Výživné - expartner zas nic neplatí

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
Kocickasexynka
Nováček 9 příspěvků 05.07.19 13:03
Výživné ex.neplati zas nic

Dobrý den prosím vás ženský ;) mám dotaz :
Můj bývalý mi má platit na syna výživný to poslal naposledy v květnu 10 -1900 kc :think: jinak má od soudu dané 2000kc…od té doby nic neposlal to je jediné co poslal :mrgreen: až teď v květnu když už viděl, že to má od soudu jinak by neposlal stejně nic…a taky že neposílá 8o červen ani koruna :mrgreen: a vcervenci je jasné, že nepošle zas nic… :think: co mám dělat? :nevim: mám to nechat být? Jinak mi psal asi před týdnem na Messengeru, že mi to odeslal slozenkou :mrgreen: a přitom nic mi nepřišlo on žije v Anglii :mrgreen: ale i tak si myslym ze bb to tu už bylo :mrgreen: prostě mě jen oblbuje :? :cert:…tedko mám nového přítele ten mi řekl ať na něj kašlu že nepotřebuju jeho peníze ano to nepotrebuju :mrgreen: uz :potlesk: :dance: ale zajímá mě co sním teda bude když to neplatí jinak mám :lol: v papirech od soudu psané že, je otec povinný platit dnem 1.3.2017 výživné ve výši 1500 Kč a nedoplatek na výživném 500kc :/ ( což nezaplatí nikdy to vím :D) no a pak se tam píše že spáchal přečin zanedbání povinné výživy :) a odsuzuje se k trestu odnětí svobody v trvání 6 měsíců… :roll: no ale pak se tam ještě pise :roll: že se ten trest podmíněně odkládá na zkušební dobu 12 měsíců :think: co to prosim znamená? Děkuji všem a je mi jasné, že to nikdy nezaplatí :cert: hlavně že si udělal dite :cert: :cert: :cert: :cert: :cert: :cert: :nevim: :zed: :pocitac: :pocitac: :pocitac: :pocitac:

Přečtěte si článek: Výživné na děti jak probíhá

Stránka:  1 2 Další »
Reakce:
Monchichik
Echt Kelišová 8988 příspěvků 05.07.19 13:07

To znamená, že pokud po dobu 12 měsíců nezaplatí, tak si půjde na 6 měsíců sednout do basy…ale pokud je v Anglii, tak asi těžko…

Kocickasexynka
Nováček 9 příspěvků 05.07.19 13:09
@Kocickasexynka píše:
Dobrý den prosím vás ženský ;) mám dotaz :
Můj bývalý mi má platit na syna výživný to poslal naposledy v květnu 10 -1900 kc :think: jinak má od soudu dané 2000kc…od té doby nic neposlal to je jediné co poslal :mrgreen: až teď v květnu když už viděl, že to má od soudu jinak by neposlal stejně nic…a taky že neposílá 8o červen ani koruna :mrgreen: a vcervenci je jasné, že nepošle zas nic… :think: co mám dělat? :nevim: mám to nechat být? Jinak mi psal asi před týdnem na Messengeru, že mi to odeslal slozenkou :mrgreen: a přitom nic mi nepřišlo on žije v Anglii :mrgreen: ale i tak si myslym ze bb to tu už bylo :mrgreen: prostě mě jen oblbuje :? :cert:…tedko mám nového přítele ten mi řekl ať na něj kašlu že nepotřebuju jeho peníze ano to nepotrebuju :mrgreen: uz :potlesk: :dance: ale zajímá mě co sním teda bude když to neplatí jinak mám :lol: v papirech od soudu psané že, je otec povinný platit dnem 1.3.2017 výživné ve výši 1500 Kč a nedoplatek na výživném 500kc :/ ( což nezaplatí nikdy to vím :D) no a pak se tam píše že spáchal přečin zanedbání povinné výživy :) a odsuzuje se k trestu odnětí svobody v trvání 6 měsíců… :roll: no ale pak se tam ještě pise :roll: že se ten trest podmíněně odkládá na zkušební dobu 12 měsíců :think: co to prosim znamená? Děkuji všem a je mi jasné, že to nikdy nezaplatí :cert: hlavně že si udělal dite :cert: :cert: :cert: :cert: :cert: :cert: :nevim: :zed: :pocitac: :pocitac: :pocitac: :pocitac:

