Psychologická poradna pro snažící se, těhotné i maminky
Mgr. Lucie Machová
@stinga píše: Více
Blbě. Zaplavilo nás to. V baráku 147 cm vody. To je o půl metru více než v roce 1997. Naštěstí máme vyvýšené přízemí.
Bahno je úplně všude. Hnus. ![]()
@cecetka píše: Více
U dcery byla zaplavená silnice, ted už se tam dá jet. A psala, že to vypadá strašně, všude bahno, keře, stromy, zábradli, tráva, sahá víc než metr vysoko. Prý to vypadá strašně.
@cecetka píše: Více
Achjo, to je mi líto. To bahno je nejhorší. ![]()
Drž se.
![]()
@cecetka píše: Více
já jsem si to myslela, jak ses odmlčela, to je mi líto, drž se a hodně sil ![]()
vše, co se napíše, zní jako fráze, je to smutné - vydrž, hodně sil i celé tvé rodině,
pomáhá vám aspoň někdo? nebo jen sami vlastními silami?