Ex ex ex

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 08.07.19 17:27
ex ex ex

Ahoj, potřebuji se svěřit, tak snad můj příspěvek nebude nikomu vadit. Ukončila jsem vztah a asi týden na to jsem po sedmi letech potkala svého bývalého kolegu. Říkal že se rozvádí a protože se mi vždycky líbil, kývla jsem na kávu a časem jsme začali tvořit pár. Péči o děti už mají vyřešenou a teď se čeká jen na samotny rozvod a rozdělení majetku, tedy vlastně není co rozdělovat, protože přítel ženě vše nechal z důvodu toho, že se bojí že bude štvát děti proti němu, když se přihlásí o to, co mu patří :nevim: a že by případne tahanice byly pro děti stres. Jeho žena ho požádala ať odejde a odstěhuje se, protože si našla nového partnera. Přítel chce pořídit byt na hypotéku, chtěl to ještě předtím než jsme se dali dohromady, aby dětem po něm něco zbylo, ale chybí mu počátečních 20 procent z ceny nemovitosti. Jeho zatím ještě manželka mu nakonec slíbila, že se s ním po rozvodu který bude na dohodu, bokem vyrovná, že mu dá asi 500tis (mě osobně to zavání levotou) a nehledě na to, že ji nechal 3+1 a zánovní automobil, tak si myslím že to je málo. Ale toť můj názor. Já sama mám na hypo malý byteček a do něj se v pěti lidech bohužel nevejdeme, přítel má dvě děti a já jedno. Myslím si, že ho manželka po rozvodu posle do háje, ale přítel tvrdí že ne že si to nemyslí, že je to dobrý a pracovitý, skvělý člověk a to je věc druhá. Není den, kdyby o své ex nemluvil, jaká je je, co prožili a kam jde na koncert apod. Mluví o ní v samých superlativech. Není mi to příjemné a taky jsem mu to řekla, ale odpověď byla, že se omlouvá ale že s ní byl dvacet let :roll: celá tahle situace mě dost trápí, chtěla bych žít jako normální rodina a bez ex… Jaký na to máte názor? Předem děkuji za komentáře..

Stránka:  1 2 3 4 Další »
Reakce:
Verun83
Extra třída :D 10140 příspěvků 08.07.19 17:34

Ze s ni byl 20 let a maji spolu deti. Jeho ex uz nikdy nevymazes. Myslim, ze je hezky, ze o ni mluvi v dobrem i po tom vsem. Nejhorsi je, kdyz po rozchodu na sebe zacnou lidi kydat hnuj.

Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 08.07.19 17:36
@Verun83 píše:
Ze s ni byl 20 let a maji spolu deti. Jeho ex uz nikdy nevymazes. Myslim, ze je hezky, ze o ni mluvi v dobrem i po tom vsem. Nejhorsi je, kdyz po rozchodu na sebe zacnou lidi kydat hnuj.

To ano, já s ex máme taky v pohodě vztah. Jen mi není příjemné o ní poslouchat každý večer..opravdu každý večer :roll:

Verun83
Extra třída :D 10140 příspěvků 08.07.19 17:38
@Anonymní píše:
To ano, já s ex máme taky v pohodě vztah. Jen mi není příjemné o ní poslouchat každý večer..opravdu každý večer :roll:

A jak dlouho jste spolu? Muj ted jiz manzel casto mluvil o sve ex, byli spolu,,jen,, 8 let. Casem to vysumelo. Taky me to stvalo. Ale brala jsem to tak, ze s ni byl kus zivota. Nejde to jednoduse smazat. Tvuj je toho asi plny.

Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 08.07.19 17:44
@Verun83 píše:
A jak dlouho jste spolu? Muj ted jiz manzel casto mluvil o sve ex, byli spolu,,jen,, 8 let. Casem to vysumelo. Taky me to stvalo. Ale brala jsem to tak, ze s ni byl kus zivota. Nejde to jednoduse smazat. Tvuj je toho asi plny.

To máš asi pravdu… Budeme půl roku..

