Exekuce a DPP?

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

Anonymní  25.04.18 20:18
Exekuce a DPP?

Dobrý večer,
Mám bohužel z vlastní blbosti 3 exekuce (celkem dohromady cca 80000kc). Již mám zablokovaný účet a měsíčně každou exe splácím.
Nyní jsem nastoupila na dvě brigády DPP, obě smlouvy jsou do 10.000,– /měsíc. A měsíčně si platím VZP sama.
Má otázka zni: může mi exekutor sáhnout na ten plat u brigád? Popřípadě za jak dlouho? A i když splácím (domluvený splátkový kalendář)???
Diky za odpovědi..
Anonym z osobních důvodů.

Reklama

Reakce:

martina.se
Hvězda diskuse 56764 příspěvků 2 inzeráty 25.04.18 20:20
@Anonymní píše:
Dobrý večer,
Mám bohužel z vlastní blbosti 3 exekuce (celkem dohromady cca 80000kc). Již mám zablokovaný účet a měsíčně každou exe splácím.
Nyní jsem nastoupila na dvě brigády DPP, obě smlouvy jsou do 10.000,– /měsíc. A měsíčně si platím VZP sama.
Má otázka zni: může mi exekutor sáhnout na ten plat u brigád? Popřípadě za jak dlouho? A i když splácím (domluvený splátkový kalendář)???
Diky za odpovědi..

všechny Tvoje příjmy mají jít na umoření dluhu.. takže ano, může.

Dojcanis
Ukecaná baba ;) 2460 příspěvků 25.04.18 20:25
@Anonymní píše:
Dobrý večer,
Diky za odpovědi..

Muze, a sahne ti na to. Treba ne hned.Ale sahne.

Kosopemi
Kecalka 126 příspěvků 16 inzerátů 25.04.18 21:50

@martina.se

martina.se
Hvězda diskuse 56764 příspěvků 2 inzeráty 25.04.18 21:52

@Kosopemi :?

j.a.n.i1
Hvězda diskuse 60889 příspěvků 3 inzeráty 25.04.18 21:55

No, muze, ale nesahne a to z jednoho prosteho duvodu, ze nema jak zjistit, ze je mas…

Kosopemi
Kecalka 126 příspěvků 16 inzerátů 25.04.18 22:01
@martina.se píše:
@Kosopemi :?

Omlouvam se, nahledla jsem do diskuze z mobilu a omylem jsem klikla. Nechtela jsem Vas zminovat ani nic rict. :kytka:

Anonymní  25.04.18 22:11

J. a.n. i1: Nemuze zjistit? U jedné smlouvy mám podepsany papír ohledně slevy na dani u poplatníka (růžový papír).
Není to tedy nad 10000/měsíc, takže se z toho neodvádí zdravotní ani sociální.

Dojcanis
Ukecaná baba ;) 2460 příspěvků 25.04.18 23:17
@Anonymní píše:
J. a.n. i1: Nemuze zjistit? U jedné smlouvy mám podepsany papír ohledně slevy na dani u poplatníka (růžový papír).
Není to tedy nad 10000/měsíc, takže se z toho neodvádí zdravotní ani sociální.

Zjisti si to, u me taky zjistil brigosku.

Anonymní  26.04.18 18:53

Dojcanis: Ach jo :(.. doufala jsem, že přes to že mám domluvený splatk. Kalendář, tak to bude v pohodě. Jestli mi do toho ještě strhnou plat, tak nevím z čeho budu žít… A za jak dlouho ti na to přišel?

Reklama

Váš příspěvek

Reklama

Poslední články

Jak si sbalit tašku do porodnice a nezbláznit se

Jmenuju se Laura a čekám druhé dítě. A možná to znáte taky – to si takhle... číst dále >

Manuál na cesty: Co zabalit do lékárničky a kam s dětmi nejezdit

Blíží se léto a s ním čas dovolených. Většina z nás přemýšlí nad cestou k... číst dále >

Články z Expres.cz

Jak dostat Frolíka do polepšovny? Kobzanová si stěžuje, že je na všechno sama

První mráčky v ráji? Diana Kobzanová sice žije díky Michaelu Frolíkovi život... číst dále >

Fotbalisté Gündogan a Özil s Erdoganem. Není to váš prezident! běsní Němci

Velkou vlnu nevole rozpoutala fotografie, na níž jsou prvotřídní němečtí... číst dále >

Články z Ona Dnes

V druhé půli života jsou muži na ženách citově závislí, říká psycholog

Krize rodiny je podle psychologa Jeronýma Klimeše zákonitá a - jak dokládá... číst dále >

Pohádkovým šatům Meghan Markle vévodily jednoduché linie a dlouhý závoj

Konec spekulacím. Nejočekávanější módní kousek letošního roku pochází od... číst dále >

Reklama