Jak provádíte Vánoční úklid?

• Fotoalbum (0)
  • Sledovat e-mailem
  • Přidat k oblíbeným
  • Zapnout podpisy
  • Hledání v tématu
268
24.11.19 21:59

Jak provádíte Vánoční úklid?

Ahoj, otazka je jasná :mavam: Jak plánujete a realizujete uklid pred Vanoci? Uklizite průběžně cely advent nebo 23.12. začnete šílet? :mrgreen: Co vše zahrnuje velky uklid? Podělte se :kytka: Ja to loni odflakla a letos to chci vynahradit :oops: Třeba se necham inspirovat :kytka:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
41976
24.11.19 22:03

Okna jsem umyla, vytřu kuchyňské skříňky, uklidím synův pokoj, upeču cukroví, umyju troubu, nazdobím byt a budu se těšit na Štědrý den.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
2038
24.11.19 22:04

@Elza56 proč se kvůli tomu, že je v kalendáři 24.12. honit? Uklizím průběžně celý rok a konec roku není výjimkou. Takže poradím jediné, hoď se do klidu, zajdi si na svařák, načerpakt někam vánoční atmosféru a nebo klid do lesa a bude Ti lépe :kytka:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
9608
24.11.19 22:05

@Elza56 Uklízím průběžně celý rok. V prosinci mám všechno hotovo a dělám už jen běžný úklid. Užívám si Advent :andel:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
397
24.11.19 22:08

Uklízím prakticky pořád pořádně. Na Vánoce max. přidám okna a vytřu pořádně i za nábytkem. Nešílím. Letos budeme mít před vánoční miminko tak jsem uklidila už před měsícem :D

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
624
24.11.19 22:08

Mám uklizeno celý rok, potrpím si na to. Větší věci dělám průběžně, když mě praští do nosu (třeba odsunout pračku a uklidit za ní). Určitě neplánuji mýt okna. To mi v tomhle ročním období přijde naprosto zbytečné. Takže já vyloženě vánočního nedělám nic…

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Hegy
24.11.19 22:10

Uklizim pravidelne, takze zadny velky vanocni uklid se nekona…okna umyta, nazdobim byt a do vanoc uz jenom pohoda…

• Citovat
  • Nahlásit
12236
24.11.19 22:11

Tak jako téměř každý měsíc, kdy dělám,, větší úklid". Navíc přidávám jen úklid dvou odkládacích místností. Takže umyju okna, linku. Jinak vše dělám průběžně, takže se nehoním.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
979
24.11.19 22:14

Potrpim si na uklid často a pořádně. Musím mít furt naklizeno.. takže já uklízím snad každý den, jednou za měsíc dělám takovej ten velkej úklid, kdy umývám i celou kuchyň, troubu, skříňky… Jediný, co udělám jako vánoční uklid, bude, že umyju okna z venčí.. :P takže fakt že nebudu honit, kvůli 24.12…ze bych udělala ten velký úklid dvakrát do mesice

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
7605
24.11.19 22:17

Nikdy jsem vánoční úklid nedělala, uklízím po celý rok stejně, nám nějaký systém a nevidím důvod proč kvůli vánocům uklízet víc.. Zrovna třeba mýt okna v zimě by mě ani nenapadlo :D

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
1123
24.11.19 22:18

Taky uklízím pravidelně přes rok, ale mám dva divočáky 1,5roku a 3,5 roku, takže sice doma naklizeno, ale ve skříních :zed: :D takže jsem začala někdy začátkem listopadu všechno vyklizet, umyvat, uspořádat… teď jsem umyla okna, ještě mi chybí půda a můžu začít zdobit byt, péct cukroví a užívat adventu. Určitě už nedělám Vánoční úklid týden před Vánoci.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
2556
24.11.19 22:20

Neprovádím, neuklízím.
Průběžně uklízím celý rok, tak o Vánocích jen ozdobím a užívám si. Jen děti to nějak nechápou a snaží se, aby to u nás bylo jak ve chlévě a Ježíšek se u nás měl jako doma. :lol:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
1188
24.11.19 22:24

Uklízím celoročně, teď jsem akorát myla okna (ne kvůli Vánocům, ale proto, že to bylo potřeba a dřív jsem to kvůli dlouhodobé nemoci nestihla).

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
629
24.11.19 22:28
@roba18 píše:
@Elza56 proč se kvůli tomu, že je v kalendáři 24.12. honit? Uklizím průběžně celý rok a konec roku není výjimkou. Takže poradím jediné, hoď se do klidu, zajdi si na svařák, načerpakt někam vánoční atmosféru a nebo klid do lesa a bude Ti lépe :kytka:

Moje řeč :lol:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
2009
24.11.19 22:32

Uklízím po celý rok průběžně a na advent jen vyzdobim okna.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Mohlo by vás zajímat