Verun83
Extra třída :D 10140 příspěvků 08.07.19 17:48
@Anonymní píše:
To máš asi pravdu… Budeme půl roku..

To je kratka doba, tak se to da pochopit. Ale mozna bych mu zkusila jemne rict neco v tom smyslu, ze beres to, ze ex byla/je/i bude soucasti jeho zivota, ze to respektujes, ale ze by ses o ni rada bavila min. Proste nejak, aby ses jo nedotkla a zaroven dala najevo, ze se te to dotyka.

terien
Extra třída :D 11739 příspěvků 08.07.19 17:52

No jo no, převozníci to mají vždycky těžký

Ou
Echt Kelišová 8133 příspěvků 08.07.19 17:55

No pokud si chtěla někoho, kdo nebude řešit svůj předchozí vztah, tak sis neměla začínat s člověkm co prochází rozvodem. Navíc prostě vždycky spolu budou spojení, protože mají děti.

A rozhodně si s ním teď nepořizuj dítě - téměř jistě budeš převozníkem.

Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 08.07.19 17:56

Se svým současným, druhým manželem jsem 8 let, z toho rok jsme manželé. Oba jsme se našli cca rok po našich rozvodech. Já od exe sama odešla, on byl exmanželkou opuštěn pro jiného. Svou ženu velmi miloval a těžko se smiřoval s tím, že si našla jiného. Ze začátku vztahu jsem řešila to, co ty. Měla jsem i pocity žárlivosti na jeho ex, pocit, že jsem jen náhražka… Navíc jsem se později přistěhovala do domu po ní, spím ve stejné posteli, jako spala kdysi ona, atd. Kvůli dětem ve střídavce si často volají, píší… Trvalo mi to, než jsem to strávila. A mému muži trvalo, než se úplně vyrovnal s tím, že život jde dál a může být opět krásný. Mnohokrát jsme to spolu probírali a řešili… Dnes jsme oba už úplně jinde a šťastní - spolu. Z mého pohledu stalo za to skousnout některé věci a počkat. Já jsem zase v minulém manželství prožívala domácí násilí a můj ex mi dokáže dělat peklo i těch několik let po rozvodu. V tom zase současný manžel velmi pomohl a pomáhá mně. Držím palce. Chce to hodně trpělivosti a tolerance z obou stran a komunikace, vzájemně mluvit o svých pocitech… A kus osobní zralosti. Troufám si říci, že po tom, co jsme oba zažili, jsme vděčni za každý společný den.

Lama Lama
Hvězda diskuse 53708 příspěvků 08.07.19 18:05
@Anonymní píše:
Ahoj, potřebuji se svěřit, tak snad můj příspěvek nebude nikomu vadit. Ukončila jsem vztah a asi týden na to jsem po sedmi letech potkala svého bývalého kolegu. Říkal že se rozvádí a protože se mi vždycky líbil, kývla jsem na kávu a časem jsme začali tvořit pár. Péči o děti už mají vyřešenou a teď se čeká jen na samotny rozvod a rozdělení majetku, tedy vlastně není co rozdělovat, protože přítel ženě vše nechal z důvodu toho, že se bojí že bude štvát děti proti němu, když se přihlásí o to, co mu patří :nevim: a že by případne tahanice byly pro děti stres. Jeho žena ho požádala ať odejde a odstěhuje se, protože si našla nového partnera. Přítel chce pořídit byt na hypotéku, chtěl to ještě předtím než jsme se dali dohromady, aby dětem po něm něco zbylo, ale chybí mu počátečních 20 procent z ceny nemovitosti. Jeho zatím ještě manželka mu nakonec slíbila, že se s ním po rozvodu který bude na dohodu, bokem vyrovná, že mu dá asi 500tis (mě osobně to zavání levotou) a nehledě na to, že ji nechal 3+1 a zánovní automobil, tak si myslím že to je málo. Ale toť můj názor. Já sama mám na hypo malý byteček a do něj se v pěti lidech bohužel nevejdeme, přítel má dvě děti a já jedno. Myslím si, že ho manželka po rozvodu posle do háje, ale přítel tvrdí že ne že si to nemyslí, že je to dobrý a pracovitý, skvělý člověk a to je věc druhá. Není den, kdyby o své ex nemluvil, jaká je je, co prožili a kam jde na koncert apod. Mluví o ní v samých superlativech. Není mi to příjemné a taky jsem mu to řekla, ale odpověď byla, že se omlouvá ale že s ní byl dvacet let :roll: celá tahle situace mě dost trápí, chtěla bych žít jako normální rodina a bez ex… Jaký na to máte názor? Předem děkuji za komentáře..

