Psychologická poradna pro snažící se, těhotné i maminky
Mgr. Lucie Machová
Má prosím někdo zkušenost, jak to funguje, pokud je evakuační místo zřízeno v ZŠ? V našem městě je zřízeno v naší ZŠ a už bylo aktivováno. Půjdou děti v pondělí do školy nebo bude škola uzavřena? Děkuji
@Katuskka píše: Více
na to ti dnes asi nikdo neodpoví, záleží na tom, jak rychle opadne voda a jestli se budou moci evakuovaní vrátit do svých domovů - jestli tam půjde el. proud a poteče pitná voda,
a už je tam někdo ubytovaný?
nebo je to zatím jen pro případ?
@Katuskka ale chápu že, že tě to zajímá, já také nevím, jestli dcera půjde v pondělí do školy, záplavy mají u nás kulminovat zítra v poledne, a škola je docela blízko řeky ![]()
@Katuskka píše: Více
vím, že se to někdy řešilo tak, že byl zamezen průchod ze školy do tělocvičny, kde většinou bývá evakuační místo. Pokud to tedy jde. Ale to vám musí dát vědět škola,
@stinga píše: Více
Na stránkách školy zatím nic není, před chvílí teprve hlásili v rozhlasu, že bylo aktivováno evakuační místo
@Katuskka píše: Více
já myslím, že teď ti na to opravdu neodpoví nikdo, uvidíš zítra večer, jestli budou nějaké nové informace
@stinga píše: Více
Jasně, jen mě zajímalo, jestli někdo neví, jak to chodí z vlastní zkušenosti
@Katuskka píše: Více
tak těžko mohlo vedení školy něco řešit. Musíš prostě počkat.
Tyhle krizové situace a stavy se mění z hodiny na hodinu, neboj, vedení školy v neděli odpo.bude jistě hromadně komunikovat jak to bude se školou, dnes to neřeš, nevolej ani to nehroť, situace se může do pondělí 3× změnit… věř mi..
@Katuskka píše: Více
no z vlastní zkušenosti? myslíš z roku 1997? moje matka byla jako vedoucí evakuačního střediska a evakuovaní tam byli cca 8-10 dní
@Katuskka píše: Více
Myslíš někoho, kdo přišel z budoucnosti a dokáže říct, jak se tato jedinečná situace vyvine?
To ti teď nikdo neřekne, většina řek bude kulminovat zítra večer a v noci. Navíc i půda je nasycená a pořád prší, tak voda bude stékat z polī, lesű, z kanalizace. Všude se můžou objevit záplavy a stát voda, nejen u řeky.
@Katuskka píše: Více
Jak z vlastní zkušenosti
snad každá situace v každém místě je jiná.