíc namletý kafe v plechovce, tak to bude hnus vždy. A určitě vychází levněji toto kafe i s dražší kávou, než kapsle. I v akci je to jedno kafe za 10kč, ty lepší i ta 20kc.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
3279
25.11.19 15:52
@Micaella22 píše:

Ježiš promiň, ale jak můžeš napsat takovou kravinu :roll: jasně, že čerstvě připravená káva má chuť takovou, jakou kávu sis koupila. Může bejt dobrá i hnusná. Ale kapsle? 8o Ani nevíš, co je vevnitř. A ještě z plastu, mňamka :roll:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
3279
25.11.19 15:55

@mofiz já loni řešila to stejný. Nakonec jsme koupili automat. Ale kdybychom nebyli líný, šli bychom do něčeho podobného, co jsi dala odkaz. Mají ho známí (nevím přesně jestli stejný typ, ale vypadá stejně :lol:) a chválí si ho. Ale zpětně by šli prej taky do automatu :mrgreen:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
25.11.19 16:00

Ja osobne bych taky priplatila a sla do automatu. Mela jsem kdysi takovejhle pakovej a furt vsude kafe a vysavac v permanenci :nevim: ale spis jsem matla :mrgreen:
Ted mam automat delonghi magnifica s, pomer cena/vykon super. Takze za me se vyplati :palec:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
3409
25.11.19 16:01
@Jitul.kaaa9 píše:
@mofiz já loni řešila to stejný. Nakonec jsme koupili automat. Ale kdybychom nebyli líný, šli bychom do něčeho podobného, co jsi dala odkaz. Mají ho známí (nevím přesně jestli stejný typ, ale vypadá stejně :lol:) a chválí si ho. Ale zpětně by šli prej taky do automatu :mrgreen:

No já ti to řeknu upřímně, budeme se stěhovat do menšího bytu s menší linkou a hledám něco na přechodné období. Teď třeba máme moka konvičku jenze já už bych raději neco elegantnějšího a příjemného. Automat by se nám také líbil to neříkám… Snad pokud se zadaří tak až do domečku 🤗

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
1
25.11.19 16:03

Ahoj, za mě určitě lepší než kávovar na kapsle. Do nich nevidíš a souhlasím s tím, že káva je v kapslích dlouho namletá, přesušená a v plastu?!?! Tento pákový je určitě lepší volba, ale jak už tu bylo taky několikrát zmíněno, závisí především na tom, jakou kávu do toho dáš.
A mé zkušenosti. Měla jsem podobný tip, ale to čištění mě fakt nebavilo. Chtěla jsem si udělat pohodičku a u ní si vychutnat kávu, ale představa, že to musím neustále čistit mě pak odradila a pořídila jsem si automat, který mi i kávu namele a čerstvě namletá se nedá srovnávat s už mletou kávou.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
13334
25.11.19 16:04

My si oblibili kavu Lucaffe. Maji ruzne smesi od 100% Arabicy po ruzne namichane s Robustou.

@mofiz Napenovac mleka se nam vice osvedcil samostatny. Takovy, co vypada jako rychlovarna konvice. To je pena jako maslo :mrgreen:

Automaty jsou super jednoduche na pripravu, ale paka je paka :palec:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
3279
25.11.19 16:10
@mofiz píše:
No já ti to řeknu upřímně, budeme se stěhovat do menšího bytu s menší linkou a hledám něco na přechodné období. Teď třeba máme moka konvičku jenze já už bych raději neco elegantnějšího a příjemného. Automat by se nám také líbil to neříkám… Snad pokud se zadaří tak až do domečku 🤗

Takhle, jestli chceš opravdu dobré kafe, tak nebudeš kupovat mleté, ale budeš si ho mlit sama. Budeš tedy k tomu potřebovat kvalitní mlýnek. Kterej ti zabere další místo. A třeba ten náš automat proti té pakovce zabere tak o 10cm víc místa? :nevim: a máš to všechno v jednom, nalejes vodu, mliko, nasypes kafe a už za minutu máš hotovo i s úklidem. Čištění taky pohoda…
Já bych do pakovky šla fakt jen kdyby mě hlavně bavil i ten proces přípravy, nám by se tu na ten kávovar pak jen prasilo, protože manžel by si to kafe radši jen zalil vodou z rychlovarky a já si to jedno kapučíno týdně někde koupila :lol:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
3409
25.11.19 16:27

@cecetka napěňovač mám doma ten co máš na mysli jen jsem chtěla vše hezky v jednom. Takže z těchto rad si nějak nemůžu vybrat

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Mohlo by vás zajímat