Mám na to názor takový, že on se chová jako většina lidí v rozvodovém řízení, je toho plný a potřebuje to sdílet. Ty jako většina žen očekáváš, že chlap už bude mít předchozí vztah zpracovaný a vyřešený. Problém není ani v jednom z vás. Problém je si připustit, že tendle chlap tvá očekávání nenaplní. Je to problém tvůj, ne jeho. Ty ho musíš vyřešit. Bud se smířit s tím, že máš chlapa v rozvodovém řízení, kde řešení ex bude na denním pořádku, at už v dobrém nebo ve zlém, páč je to pro něj aktuální a ještě dlouho bude. A nebo si najdeš takového, co ta očekávání naplní. Je velmi nepravděpodobné, že by si ho přetvořila k obrazu svému a on to přestal řešit.

Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 08.07.19 19:02
@Verun83 píše:
A jak dlouho jste spolu? Muj ted jiz manzel casto mluvil o sve ex, byli spolu,,jen,, 8 let. Casem to vysumelo. Taky me to stvalo. Ale brala jsem to tak, ze s ni byl kus zivota. Nejde to jednoduse smazat. Tvuj je toho asi plny.

Můj manžel byl se svou 1. ženou 14 let a nikdy o ní nemluvil, pokud teda vzájemně na to řeč. Ano v dobrém ani ve zlém. Jde to smazat. Zcela jistě nemusí chodit každý večer spát „ve třech“

Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 08.07.19 19:04

Potkali jsme se s mým nynějším mužem oba v rozvodovém řízení po neúspěšných vztazích a převozníky jsme si nebyli. Bývalé vztahy jsme dokázali vypustit z hlavy a jít dál. Myslím, že tvůj partner to nemá ani uzavřené ani vyřešené. Moc bych za to nedala, že iniciátorem rozvodu byla jeho manželka.

Verun83
Extra třída :D 10140 příspěvků 08.07.19 19:05
@Anonymní píše:
Můj manžel byl se svou 1. ženou 14 let a nikdy o ní nemluvil, pokud teda vzájemně na to řeč. Ano v dobrém ani ve zlém. Jde to smazat. Zcela jistě nemusí chodit každý večer spát „ve třech“

A? Kazdy jsme jiny. Nekdo potrebuje ventilovat veci nahlas. Nekdo o nich nemluvi vubec.

Erinne
Stálice 67 příspěvků 08.07.19 21:51

To ano, ale měl by si na to vybrat kamarády nebo psychologa. Partnerka na tyto debaty, vzpomínky atd, bývá málokdy zvědavá. A to nemluvím o tom, že to není zrovna známka ohleduplnosti. Jestli teskním po bývalém a mám potřebu o něm stále mlít, neměla bych do toho tahat partnera.

Lama Lama
Hvězda diskuse 53708 příspěvků 08.07.19 21:55
@Anonymní píše:
Potkali jsme se s mým nynějším mužem oba v rozvodovém řízení po neúspěšných vztazích a převozníky jsme si nebyli. Bývalé vztahy jsme dokázali vypustit z hlavy a jít dál. Myslím, že tvůj partner to nemá ani uzavřené ani vyřešené. Moc bych za to nedala, že iniciátorem rozvodu byla jeho manželka.

být vyrovnaný, mít vše uzavřené a vřešené, co se týká s rozpadu manželství ještě před jeho rozvodem zvládne snad nějaký bezcitný psychopat.

Stránka:  1 2 3 4 Další »
Váš příspěvek
Reklama