Evakuační místo

3624
14.9.24 16:58

Evakuační místo

Má prosím někdo zkušenost, jak to funguje, pokud je evakuační místo zřízeno v ZŠ? V našem městě je zřízeno v naší ZŠ a už bylo aktivováno. Půjdou děti v pondělí do školy nebo bude škola uzavřena? Děkuji

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
77421
14.9.24 17:18
@Katuskka píše: Více

na to ti dnes asi nikdo neodpoví, záleží na tom, jak rychle opadne voda a jestli se budou moci evakuovaní vrátit do svých domovů - jestli tam půjde el. proud a poteče pitná voda,
a už je tam někdo ubytovaný?
nebo je to zatím jen pro případ?

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
77421
14.9.24 17:20

@Katuskka ale chápu že, že tě to zajímá, já také nevím, jestli dcera půjde v pondělí do školy, záplavy mají u nás kulminovat zítra v poledne, a škola je docela blízko řeky :nevim:

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
65432
14.9.24 17:20
@Katuskka píše: Více

vím, že se to někdy řešilo tak, že byl zamezen průchod ze školy do tělocvičny, kde většinou bývá evakuační místo. Pokud to tedy jde. Ale to vám musí dát vědět škola,

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
77421
14.9.24 17:22
@vokishka píše: Více

no přesně, informace musejí být na stránkách školy
@Katuskka

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
3624
14.9.24 17:31
@stinga píše: Více

Na stránkách školy zatím nic není, před chvílí teprve hlásili v rozhlasu, že bylo aktivováno evakuační místo

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
77421
14.9.24 17:35
@Katuskka píše: Více

já myslím, že teď ti na to opravdu neodpoví nikdo, uvidíš zítra večer, jestli budou nějaké nové informace

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
3624
14.9.24 17:39
@stinga píše: Více

Jasně, jen mě zajímalo, jestli někdo neví, jak to chodí z vlastní zkušenosti

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
65432
14.9.24 17:42
@Katuskka píše: Více

tak těžko mohlo vedení školy něco řešit. Musíš prostě počkat.

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
24999
14.9.24 17:43

Tyhle krizové situace a stavy se mění z hodiny na hodinu, neboj, vedení školy v neděli odpo.bude jistě hromadně komunikovat jak to bude se školou, dnes to neřeš, nevolej ani to nehroť, situace se může do pondělí 3× změnit… věř mi..

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
77421
14.9.24 17:44
@Katuskka píše: Více

no z vlastní zkušenosti? myslíš z roku 1997? moje matka byla jako vedoucí evakuačního střediska a evakuovaní tam byli cca 8-10 dní

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
30419
14.9.24 17:48
@Katuskka píše: Více

Myslíš někoho, kdo přišel z budoucnosti a dokáže říct, jak se tato jedinečná situace vyvine?

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
77421
14.9.24 17:51
@hanka.br. píše: Více
:mrgreen:
  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
22152
14.9.24 17:54

To ti teď nikdo neřekne, většina řek bude kulminovat zítra večer a v noci. Navíc i půda je nasycená a pořád prší, tak voda bude stékat z polī, lesű, z kanalizace. Všude se můžou objevit záplavy a stát voda, nejen u řeky.

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
22152
14.9.24 17:56
@Katuskka píše: Více

Jak z vlastní zkušenosti 8o snad každá situace v každém místě je jiná.

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Psychologická poradna pro snažící se, těhotné i maminky

Ikona - Lucie Machová

Mgr. Lucie Machová