Evakuační místo

Napsat příspěvek
Velikost písma:
2308
14.9.24 18:55
@stinga píše: Více

koukala jsem že nejhorší srážky kumulace kolkem Ostravy a pak Jeseníky.

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
77439
14.9.24 18:56
@mado píše: Více

no právě, je to naprosto nepředvídatelné, jak zlé to bude,
u nás v tom97 také šla voda z kanálů, a pak se protrhla i hráz, tak to šlo naproti sobě

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
77439
14.9.24 18:56
@ludmilaadamkova píše: Více

no ono to sem připluje

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
77439
14.9.24 19:01
@ludmilaadamkova píše: Více

ty jsi také odněkud z Moravy, tuším?

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
77439
14.9.24 19:03

Tak v našem okrese už utonul první člověk - uklízel naplaveniny kolem svého domu, spadl do proudu a už se nevynořil, muž 54 let :,(

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
2308
14.9.24 19:03
@stinga píše: Více

nene Východní Čechy u nás jsou tedy 3 řeky Metuje a Úpa a ještě kousek dál Labe, ale my konrétně jsme na kopci a ani v 97 to tu nějak extra prý nebylo zaplavené vylilo se to do luk.

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
20924
14.9.24 19:03
@Kelsey1 píše: Více

Protože co tak pozoruji, tak je VELKA skupina lidí, co jsou fandové konspiračních věci a opozičních stran a ti jedou rétoriku, že jen lehce prší a jen zlá fialová vláda šíří strach k ovládnutí lidí a dělají divadlo pro politické body před volbami. Lidi jsou vypatlani kreténi, tak to prostě je.

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
2308
14.9.24 19:05
@stinga píše: Více

Hm spadnout oblečený do ledové proudící vody nic moc. Přemýšlím zda bych to dala nebo se taky utopila.

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
77439
14.9.24 19:11
@ludmilaadamkova píše: Více

ten proud má asi hodně velkou sílu

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
77439
14.9.24 19:12
@ludmilaadamkova píše: Více

my teda také bydlíme na kopci, akorát to pracoviště a škola je dole ve městě a hodně blízko u řeky

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
14.9.24 19:23
@stinga píše: Více

To někde psali přirovnání, jak se tenkrát utopili v Praze ti keškaři. Jakou má sílu už jen ten miniproud deseti litrů, když vyleješ vodu z kýble - ta velká (i menší) voda musí být úplně nepředstavitelná. Nikdy mě předtím nenapadlo se nad tím takhle zamyslet.

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
697
14.9.24 19:23

@Marki1985
držím palce, tam je to hodně špatné

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
697
14.9.24 19:29

@stinga
smutné :(

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
31292
14.9.24 20:07
@Cenarius píše: Více

Tyhle lidi nechápu. Co se deje na fb, nebo treba na novinkách, to jen kroutim hlavou.
Jen proto, ze sem z Plzně a bydlim ted ve tretim patre v paneláku, nebudu prece hlasit, ze je to fejk, protoze tady uz jenom poprchava.
Je skvělé, ze funguje příprava, upozornění dopředu, evakuacni plány atd, a i kdyz se treba nekde cerne scenare nenaplní, porad je lepsi byt pripraven nez byt prekvapen.
My si na vlastni kuzi strihli velkou vodu v baráku dvakrat na prelomu tisíciletí, a bylo to hrozný…a ze záběrů typu Troubky mi beha mraz po zadech i teď… :srdce:

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
77439
14.9.24 20:11
@zajic píše: Více

si říkám, jestli měl rodinu, teď kolem vichr, záplavy, tma - a teď řešit úmrtí, oni ho teda ještě nenašli, ale že je mrtvý, je jasné

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Psychologická poradna pro snažící se, těhotné i maminky

Ikona - Lucie Machová

Mgr. Lucie Machová