Ještě jsem chtěla dodat :mrgreen: že mi ten hloupý člověk ex. vyhrozoval, že mi malého z pece vezmou atd :? Hází na mě jen špínu ataaak :roll: hlavně že on se stará :P :mrgreen: nejeví zájem prostě nic pokaždý to skončí u nadávek do kur**** atd…jen mi naposledy napsal, že se mám těšit až mi přijde do schránky dopis prej mě udal někde :think: nechápu za co když se starám 8o o malýho :roll: asi jen starsil :think:…a dal najevo že platit nebude nic tak ke radši udal prý někde na socialce tam v Anglii tak prej se nemůže dočkat až prý půjdu sedět já no chapete to? Proč já??? Já se starám o svy děti :* nejsem jako on 8o jinak si sním už nepíšu blokla jsem si ho radši je to neskutečny zlí člověk :srdce: dovoluje si moc.uz :?

Kocickasexynka
Nováček 9 příspěvků 05.07.19 13:11
@Kocickasexynka píše:
Ještě jsem chtěla dodat :mrgreen: že mi ten hloupý člověk ex. vyhrozoval, že mi malého z pece vezmou atd :? Hází na mě jen špínu ataaak :roll: hlavně že on se stará :P :mrgreen: nejeví zájem prostě nic pokaždý to skončí u nadávek do kur**** atd…jen mi naposledy napsal, že se mám těšit až mi přijde do schránky dopis prej mě udal někde :think: nechápu za co když se starám 8o o malýho :roll: asi jen strašil :think:…a dal najevo že platit nebude nic tak mě radši udal prý někde na socialce tam v Anglii tak prej se nemůže dočkat až prý půjdu sedět já no chapete to? Proč já??? Já se starám o svy děti :* nejsem jako on 8o jinak si sním už nepíšu blokla jsem si ho radši je to neskutečny zlí člověk :srdce: dovoluje si moc.uz :?

Omlouvám se za chyby v článku :slight_smile: ale nervy jsou nervy hezký den všem :kytka:

Kocickasexynka
Nováček 9 příspěvků 05.07.19 13:13

@Monchichik no právě to mi pak na to napsal : :mrgreen: proč si asi myslíš, že jsem utekl do Anglie ty p**** :? Abych to nemusel platit a nešel sedět 8o přesně tohle mi napsal ach jo to jsou teda zákony :cert: :pocitac: :pocitac: :pocitac:

Xiraxinek
Generální žvanilka 23079 příspěvků 05.07.19 13:13

Pokud zaplatí i jen jednou za 4měsíce nějakou částku, tak se dalšího trestného činu nedopouští… a Ty tvoje smajlíky neustálý jsou fakt peklo…

berry4
Nadpozemská drbna 28630 příspěvků 05.07.19 13:15

Kočičko sexynko ( no to je jak zlej sen :D ) můžeš prosím omezit ty smajlíky? Toto nedělá ani moje 8 mi letá dcera.
A co my s tím, co máte mezi sebou za výhrůžky? Já osobně bych si toho teda nevšímala.

Kocickasexynka
Nováček 9 příspěvků 05.07.19 13:15

@Monchichik no právě to mi pak na to napsal : :mrgreen: proč si asi myslíš, že jsem utekl do Anglie ty p**** :? Abych to nemusel platit a nešel sedět 8o přesně tohle mi napsal ach jo to jsou teda zákony :cert: :pocitac: :pocitac: :pocitac: @Xiraxinek máš dost pokud se ti nelíbí tak to necti prosím a smajlíky tu jsou asi od čeho!!!??? :zed: :zed: :zed: :zed: :zed: :zed: :pocitac: :pocitac: :pocitac: :pocitac: :pocitac: :pocitac: :pocitac: :poblion: :poblion: :poblion: :poblion: :nevim: :mavam: cussss

