Exekuce a stravenková karta

Anonymní
6.1.20 16:32

Exekuce a stravenkova karta

Ahoj holky. Chci se zeptat, může se při exekuci zablokovat i sttavenkova karta? Mám ji čerstvé, dluh z mladí. Do práce prý nic nepřišlo, ale dnes jsem s ni chtěla platit v Kauflandu, asi 22 Kč, a dvakrát mi to platbu zamítlo. Mám moji stravenku. Je tedy možné, ze by mi exekutor zablokoval i tu?

• Nahlásit
  • Citovat
Napsat příspěvek

Reakce:

2624
6.1.20 16:35

Nemyslim si, to by driv udelal srazku ze mzdy.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
240
6.1.20 16:37

Já jsem měla jednu exekuci za nezapacenou pokutu 2000,– za rychlost. Nakonec exekuce 10500,– během půl roku, ale zablokovali jen stavební spoření. Přišel dopis od exekutora, zavolala jsem a zaplatila a bylo to.
Proč to nezaplatíš??? Mít na krku exekuce je něco šílenýho. Muselo ti přijít lejstro, kde máš na něj kontakt… Tak mu zavolej, zaplať a máš po starostech.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
641

Ne, na to by se exekuce neměla vztahovat, aspoň tak nám to tvrdila stravenkova firma.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Anonymní

@Cenarius A může na ni vůbec sáhnout?

• Nahlásit
  • Citovat
Anonymní
6.1.20 16:40
@Pajik 76 píše:
Já jsem měla jednu exekuci za nezapacenou pokutu 2000,– za rychlost. Nakonec exekuce 10500,– během půl roku, ale zablokovali jen stavební spoření. Přišel dopis od exekutora, zavolala jsem a zaplatila a bylo to.
Proč to nezaplatíš??? Mít na krku exekuce je něco šílenýho. Muselo ti přijít lejstro, kde máš na něj kontakt… Tak mu zavolej, zaplať a máš po starostech.

O exekuci jsem se dozvěděla v pátek, žádný dopis zatím nemám, jen bloklý účet v bance. V práci prý ještě nic není. Dnes jsem exe volala, a nikdo mi to nebere, tak jsem aspoň napsala mail.

• Nahlásit
  • Citovat
127
6.1.20 16:42

už si s ní někdy platila? pokud ne, máš ji aktivovanou??

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Anonymní
6.1.20 16:46

@NickPaul Platím s ní celou dobu. :)

• Nahlásit
  • Citovat
127
6.1.20 16:47
@Anonymní píše:
@NickPaul Platím s ní celou dobu. :)

Omlouvám se, ted jsem si příspěvek přečetla znovu. Pochopila jsem, že stravenkovou kartu máš čerstvě :mrgreen:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
240
6.1.20 16:51

Tak zkus zaplatit jinde a když to i tam nepůjde podívej se přes internet jestli tam máš dost peněz.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
8416
6.1.20 16:52

Koukala jsem, že stravenková karta je něco jako normální platební karta. mně teď poslední dobou jedna z karet dělá to, že mi vždycky jednou za čas zamítne platbu a já ji musím normálně vložit a zadat PIN, potom to je zase na nějakou dobu v pohodě. nemůže být problém v něčem podobném?

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
2115
6.1.20 17:15
@sagina píše:
Koukala jsem, že stravenková karta je něco jako normální platební karta. mně teď poslední dobou jedna z karet dělá to, že mi vždycky jednou za čas zamítne platbu a já ji musím normálně vložit a zadat PIN, potom to je zase na nějakou dobu v pohodě. nemůže být problém v něčem podobném?

to, co popisuješ, se děje asi všem, kteří často platí pod 500 Kč a nezadávají tím pin :) je to ochrana i proti krádeži… vždy se na mě prodavačky vyděšeně dívají jak na debila :D :D
ale jestli i u stravenkové karty je pin to vůbec netuším, pokud jo, tak to bude možná podobná situace

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
13482
6.1.20 17:22

Nepropadly stravenky s novým rokem?

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Amnestovaný_vdovec
9.1.20 20:02
@Anonymní píše:
Ahoj holky. Chci se zeptat, může se při exekuci zablokovat i sttavenkova karta? Mám ji čerstvé, dluh z mladí. Do práce prý nic nepřišlo, ale dnes jsem s ni chtěla platit v Kauflandu, asi 22 Kč, a dvakrát mi to platbu zamítlo. Mám moji stravenku. Je tedy možné, ze by mi exekutor zablokoval i tu?

Já nevím, jestli jsi s ní už někdy platila a co už jsi dělala, ale co zase vím, tak je většinou nutné ji na stránkách vydavatele aktivovat - a tam se pak dozvíš i disponibilní zůstatek.

• Nahlásit
  • Citovat

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama