Ex přítel kamarádky

Anonymní
27.12.20 21:13

ex přítel kamarádky

Prosím o pohled na věc. Zamilovala jsem se do ex pritele sve kamaradky.Jsou od sebe asi pul roku ale rok pred rozchodem byli spolu jen kvuli synovi. Vicemene jejich vztah je od zacatku spise kamaradsky..S jejim byvalym pritelem jsme se nahodou potkali s detmi venku(ja mam taktez syna)a mezi nama preskocila jiskra, v hodne vecech jsme si sedli, uz dlouho mi s nikym nebylo tak dobre. Ackoliv ho znam uz roky, nikdy nebyla moznost se lepe poznat. Jenze je to ex me dobre kamaradky. Citim, ze se ritim do prusvihu, protoze jeho city jsou obdobne.Co ted? Muze v takove situaci prezit kamaradstvi? Nevim co dal, hlava rika neco jineho nez srdce :oops:

• Citovat
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
20432
27.12.20 21:23

Tak kamaradka uz s pritelem neni pres pul roku, tak proc bys s nim nemohla byt ty
Kamaradce bych to ale na ferovku rekla…

Příspěvek upraven 27.12.20 v 21:25

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
330
27.12.20 21:24

Jestli k němu kamarádka už nic necítí, má ho spíš jako kamaráda tak co? Asi bych ji to řekla, pokud jste dobré kamarádky tak to pochopí, možná bude i ráda, že jsi šťastná. Já bych to brala v pohodě. Asi bych ji to řekla, určitě se svěřujete, tak bych nic netajila a řekla, že jsem se s ním prostě potkala, rozumíme si a líbí se mi. Uvidíš, co ti na to řekne. Já bych to brala v pohodě a ještě bych byla ráda, že je s moji kamarádkou, protože tě zná. Zná tě i její dítě, tak by to vzalo taky lépe než cizí ženu. Furt bych měla lepší pocit, než kdyby si našel cizí a já se bála, jak se ta dotyčná bude chovat k mému dítěti, jestli si s ním sedne, jestli na něho není zlá, když si ho vezme třeba chlap na víkend. :nevim: Můj názor tedy.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
526
27.12.20 21:25

Neřeš, když je to ex. Hned bych do toho šla, jsou od sebe už půl roku. Řešíš blbosti. Normálně to kámošce řekni. Pokud to bude dobrá kámoška, bude vám přát, pokud bude blbka a naštve se, když s ním už tak dlouho není, tak to stejně nic moc kámoška není.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
29240
27.12.20 21:33
@Anonymní píše:
Prosím o pohled na věc. Zamilovala jsem se do ex pritele sve kamaradky.Jsou od sebe asi pul roku ale rok pred rozchodem byli spolu jen kvuli synovi. Vicemene jejich vztah je od zacatku spise kamaradsky..S jejim byvalym pritelem jsme se nahodou potkali s detmi venku(ja mam taktez syna)a mezi nama preskocila jiskra, v hodne vecech jsme si sedli, uz dlouho mi s nikym nebylo tak dobre. Ackoliv ho znam uz roky, nikdy nebyla moznost se lepe poznat. Jenze je to ex me dobre kamaradky. Citim, ze se ritim do prusvihu, protoze jeho city jsou obdobne.Co ted? Muze v takove situaci prezit kamaradstvi? Nevim co dal, hlava rika neco jineho nez srdce :oops:

No, s kamarádstvím bych se asi rozloučila. Jsou ženy, co toto nerozdýchají. A on asi taky není soudný.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
12091
27.12.20 21:33

No jestli opustila ona jeho, tak by jí to vadit nemuselo. Jestli to bylo opačně asi z toho nadšená nebude.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
716
27.12.20 21:34

Řekla bych to kamarádce, ber v úvahu i to, že by jí to první mohl říct on. Pak by jí to třeba mrzelo.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
1382
27.12.20 21:39

Jestli se sverujete, tak ji to urcite rekni. Zalezi kdo se skym rozesel, jestli ona s nim tak v pohode, pokud opacne, tak se rozluc s kamaradstvim. Tezko to bude rozdychavat

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
9098
27.12.20 21:40

Jestli opustil on ji a po půl roce začne s tebou, tak si budou všichni myslet žes to s ním táhla už za doby jejich vztahu. Ale každopádně si myslím, že jestli si s ním začneš, máš po kamarádce.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
215
27.12.20 21:53

Prý se to nedělá, ale každý to bude mít jinak. Mně by bylo upřímně jedno, kdyby si nějaká kamarádka nebo příbuzná začala s nějakým mým bývalým. Teda až na jednoho, to bych jim vyškrábala oči jen při myšlence na něj. :pocitac: Záleží na okolnostech jejich vztahu a taky rozchodu..

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
3833
27.12.20 21:59

Já bych si s bývalým partnerem nebo manželem kamarádky nezačala a už vůbec ne, pokud spolu mají děti.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
3833
27.12.20 22:02

Nechtěla bych být macecha dětem kamarádky.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
3141
27.12.20 22:06

Nechtěla bych spát s někým, kdo spal s mojí kamarádkou. A kdyby si kamarádka začala s mým ex, tak by mi to vadilo.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
27.12.20 22:13

Zkouším se do toho vžít, ale jde mi to blbě. Spíš si myslím, že by se mi to nemohlo stát. S mojí kamarádkou jsem natolik na stejné vlně, že kdyby měla důvod se rozejít s otcem jejího dítěte, věděla bych proč se tak stalo a měla bych na to asi podobný náhled, takže takový člověk by pro mě nebyl už ani z tohoto důvodu zajímavý.
Víš, proč se rozešli?

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
942
27.12.20 22:13

Jestli vaše kamarádství přežije, ukáže čas.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Mohlo by vás zajímat