Evakuační místo

Napsat příspěvek
Velikost písma:
77447
15.9.24 15:09
@cecetka píše: Více

jak jste na tom?

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
26874
18.9.24 20:42
@stinga píše: Více

Blbě. Zaplavilo nás to. V baráku 147 cm vody. To je o půl metru více než v roce 1997. Naštěstí máme vyvýšené přízemí.
Bahno je úplně všude. Hnus. :cert:

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
65441
18.9.24 20:46
@cecetka píše: Více

U dcery byla zaplavená silnice, ted už se tam dá jet. A psala, že to vypadá strašně, všude bahno, keře, stromy, zábradli, tráva, sahá víc než metr vysoko. Prý to vypadá strašně.

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
116613
18.9.24 20:48
@cecetka píše: Více

Achjo, to je mi líto. To bahno je nejhorší. :,(
Drž se. :hug: :hug:

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
77447
18.9.24 22:04
@cecetka píše: Více

já jsem si to myslela, jak ses odmlčela, to je mi líto, drž se a hodně sil :hug:
vše, co se napíše, zní jako fráze, je to smutné - vydrž, hodně sil i celé tvé rodině,
pomáhá vám aspoň někdo? nebo jen sami vlastními silami?

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Psychologická poradna pro snažící se, těhotné i maminky

Ikona - Lucie Machová

Mgr. Lucie Machová