Ex mi volá, píše...

Anonymní
24.11.20 01:14

Ex mi volá, píše...

Zdravím děvčata,
Chtěla bych vás poprosit o radu či pochopení chlapskeho chování.
Před 5 měsíci jsme se s mým přítelem nyní už expritelem rozešli s tím, že si našel jinou slečnu. Nebudu lhát, byl to těžký rozchod. Byli jsme spolu 7let. Poslední rok jezdil pracovně do zahraničí dělat montéra. V den našeho 7leteho výročí jsem se od své „kamarádky“ dozvěděla, že spolu spali a od té doby šlo všechno z kopce. Uznávám, že jsem nebyla zrovna nejmilejší a potřebovala jsem čas to vstřebat. Místo toho aby to řešil semnou psal si s o dost mladší slečnou, která mě neměla moc v oblibě… Po rozchodu jsme se 2mesice jen hádali kvůli bytu, majetku apod… Potom jsem si ho všude zablokovala ale jednoho dne psal moji matce, že chce jen něco kvůli daním ať si ho na chvíli odblokuji. Od té doby mi po večerech začal volat před videochat. V těch hovorech mi neustále opakuje, že nechce být semnou ale že jsem jediný clovek, který ho vždy podporoval, říkal, že mu přijde jakoby jsme byli pořád spolu a že mu i chybím… Ty videohovory trvali většinou několik hodin. Jednou i 10h…Občas jsme se zasmali a občas i probreceli. Byli jsme spolu i venku kde mě i políbil… Moc ho milují a jsem schopná mu odpustit i to co se stalo… Ale nepochopím proč mi tohle dělá když mě nechce zpět… Říká mi i opravdu krásné věci, všude o mě vypráví a já si jen říkám proč?
Doufám, že mě pochopíte… Já toho chlapa totiž pochopit nedokážu… :nevim: :nevim:

• Citovat
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
3127
24.11.20 01:21

Jsi pro něj jistota, ke které se bude vracet, když ty rozdělané projekty nevyjdou.

Už jen to, co popisuješ, mi přijde dost ponižující. Podle mě děláš chybu, že si ho k sobě zas pouštíš. Budeš si tím vším nejspíš muset projít znovu.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
44
24.11.20 01:33

Jednou jsem to tak měla. Dlouhý vztah. On si našel jinou a ještě k tomu mou kamarádku ale to jim nevyšlo. Po několika měsících mi napsal jestli bych si s ním nechtěla popovídat. Nebudu lhát skončilo to v posteli. Věděl totiž že bych mu i dokázala podlehnout znovu a znovu. Pak jsem si ale řekla že mě stejně vyměnil takže už jsem pro něj nic neznamenala a přestali jsme se scházet. Po čase jsem pochopila jaký je a postupně se dozvídala další a další jeho kamarádky. Takže od té doby vím že pokud udělal jednou bude dělat pořád. Být tebou tak si ho znovu zablokuj a bude ti mnohem lépe. Najdeš chlapa který bude stokrát lepší. Kdyby tě opustil znovu bude to pro tebe zase těžké a to přeci nechceš :*

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
396
24.11.20 07:26
@Anonymní píše:
Zdravím děvčata,
Chtěla bych vás poprosit o radu či pochopení chlapskeho chování.
Před 5 měsíci jsme se s mým přítelem nyní už expritelem rozešli s tím, že si našel jinou slečnu. Nebudu lhát, byl to těžký rozchod. Byli jsme spolu 7let. Poslední rok jezdil pracovně do zahraničí dělat montéra. V den našeho 7leteho výročí jsem se od své „kamarádky“ dozvěděla, že spolu spali a od té doby šlo všechno z kopce. Uznávám, že jsem nebyla zrovna nejmilejší a potřebovala jsem čas to vstřebat. Místo toho aby to řešil semnou psal si s o dost mladší slečnou, která mě neměla moc v oblibě… Po rozchodu jsme se 2mesice jen hádali kvůli bytu, majetku apod… Potom jsem si ho všude zablokovala ale jednoho dne psal moji matce, že chce jen něco kvůli daním ať si ho na chvíli odblokuji. Od té doby mi po večerech začal volat před videochat. V těch hovorech mi neustále opakuje, že nechce být semnou ale že jsem jediný clovek, který ho vždy podporoval, říkal, že mu přijde jakoby jsme byli pořád spolu a že mu i chybím… Ty videohovory trvali většinou několik hodin. Jednou i 10h…Občas jsme se zasmali a občas i probreceli. Byli jsme spolu i venku kde mě i políbil… Moc ho milují a jsem schopná mu odpustit i to co se stalo… Ale nepochopím proč mi tohle dělá když mě nechce zpět… Říká mi i opravdu krásné věci, všude o mě vypráví a já si jen říkám proč?
Doufám, že mě pochopíte… Já toho chlapa totiž pochopit nedokážu… :nevim: :nevim:

