Reklama

Exekuce a DPP?

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

Anonymní 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 25.04.18 20:18
Exekuce a DPP?

Dobrý večer,
Mám bohužel z vlastní blbosti 3 exekuce (celkem dohromady cca 80000kc). Již mám zablokovaný účet a měsíčně každou exe splácím.
Nyní jsem nastoupila na dvě brigády DPP, obě smlouvy jsou do 10.000,– /měsíc. A měsíčně si platím VZP sama.
Má otázka zni: může mi exekutor sáhnout na ten plat u brigád? Popřípadě za jak dlouho? A i když splácím (domluvený splátkový kalendář)???
Diky za odpovědi..
Anonym z osobních důvodů.

Reklama

Reakce:

martina.se
Hvězda diskuse 56894 příspěvků 25.04.18 20:20
@Anonymní píše:
Dobrý večer,
Mám bohužel z vlastní blbosti 3 exekuce (celkem dohromady cca 80000kc). Již mám zablokovaný účet a měsíčně každou exe splácím.
Nyní jsem nastoupila na dvě brigády DPP, obě smlouvy jsou do 10.000,– /měsíc. A měsíčně si platím VZP sama.
Má otázka zni: může mi exekutor sáhnout na ten plat u brigád? Popřípadě za jak dlouho? A i když splácím (domluvený splátkový kalendář)???
Diky za odpovědi..

všechny Tvoje příjmy mají jít na umoření dluhu.. takže ano, může.

Dojcanis
Závislačka 3646 příspěvků 25.04.18 20:25
@Anonymní píše:
Dobrý večer,
Diky za odpovědi..

Muze, a sahne ti na to. Treba ne hned.Ale sahne.

Kosopemi
Kecalka 176 příspěvků 19 inzerátů 25.04.18 21:50

@martina.se

martina.se
Hvězda diskuse 56894 příspěvků 25.04.18 21:52

@Kosopemi :?

j.a.n.i1
Hvězda diskuse 62483 příspěvků 3 inzeráty 25.04.18 21:55

No, muze, ale nesahne a to z jednoho prosteho duvodu, ze nema jak zjistit, ze je mas…

Kosopemi
Kecalka 176 příspěvků 19 inzerátů 25.04.18 22:01
@martina.se píše:
@Kosopemi :?

Omlouvam se, nahledla jsem do diskuze z mobilu a omylem jsem klikla. Nechtela jsem Vas zminovat ani nic rict. :kytka:

Anonymní 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 25.04.18 22:11

J. a.n. i1: Nemuze zjistit? U jedné smlouvy mám podepsany papír ohledně slevy na dani u poplatníka (růžový papír).
Není to tedy nad 10000/měsíc, takže se z toho neodvádí zdravotní ani sociální.

Dojcanis
Závislačka 3646 příspěvků 25.04.18 23:17
@Anonymní píše:
J. a.n. i1: Nemuze zjistit? U jedné smlouvy mám podepsany papír ohledně slevy na dani u poplatníka (růžový papír).
Není to tedy nad 10000/měsíc, takže se z toho neodvádí zdravotní ani sociální.

Zjisti si to, u me taky zjistil brigosku.

Anonymní 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 26.04.18 18:53

Dojcanis: Ach jo :(.. doufala jsem, že přes to že mám domluvený splatk. Kalendář, tak to bude v pohodě. Jestli mi do toho ještě strhnou plat, tak nevím z čeho budu žít… A za jak dlouho ti na to přišel?

Reklama

Váš příspěvek

Reklama

Poslední články

Váháte, zda a kdy nechat děti očkovat? Udělejte si vlastní názor

Neublížím svému miminku očkováním brzy po narození? Otázku, kdy začít s... číst dále >

Co zařídit po porodu: Přehled do konce šestinedělí

Už se miminko klube na svět? Příjemnou novinku je potřeba nahlásit nejen... číst dále >

Články z Expres.cz

Bláznivý spot brněnské policie: Proč na něm strážník bojuje s kozou?

Být městským policistou sice neznamená dennodenně nasazovat život, rozhodně... číst dále >

Zemřel zpěvák Vláďa Štěpánek: Proslavily ho kapely Harlej a Walda Gang

V úterý 18. září zemřel zpěvák Vláďa Šafránek (†46). Fanoušci ho poznali... číst dále >

Články z Ona Dnes

Jsem tak trochu rebelující černá ovce rodiny, říká sestřička z Ordinace

Ha Thanh Špetlíková, která je známá jako zdravotní sestřička ze seriálu... číst dále >

Co s úrodou jablek? Oslaďte si babí léto skvělým koláčem nebo štrúdlem

Jablek se letos urodilo požehnaně. Možná i vy přemýšlíte, co s kulatými... číst dále >

Reklama