Jak zjistit, že je celá exekuce splacená?

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

kikunka
Nováček 10 příspěvků 02.03.18 12:49
Exekuce konec

Prosím poradi mi někdo jak mam postupovat dal mela jsem exekuci na účtě tak jsem tam vložila penize a ted mi dosel dopis ze mam doplatit exekutorovi 80kc :roll: no chtela by jsem zjistit jestli uz je vse zaplacene aby na email mi neodepsaly Děkuji za vase odpovědi

Reklama

Reakce:

Zara.Ray
Zasloužilá kecalka 545 příspěvků 02.03.18 13:07

Tak tam rovnou zavolej. Sice se s nimi moc nedá mluvit, třeba ti 4× položí telefon ale nenech se odbýt. Normálně se jich zeptej na jaký účet chtějí vložit jakou částku. Nezapomeň se zeptat i na halíře. Nějaký dopis určitě od nich máš, i vyrozumění že ti dali exekuci. Tam najdeš nějaký kontakt.

Uživatel je onlineŠarlota4
Echt Kelišová 9330 příspěvků 02.03.18 13:07

Zavolej tam. Na dopisu od nich mˇbudes mit tel. cislo a zaplat tech 80kc

Mar__tanka1983
Neúnavná pisatelka 18747 příspěvků 02.03.18 13:18

Můžeš tam buď zavolat a nebo jistější je napsat dopis. Víš kam máš těch 80Kč doplatit?
Pokud jo, tak je zaplať a napiš dopis, kde uvedeš, že dlužná částka je splacená a žádáš o písemné potvrzení o úhradě dluhu i s příslušenstvím. Ať máš v ruce jistotu, že je to opravdu komplet zaplacené.

kikunka
Nováček 10 příspěvků 02.03.18 14:09
Dopis

Prave sem psala imejl kam to mam poslat a jestli je to vse uz a poslali jen číslo vubec se semnou nebavi tam chci napsat dopis ale vubec na to nemam mozek co tam napsat :(

kikunka
Nováček 10 příspěvků 02.03.18 14:11

@Mar__tanka1983 :oops:

Kobliha51
Neúnavná pisatelka 15638 příspěvků 02.03.18 14:43
@kikunka píše:
Prave sem psala imejl kam to mam poslat a jestli je to vse uz a poslali jen číslo vubec se semnou nebavi tam chci napsat dopis ale vubec na to nemam mozek co tam napsat :(

Hlavně pošli ty peníze

Mar__tanka1983
Neúnavná pisatelka 18747 příspěvků 02.03.18 14:46

@kikunka jaký číslo ti poslali? Jako telefon, nebo číslo účtu, kam to máš poslat?
S tím dopisem si nedělej žádnou velkou hlavu, prostě jim napiš
Dobrý den, dle Vašich informací zasílám zbývajících 80,– Kč na Vámi oznámené číslo účtu. Tím by měla být pohledávka „číslo jednací té exekuce“ (to najdeš na exekučním příkazu) vyrovnána, a žádám o písemné potvrzení uhrazení celé dlužné částky včetně příslušenství, které mi prosím zašlete na adresu…
Tím by to mělo být spláchnuté ;) To „příslušenství“ tam napiš, to jsou totiž takové ty poplatky, úroky a podobný „blbiny“. Ať máš černé na bílém, že to máš uhrazené všechno (aby tě za dva roky nekouslo do zadku pár korun za nějaký úkon nebo tak něco).
Jako nejsem právník, nicméně taky jsem řešila nějaké věci ohledně exekucí v rodině, tak mám trochu zkušenost…

kikunka
Nováček 10 příspěvků 04.03.18 14:55

@Mar__tanka1983 děkuji moc :palec:

Reklama

Váš příspěvek

Reklama

Poslední články

7 tipů na snadné cestování s dětmi: Autem, autobusem i letadlem bez křiku a pláče

Chystáte se na letní dovolenou s dětmi a hrozíte se dlouhé cesty? Bohužel ji... číst dále >

Klíšťata jen v lese? Je to mýtus, často číhají na zahradě

Klíšťová encefalitida nás neohrožuje pouze v lese nebo na louce. Vystaveni jí... číst dále >

Články z Expres.cz

Taclík z Dukly 61 chtěl utajit svatbu s Pavlou. Udělal ale jednu chybu!

Herec Marek Taclík, který exceloval v roli jednoho z horníků v Dukle 61, je v... číst dále >

Půvabnou motorkářku znásilnil gang s mačetami. Pomstu dotáhla do konce

Britka s ruskými kořeny Vasilisa Komarovová se během motocyklového putování... číst dále >

Články z Ona Dnes

Z oplácané puberťačky fitness ikonou s pekáčem buchet na břiše

Příběh Stefanie Macherhammerové je důkazem, že i s takzvaně tlustými geny se... číst dále >

OBRAZEM: Nejznámější čtyřčata v Česku. Poslední se narodila před týdnem

Po patnácti letech se v České republice opět narodila čtyřčata, už... číst dále >

Reklama