Ex přítel

Anonymní
28.12.20 14:39

Ex přítel

Ahoj, už se vám někdy stalo, že se s vámi váš partner (chladný čumák) rozešel z důvodu, že k vám ztratil city (jiný důvod v tom nebyl, žádná nevěř vůbec nic, jenom prostě ztratil ty city) a pak se do vás po nějaké době zase zamiloval?

• Citovat
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
2053
28.12.20 14:43

Nestalo, taky asi proto, že ze zásady nevstupuji dvakrát do stejné řeky ;)

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
454
28.12.20 14:52

Pokud nemáte dítě, které by tím případně získalo zase úplnou rodinu, tak bych do toho nešla. Dokážu asi pochopit pokud má muž s narozením dítěte krizovku a trochu se zblázní, ale i tak bych ho nevzala hned zpět, nemá být jak chuj impulzivní nezodpovědný. :mrgreen: I když to říkám jen jako teorii, netuším jak bych se zachovala kdyby na to přišlo.

Jinak ne (pokud jde o jiné okolnosti), nešla bych do toho.

Mimochodem, to že se zamiloval opět ti jen tvrdí nebo to i nějak prokazuje? Protože víš jak, slibem nezarmoutíš, může mu jen chybět pohodlí. ;)

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
2053
28.12.20 14:55
@Parninas píše:
Pokud nemáte dítě, které by tím případně získalo zase úplnou rodinu, tak bych do toho nešla. Dokážu asi pochopit pokud má muž s narozením dítěte krizovku a trochu se zblázní, ale i tak bych ho nevzala hned zpět, nemá být jak chuj impulzivní nezodpovědný. :mrgreen: I když to říkám jen jako teorii, netuším jak bych se zachovala kdyby na to přišlo.

Jinak ne (pokud jde o jiné okolnosti), nešla bych do toho.

Mimochodem, to že se zamiloval opět ti jen tvrdí nebo to i nějak prokazuje? Protože víš jak, slibem nezarmoutíš, může mu jen chybět pohodlí. ;)

Já bych tipla, že zakladatelka v ten návrat zatím jen doufá ;)

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
3746
28.12.20 14:57

Ano stalo a k tomu že ztratil city mu pomohla moje kamarádka. Pak mě chtěl zpátky, trošku jsem ho potrapila ve smyslu, že jsem dělala nedostupnou a pak nadobro odkopla. S takovejma nestálejma pánama já si znovu nezačínám. Nemám totiž sebemrskačký komplex.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
614
28.12.20 15:00

Nevzala bych ho zpět ani náhodou, na to jsem moc hrdá. Neskousla bych, že odešel a teď se chce milostivě vrátit.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
2704
28.12.20 15:14
@Anonymní píše:
Ahoj, už se vám někdy stalo, že se s vámi váš partner (chladný čumák) rozešel z důvodu, že k vám ztratil city (jiný důvod v tom nebyl, žádná nevěř vůbec nic, jenom prostě ztratil ty city) a pak se do vás po nějaké době zase zamiloval?

V jeho znovuzamilovàní zatím jen asi doufáš, vid?
Jinak to samozřejmě jde, je hodně párů, kterým to vyšlo napodruhé.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
28.12.20 15:29

@Parninas můj případ to není je kamarádky takže o tom moc nevím, jen to že od něj dostala dárek na vánoce a to si myslela že nic nedostane protože on ji nikdy nic nekoupil jenom nějakou prkotinku takže nic takového nečekala byla překvapená a potěšilo ji to a na víc po rozchodu.
Vím že jeho kamarád ho ovlivňuje je to manipulátor ona se s ním zná přes toho bývalého a ten kamarád je falešný vůči ní i vůči němu, to že je ten kamarád falešný vůči ní neřeší ale mrzí ji že je falešný vůči tomu bývalému, protože ona tady pro něj vždycky byla a myslela to s ním dobře a on to neviděl a on si pořád myslí jak je ten kamarád báječný. Ona je strašně hodná a až moc ale není jí přáno.

