Ex peníze na mém účtu

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 14.07.19 17:46
Ex peníze na mém účtu

Ahoj, mám takový problém. S přítelem jsme se před 4 měsíci rozešli a jelikož jsem spolu bydleli, neměla jsem problém, aby mi jeho výplata chodila na můj účet. Teď už ho ty 4 měsíce uhánim, aby si to změnil, že už nechci, aby mi to tam chodilo. Navíc jsem si všimla, že mu chodí o několik tisíc míň, řekl mi, že měl nějaké problémy a má exekuci na plat. Nechci s nim mít nic společného, chci začít nový život. Jak to mám udělat, když on se nemá k tomu, aby si začal posílat výplatu jinam? Může to nějak zablokovat banka, nebo bych musela kontaktovat jeho zaměstnavatele? Díky L.

Stránka:  1 2 Další »
Reakce:
pikola
Generální žvanilka 21688 příspěvků 14.07.19 17:49

Tak mu ty peníze prostě nedávej dokud si to nezařídí :mrgreen:

vokishka
Neúnavná pisatelka 15346 příspěvků 14.07.19 17:49

A to mu to pak nosíte? Dělala bych chvíli ofuky a nechtěla mu ty peníze dát.

Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 14.07.19 17:54

No po výplatě to vyberu a pak se domluvíme a on se pro to staví. Už mě i napadlo, že zrušim celý účet, ale to bych přidělala problémy jen sama sobě. Vůbec s nim neni řeč. L.

jita22
Ukecaná baba ;) 1655 příspěvků 14.07.19 17:56

Tak bacha, to tu bylo nedavno, aby pak po tobe ty penize nechtel znova.

Cenarius
Ukecaná baba ;) 1075 příspěvků 14.07.19 17:58

Pokud ma exekuce, tak vam ten ucet muzou zablokovat, jelikoz schovava penize pred veriteli. Proste mu to nedejte, dokud vam nedonese pisemne, ze si to v praci zmenil a basta.

Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 14.07.19 18:02

Když to si zase říkám, aby mě nemohl někde zažolavat, že jsem mu to ukradla. Nemáme děti, majetek. Prostě jednoduchý rozchod. Je mi jasný, že to dělá schválně, kvůli těm exekucim :zed: L.

Monchichik
Echt Kelišová 9408 příspěvků 14.07.19 18:04

No řekla bych, že už mu nedám ani korunu, přepošlu mu to jen na další účet. A pokud ti tam peníze ještě jednou přijdou, tak půjdeš k němu do práce a řekneš jim, ať už to tam neposílají. Nebo bych ty peníze prostě vrátila na účet, ze kterého přišly.

Cenarius
Ukecaná baba ;) 1075 příspěvků 14.07.19 18:05

No hlavne pokud mu ty penize date jen do ruky a on vam nic nepodepisuje. Tak nemate dukaz, ze jste mu je opravdu dala.

pst007
Zasloužilá kecalka 708 příspěvků 14.07.19 18:09

Nechápu, co je za problém - prostě ty peníze vrátit zpět na účet zaměstnavatele z k terého přišly. Proč se nechat takhle manipulovat a scházet se s někým, s kým už nejsem a riskovat, že vám exekutor ten účet blokne?

Markéta80
Hvězda diskuse 45884 příspěvků 14.07.19 18:12
@Anonymní píše:
Když to si zase říkám, aby mě nemohl někde zažolavat, že jsem mu to ukradla. Nemáme děti, majetek. Prostě jednoduchý rozchod. Je mi jasný, že to dělá schválně, kvůli těm exekucim :zed: L.

a nevadí tě že Tě můžou bloknout účet? Co potom budeš dělat? To je jeho problém že má exe, řekni že to bylo naposled a příště peníze vracíš na účet zaměstnavatele ;)

Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 14.07.19 18:13

@pst007 poslat zpět bych je mohla, vlastně mě to ani nenapadlo. Ale co když mu to tedy zaměstnavatel vyplatí třeba v hotovosti a on ten příkaz nezruší a budu to takhle posílat každý měsíc? Můžu to zrušit přímo u jeho zaměstnavatele? L.

Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 14.07.19 18:15

@Markéta80 jasně že vadí, ale tak snažila jsem se to řešit nejdřív po dobrym. Bohužel to nejde.

pst007
Zasloužilá kecalka 708 příspěvků 14.07.19 18:16
@Anonymní píše:
@pst007 poslat zpět bych je mohla, vlastně mě to ani nenapadlo. Ale co když mu to tedy zaměstnavatel vyplatí třeba v hotovosti a on ten příkaz nezruší a budu to takhle posílat každý měsíc? Můžu to zrušit přímo u jeho zaměstnavatele? L.

Zaměstnavatel to po vrácení nejspíš zruší sám a vyřeší si to s ním jinak. U toho vrácení jde napsat poznámka k té transakci, napište tam že je to váš účet ne jeho a že jste se rozešli.

Monchichik
Echt Kelišová 9408 příspěvků 14.07.19 18:17
@Anonymní píše:
@pst007 poslat zpět bych je mohla, vlastně mě to ani nenapadlo. Ale co když mu to tedy zaměstnavatel vyplatí třeba v hotovosti a on ten příkaz nezruší a budu to takhle posílat každý měsíc? Můžu to zrušit přímo u jeho zaměstnavatele? L.

no tak u zaměstnavatele to musí zrušit sám, on je zaměstnanec…ty mu řekni, že jakmile ti tam jeho peníze přijdou, vracíš je zpátky zaměstnavateli, že už mu nic nedáš a hotovo…

Stránka:  1 2 Další »
Váš příspěvek
Reklama