Využívá toho a manipuluje tě.

Všude zablokovat, ignorovat a nebo raději úplně změnit číslo. Poslední varianta mi pomohla perfektně. Mám klídek a na sociálních sítích vždy rovnou ta blokace. Kdyby za tebou začal chodit osobně aj., řešila bych to s policií.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
11451
24.11.20 07:30

Jediná cesta je to utnout, radikální řez. Jsi pro něj jistota, ale zpátky tě nechce. Až bude mít jinou, vykašle se na tebe úplně. Leda po rozchodu tě bude zase uhánět, ale hezky tě ujistí, že tě nechce. Já bych si to přebrala po svém, urazila bych se, že mě má za hodnou a blbou.
Chceš ho pochopit? Je to jeho vychcanost.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
16070
24.11.20 07:36

Zablokovat, ignorovat a nedělat ze sebe onuci. To je jediné, co zabírá. A přesvědčit srdce rozumem, že ten chlap za to nestojí.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
6011
24.11.20 07:46

Zablokuj ho znovu a už napořád.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
899
24.11.20 07:47

Tak ubližuješ tím především sama sobě. Ty ho miluješ, všechno bys mu odpustila a on tě má jako pojistku, kdyby nic jiného nevyšlo. Ach jo, holka, kde je tvoje sebeúcta? Zablokovat a nekomunikovat, to je asi to nejlepší, co pro sebe můžeš teď udělat.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
12
24.11.20 07:49

Taky mě to postihlo, ignorovat, ignorovat ho to přestane bavit.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
4637
24.11.20 07:52

Ale ona si ho nezablokuje, pořád ho miluje

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
16070
24.11.20 07:54
@GabinkaCh píše:

Musí. Jinak to nejde.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
7787
24.11.20 07:54

Zakladatelko rekla bych, ze si na tobe zvysuje sebevedomi a ma zaroven i zadni vratka, to je ale tak vsechno

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
388
24.11.20 08:59

Jestli chceš být jen záskok, když se zrovna nikdo nenašel tak prosím. Jsi dospela můžeš si dělat co se ti zlíbí. :zed:

Když mu to vyjde bude to zkoušet zas a znovu. Dej ho do blokace a máš klid. Vyhodis ho dveřmi a vrátí se oknem. On zřejmě vleze na vše co má díru. ( HOLKY NEZLOBTE SE ZE JSEM TO TAKHLE PRIROVNAL)
Sám bych si připadal jako ko.ot tohle zkoušet. :nevim:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
24.11.20 14:31

Holka, jak já Ti rozumím, řeším teď něco podobneho, jen s tím rozdílem, že vím, že už někoho jiného má, ale ani jednu z nás nechce „pustit“. Takže jsem na čekačce, jak že se finálně rozhodne.. Nikdy bych nečekala že tak skončím a že to budu trpět, ale prostě se to děje a i když vím co by bylo pro mne nejlepší, nejsem schopná s tím nic udělat. Chlapské vnímání se nesnaž pochopit, na to návod prostě není a asi nikdy nebude. Pokud máš víc síly než já, tak se odmlč a na nic už mu nereaguj, je totiž lepší udělat hroznej konec než prožívat hrůzu bez konce…

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
1240
24.11.20 22:08
@GabinkaCh píše:

No když je hlava blbá, srdce musí bolet :nevim:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek