Ex bratra na svatbě ?

• Fotoalbum (0)
  • Sledovat e-mailem
  • Přidat k oblíbeným
  • Zapnout podpisy
  • Hledání v tématu
Anonymní
22.10.21 23:32

Ex bratra na svatbě ?

Dobrý den, s partnerem nás trápí zda děláme správně…
Jeho bratr měl přítelkyní asi 7 let.. z jejich vztahu mají 4 ročního syna.
Bohužel se rozešli po delších problémech..nikdy jsme se moc nemuseli jen jsme ji tolerovali kvůli synovci.. dělala problémy, naschvály atd…
Teď mají oba čerstvé vztahy asi 1-2 měsíce..
Nyní se budeme brát za 9 měsíců a ex „švagrová“ nechápe že již není na svatbu zvána… Měla samozřejmě jít jako partnerka bratra mého budoucího manžela… Nyní ale mají nové vztahy a tak počítáme že pokud to tak zůstane zřejmě si přivede na svatbu svou novou partnerku, což nám nevadí..pokud se rozejdou tak asi půjde sám že ano..
Ale ex švagrová do mě hučí že jestli nejde ona nejde ani synovec..že tam nebude s nějakou náhradní matkou..
Mimochodem byla to ona co ani ne týden po rozchodu prilezla domů s novým partnerem…
A hned ho i představila synovi…
Takhle si to zařídila a teď ji vadí že bude syn i s jinou paní?! ( Však víkendy tráví s otcem a tou druhou tak o co jde…)
Prioritně chceme bratra a synovce..ale ona to nechápe prostě..

Děláme něco špatně..?
Ona říká že nechá nového partnera doma a půjdou jako rodina.. přijde mi to absurdní.. :nevim: :potlesk: :zed:

• Citovat
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
1917
23.10.21 00:00

Čtyřleté dítě z toho stejně nic mít nebude a nechtěla bych obětovat pohodu svatebního dne, aby tam kvůli tomu byl, jenom když může i ona. Pozvat bratra +1 (+případné dítě) a ať on se rozhodne, jestli půjde s bývalou nebo současnou přítelkyní.
S ní bych nekomunikovala vůbec.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
10
23.10.21 00:03

@KimL Ona mi furt píše a ptá se mě jak to bude tak jsem to včera rozsekla a řekla jí že nemůže počítat s tím že půjde že se situace změnila prostě..a nechápe to..
Synovce tam chceme, bude tam i naše dcera.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
1470
23.10.21 00:03

Vím, že svatba je vaše, ale je pozván bratr plus doprovod, ať si to vyresi on a distancovala bych se od nějakého řešení pofidernich vztahu. Svatba je přeci vaše… vy si užívejte přípravy a nejaky hystericky výlevy, at si s tim poradi bratr, ne?

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
10
23.10.21 00:06

@Bubllenka taky nechápu proč to furt řeší a otravuje nás s tím..
Ale aby mi psala že když nejde ona nejde ani syn je fakt hard.. Říkala jsem že je to daleko ať mi s tím dá pokoj…
Každopádně si dneska s partnerem případame jak vrazi..

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
1917
23.10.21 00:07

@1612 „Promiň, máme omezený počet hostů.“
Nic víc bych s ní prostě neřešila a na zprávy neodpovídala. Klidně si i zablokovala číslo.
Synovce, pokud bude mít ten den v péči švagr, tam vezme on. Pokud mu ho ona nedá, tak asi na to má právo, ale určitě bych ji kvůli tomu nezvala. Ale ruku na srdce, myslím, že i švagr by si to víc užil bez dítěte, obzvlášť pokud půjde se současnou partnerkou.
Ať to řeší přítel se svým bratrem. I když ti už to mají možná dávno vyřešený (ji tam nechtějí/je jim to jedno), jenom ty jí furt odpovídáš.

Příspěvek upraven 23.10.21 v 00:10

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
10
23.10.21 00:10

@KimL no.. my ho tam chceme když tam bude i naše dcera stejně stará :(
Jenže fakt dělá naschvály..teď sem zařídila na víkend focení dětí a ona že už něco má a děcko mu nedá.. všem je jasné že to musí být teď bo ví že se decka budou fotit a ona tam nebude…

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
1917
23.10.21 00:15

@1612 myslím, že svatba je o vás dvou, ne o tom, aby si čtyřleté děti měly jak vyhrát.
Pokud si rozmýšlí, kdy dítě dá a kdy ne, tak má její ex požádat soud o to, kdy bude mít dítě on. Nemá cenu, abys to řešila ty, není to tvoje věc, jak to oni dva mají (on taky určitě nebude rád, když tam bude mít ex). A aby si na pět minut jiné dítě pohralo, to za to fakt nestojí. Neřeknu, kdyby jim bylo třeba sedm.
A opakuji, i kdybyste tam malého chtěli, nedomlouvej to ty.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
10
23.10.21 00:19

@KimL tak rozhodně víme že tam prostě nepůjde nebudu si kazit den..
Jen jsme měli blbý pocit a nevěděli jestli děláme správně že jí nezveme..
Ona nechápe proč..prej je jeho matka tak proč ne a takové kecy 😄

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
1917
23.10.21 00:20

@1612 není povinnost zvát nikoho, ani vlastní mámu. A určitě ne bývalou švagrovou. Z toho se fakt nestresuj :kytka:
A konečně si ji zablokuj.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
4733
23.10.21 00:55

No to, že ho tam chcete, není směrodatné. Nejste jeho rodiče. Oni se musí domluvit. Ji bych řekla, že na svatbu zvaná není a švagrovi dala pozvánku 1+. Buď ať vezme novou buchtu nebo si to domluví s matkou jeho dítěte a vezme jeho. Já osobně bych se opravdu nesnažila si vydupat přítomnost synovce, tím to jen rozdmýcháváte…

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
1398
23.10.21 01:02

Naprosto chápu, že tam ex švagrovou nechcete. Prostě není zvaná, tečka. Co se týče synovce, nechala bych to na bráchovi, ať si to vyřídí sám. Tady to je jeho boj. A pokud bude pořád dělat naschvály, tak to stejně skončí u soudu až mu dojde trpělivost.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
10828
23.10.21 05:18

@1612 prostě ji to řekni jasně. Je zván BRATR a jeho žena, kdyby se nerozešli, tak by šla ona. Bohužel se rozešli, tak má smůlu. A zbytek ať si řeší bratr. Je to jeho rodina. A vůbec se o synovce atd. nestarej a už vůbec se přes něj nenechejte vydírat.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
36861
23.10.21 05:38

Vaše svatba, vaše podmínky. Jejich dítě, jejich podmínky. Vy ji na svou svatbu nechcete, bratr ať pořeší přítomnost vlastního syna na svatbě jeho tety. Milou „exšvagrovou“ bych si po jejich častých telefonátech blokla.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
4078
23.10.21 06:10

Nezvala bych ji a ani bych se s ní o tom nebavila.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Mohlo by vás zajímat