Jak zjistit, že je celá exekuce splacená?

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
kikunka
Nováček 10 příspěvků 02.03.18 12:49
Exekuce konec

Prosím poradi mi někdo jak mam postupovat dal mela jsem exekuci na účtě tak jsem tam vložila penize a ted mi dosel dopis ze mam doplatit exekutorovi 80kc :roll: no chtela by jsem zjistit jestli uz je vse zaplacene aby na email mi neodepsaly Děkuji za vase odpovědi

Reakce:
Zara.Ray
Zasloužilá kecalka 571 příspěvků 02.03.18 13:07

Tak tam rovnou zavolej. Sice se s nimi moc nedá mluvit, třeba ti 4× položí telefon ale nenech se odbýt. Normálně se jich zeptej na jaký účet chtějí vložit jakou částku. Nezapomeň se zeptat i na halíře. Nějaký dopis určitě od nich máš, i vyrozumění že ti dali exekuci. Tam najdeš nějaký kontakt.

Šarlota4
Extra třída :D 10029 příspěvků 02.03.18 13:07

Zavolej tam. Na dopisu od nich mˇbudes mit tel. cislo a zaplat tech 80kc

Mar__tanka1983
Generální žvanilka 20066 příspěvků 02.03.18 13:18

Můžeš tam buď zavolat a nebo jistější je napsat dopis. Víš kam máš těch 80Kč doplatit?
Pokud jo, tak je zaplať a napiš dopis, kde uvedeš, že dlužná částka je splacená a žádáš o písemné potvrzení o úhradě dluhu i s příslušenstvím. Ať máš v ruce jistotu, že je to opravdu komplet zaplacené.

kikunka
Nováček 10 příspěvků 02.03.18 14:09
Dopis

Prave sem psala imejl kam to mam poslat a jestli je to vse uz a poslali jen číslo vubec se semnou nebavi tam chci napsat dopis ale vubec na to nemam mozek co tam napsat :(

kikunka
Nováček 10 příspěvků 02.03.18 14:11

@Mar__tanka1983 :oops:

Kobliha51
Neúnavná pisatelka 16911 příspěvků 02.03.18 14:43
@kikunka píše:
Prave sem psala imejl kam to mam poslat a jestli je to vse uz a poslali jen číslo vubec se semnou nebavi tam chci napsat dopis ale vubec na to nemam mozek co tam napsat :(

Hlavně pošli ty peníze

Mar__tanka1983
Generální žvanilka 20066 příspěvků 02.03.18 14:46

@kikunka jaký číslo ti poslali? Jako telefon, nebo číslo účtu, kam to máš poslat?
S tím dopisem si nedělej žádnou velkou hlavu, prostě jim napiš
Dobrý den, dle Vašich informací zasílám zbývajících 80,– Kč na Vámi oznámené číslo účtu. Tím by měla být pohledávka „číslo jednací té exekuce“ (to najdeš na exekučním příkazu) vyrovnána, a žádám o písemné potvrzení uhrazení celé dlužné částky včetně příslušenství, které mi prosím zašlete na adresu…
Tím by to mělo být spláchnuté ;) To „příslušenství“ tam napiš, to jsou totiž takové ty poplatky, úroky a podobný „blbiny“. Ať máš černé na bílém, že to máš uhrazené všechno (aby tě za dva roky nekouslo do zadku pár korun za nějaký úkon nebo tak něco).
Jako nejsem právník, nicméně taky jsem řešila nějaké věci ohledně exekucí v rodině, tak mám trochu zkušenost…

kikunka
Nováček 10 příspěvků 04.03.18 14:55

@Mar__tanka1983 děkuji moc :palec:

Váš příspěvek
Reklama

Poslední články

Nová kuchyň potěší celou rodinu

Rčení „láska prochází žaludkem“ platí i pro spokojený rodinný život. K tomu,... číst dále >

Velká fotosoutěž: Fisher-Price je u konce. Kdo se může těšit na výhru?

Milé maminky, od 24. 9. 2018 do 9. 12. 2018 jste mohly přidávat fotografie... číst dále >

Články z Expres.cz

Ligový Expres: Ščasný ven? Proč by měl trenér Sparty odejít?

Začíná to být jako nekonečné televizní seriály. Úpadek fotbalové Sparty, tak... číst dále >

Trapas Nováka z SPD: Místo žluté vesty si vzal oranžovou, lidé ho mají za popeláře

Chtěl ukázat, jaký je rebel, místo toho se ale politik Vítězslav Novák z SPD... číst dále >

Články z Ona Dnes

Pět chyb, kterými si přiděláváme zbytečné vrásky

Nejsme kouzelníci, abychom zastavili čas. A tak se vrásky dříve či později... číst dále >

Rodinu trápí rakovina tříleté dcery i plesnivý dům. Teď mají nové bydlení

Aby šestičlenná rodina neměla málo starostí se zchátralým domem plným plísní,... číst dále >