• Citovat
  • Nahlásit
454
28.12.20 15:36
@Anonymní píše:
@Parninas můj případ to není je kamarádky takže o tom moc nevím, jen to že od něj dostala dárek na vánoce a to si myslela že nic nedostane protože on ji nikdy nic nekoupil jenom nějakou prkotinku takže nic takového nečekala byla překvapená a potěšilo ji to a na víc po rozchodu.
Vím že jeho kamarád ho ovlivňuje je to manipulátor ona se s ním zná přes toho bývalého a ten kamarád je falešný vůči ní i vůči němu, to že je ten kamarád falešný vůči ní neřeší ale mrzí ji že je falešný vůči tomu bývalému, protože ona tady pro něj vždycky byla a myslela to s ním dobře a on to neviděl a on si pořád myslí jak je ten kamarád báječný. Ona je strašně hodná a až moc ale není jí přáno.

Za mě moc stresu pro nic. Ať si kamarádka najde někoho jiného, v tomhle by se akorát motala a motala a nic z toho. Fakt není jediný chlap na světě aby musela řešit nečí neustálé rozmary. ;)

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
28.12.20 15:45

@Parninas to jsem ji taky říkala. Jen se chci ještě zeptat protože se mě na to taky ptala jestli je možné, že se ten člověk dokáže sám změnit, vím hned to nebude to už jsem ji říkala třeba až za nějakých těch dejme tomu 5 let, vím že někteří jsou toho schopni ale jestli je toho schopen i člověk který je chladný a je teď spokojený s tím co má. Myslím v tom smyslu až si uvědomí co je smyslem života (vlastní rodina-přítelkyně, dítě).

• Citovat
  • Nahlásit
Anonymní
28.12.20 16:00

Můj budoucí ex mi před Vánoci sdělil, že je zamilován jinde, že se u něho ten cit zlomil a našel ho k jiné a že neví, zda se dá do mě znova zamilovat, že si neprošel citovým návratem… Takže jsme se rozešli, protože jsem nechtěla čekat, jak se to bude vyvíjet. Trávíme Vánoce i a dětmi společně a po Novém roce budeme řešit další kroky. Samozřejmě si po celou dobu se slečnou volá i píše a já už si jen přeji jít do práce a hnout se dal… Bohužel ho miluji a bolí mě, že je tu ta druhá… No, změny budou těžké, ale musím to zvládnout :roll: co se týče tvé otázky, tak nevím, zda to jde, ale myslím, že ne, zamilovanost patří k tomu začátku, k tomu novému a nedovedu si představit, že by ex najednou zapomněl na tu novou a zamiloval se do mě… :nevim:

• Citovat
  • Nahlásit
454
28.12.20 16:12
@Anonymní píše:
@Parninas to jsem ji taky říkala. Jen se chci ještě zeptat protože se mě na to taky ptala jestli je možné, že se ten člověk dokáže sám změnit, vím hned to nebude to už jsem ji říkala třeba až za nějakých těch dejme tomu 5 let, vím že někteří jsou toho schopni ale jestli je toho schopen i člověk který je chladný a je teď spokojený s tím co má. Myslím v tom smyslu až si uvědomí co je smyslem života (vlastní rodina-přítelkyně, dítě).

Lidi se bohužel nemění. A teda 5 let bych na nikoho nečekala, to by ho musel mít ze zlata. :mrgreen: Kamarádce doporuč ať shodí růžové brýle, zas tak úžasně se k ní určitě nechoval, aby na něj musela čekat, jak se jednou rozmyslí. Někam ji vytáhni mezi lidi, ať na to nemyslí, jděte se bavit. Takových na světě běhá, a to i takových co se nenechají manipulovat kamarády.

Plus teda tipuju, že jste hodně mladí. Většina chlapů začne o rodinném zázemí reálně přemýšlet mezi 25-30 lety, dřív je to dost raritka. Není špatné, že se nechce upíchnout hned s dětmi pokud se na to necítí. Třeba kamarádka pro něj nebyla ta pravá, aby to chtěl.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
10
3.1.21 15:25

Nestalo a asi bych si hodne rozmyslela, jestli do toho znovu jit…

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Mohlo by vás zajímat