Xiraxinek
Generální žvanilka 23079 příspěvků 05.07.19 13:17
@Kocickasexynka píše:
@Monchichik no právě to mi pak na to napsal : :mrgreen: proč si asi myslíš, že jsem utekl do Anglie ty p**** :? Abych to nemusel platit a nešel sedět 8o přesně tohle mi napsal ach jo to jsou teda zákony :cert: :pocitac: :pocitac: :pocitac: @Xiraxinek máš dost pokud se ti nelíbí tak to necti prosím a smajlíky tu jsou asi od čeho!!!??? :zed: :zed: :zed: :zed: :zed: :zed: :pocitac: :pocitac: :pocitac: :pocitac: :pocitac: :pocitac: :pocitac: :poblion: :poblion: :poblion: :poblion: :nevim: :mavam: cussss

Jestli takhle jednáš i s ním, tak se snad ani nedivim, že Tě poslal tam, kam poslal :D

Kocickasexynka
Nováček 9 příspěvků 05.07.19 13:17
@Monchichik no právě to mi pak na to napsal : :mrgreen: proč si asi myslíš, že jsem utekl do Anglie ty p**** :? Abych to nemusel platit a nešel sedět 8o přesně tohle mi napsal ach jo to jsou teda zákony :cert: :pocitac: :pocitac: :pocitac: @Xiraxinek máš dost pokud se ti nelíbí tak to necti prosím a smajlíky tu jsou asi od čeho!!!??? :zed: :zed: :zed: :zed: :zed: :zed: :pocitac: :pocitac: :pocitac: :pocitac: :pocitac: :pocitac: :pocitac: :poblion: :poblion: :poblion: :poblion: :nevim: :mavam: cussss @Xiraxinek
@berry4 píše:
Kočičko sexynko ( no to je jak zlej sen :D ) můžeš prosím omezit ty smajlíky? Toto nedělá ani moje 8 mi letá dcera.
A co my s tím, co máte mezi sebou za výhrůžky? Já osobně bych si toho teda nevšímala.

@Xiraxinek moje věc proč nemůžu jako používat smajly???

Kocickasexynka
Nováček 9 příspěvků 05.07.19 13:18

Tak běžte do háje paní já se tu ptám slušně a vy tu řešíte hovna

Xiraxinek
Generální žvanilka 23079 příspěvků 05.07.19 13:19
@Kocickasexynka píše:
@Monchichik no právě to mi pak na to napsal : :mrgreen: proč si asi myslíš, že jsem utekl do Anglie ty p**** :? Abych to nemusel platit a nešel sedět 8o přesně tohle mi napsal ach jo to jsou teda zákony :cert: :pocitac: :pocitac: :pocitac: @Xiraxinek máš dost pokud se ti nelíbí tak to necti prosím a smajlíky tu jsou asi od čeho!!!??? :zed: :zed: :zed: :zed: :zed: :zed: :pocitac: :pocitac: :pocitac: :pocitac: :pocitac: :pocitac: :pocitac: :poblion: :poblion: :poblion: :poblion: :nevim: :mavam: cussss @Xiraxinek@Xiraxinek moje věc proč nemůžu jako používat smajly???

A proč označuješ mě do odpovědi pro Berry… Ty máš dost sama o sobě…

berry4
Nadpozemská drbna 28630 příspěvků 05.07.19 13:19

@Kocickasexynka přesně naopak slečno sexynko

Xiraxinek
Generální žvanilka 23079 příspěvků 05.07.19 13:20
@Kocickasexynka píše:
Tak běžte do háje paní já se tu ptám slušně a vy tu řešíte hovna

Dík za doporučení, ale námět na výlet si vymyslím sama, do háje se mi nechce… Jen jsem Ti dala najevo - a nejen já - že pokud chceš, aby Ti někdo reagoval řádně na příspěvek, tak taky musí mít nějakou formu a s xxx smajlíky to fakt tříská do očí…

P4ja
Extra třída :D 10051 příspěvků 05.07.19 13:21

Tak pokud ti takhle píše, tak bych si to schovala a třeba se ti to bude hodit, až se jednou vrátí.

Stránka:  1 2 Další »
Váš příspěvek
Reklama