Je tu někdo, kdo má dítě s milencem?

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

young.mommy
Stálice 55 příspěvků 01.03.18 17:16
Je tu někdo kdo má dítě s milencem?

Dneska jsem se bavila s jednou známou s kterou jsem se seznámila před půl rokem ale dnes jsme se k sobě víc otevřeli a bavili jsme se o našem životě a partnerech. A řekla mi že její manžel má ještě jedno dítě s jednou milenkou, tak jsem vyvalila oči 8o a ona že to bylo ještě před ní, že se rozvedl a prostě si užíval dlouhodobě, měl milenku a ta se do něj zamilovala a když už to chtěl ukončit tak ho požádala jestli by jí neudělal dítě, že ho chce mít celý život před očima, že po něm nikdy nic nebude chtít. On jí prý na to přistoupil, ona otěhotněla a pak už jí neviděl. Poslala mu fotku jen když se to dítě narodilo a od ty doby nic. Už je to 14 let a holčinu si teď našel na facebooku, je krásná a hlavně se podobá hodně jemu. Já dneska nad tím tak přemýšlela, to opravdu člověk dokáže být tak zamilovaný že si přeje aby měl něco z tý osoby dokonce života i když spolu nebudou? Když si představím jak je v dnešní době všechno drahé a maminky samoživitelky to mají těžké jak někdo do tohohle může dobrovolně skočit? Pochopím třeba ještě ty holčiny co nemusí platit nájem, žijí sami s jedným rodičem který je podporuje a mají se po mateřské kam vrátit ale stejně tak či tak když mají odprácováno mají mateřskou na 3 roky kolem 6100? Pokud dobře počítám, tak i když rodiče nic přispít na bydlení nechtějí tak s takovou malou částkou musí vyjít jen tak tak ne? Ještě když nekojí. No to je jedno, to už je na jinou diskuzi. Mě spíš zajímá jestli máte někoho ve svém okolí nebo i osobně vy jste to udělali a co vás k tomu přimělo když už dopředu víte že na dítě budete sami a ještě pod dohodou že od partnera nebudete nic chtít. Mám tu ještě jednu holčinu v ulici, která otěhotněla s jedným cizincem který to dítě strašně chtěl, nenapsala ho do rodného listu protože se před porodem rozešli, nakoupila si komplet celou výbavičku sama a řekla že po něm nic nechce, jestli něco chce tak ať dá jestli nechce ať nedává. Ale ta má tedy výhodu má mateřskou na 2 roky, tuším že žije u matky a má se kam po mateřské vrátit a má i kam dávat dítě tak při nějakých 10 tisíc na 2 roky to už jde když je jistota kam to dítě dát po dobu co jsme v práci. Ale stejně to nechápu a navíc když už ta žena otěhotní, jsou to přeci peníze dítěte ne?? A neměla by říkat že po něm nic nechce. Chápu, když se na tom dohodnou ale co to je za myšlení jsem hrozně zamilovaná chci mít kus tebe dokonce života při sobě a nechci po tobě ani korunu. To ten chlap není zvědavý jak to dítě bude vypadat třeba? Nebo ho nechce vídat?

Stránka:  1 2 Další »
Reakce:

Uživatel je onlinelleennttiillkkaa
Generální žvanilka 22855 příspěvků 01.03.18 17:23

@young.mommy spíš bych to viděla tak, že dané osobě tikaly hodiny a chtěla dítě, protože jí ujížděl vlak…pokud po něm nic nechce a pokud on nemá potřebu se dítětem vídat…

Pipilota Citrónie
Ukecaná baba ;) 1111 příspěvků 01.03.18 17:24

@young.mommy myslím, že je blbost plýtvat energii na řešení teoretických situací. Co takhle raději udělat něco milého pro své blízké?

Petruna21
Echt Kelišová 9863 příspěvků 01.03.18 17:24

To je snad vymyšlený ne? Ona mu řekne že ho chce mít před očima a řekne mu ať jí udělá dítě a on jde a udělá jí dítě? :mrgreen: 8o

Russet
Extra třída :D 11610 příspěvků 01.03.18 17:25
@young.mommy píše:
Dneska jsem se bavila s jednou známou s kterou jsem se seznámila před půl rokem ale dnes jsme se k sobě víc otevřeli a bavili jsme se o našem životě a partnerech. A řekla mi že její manžel má ještě jedno dítě s jednou milenkou, tak jsem vyvalila oči 8o a ona že to bylo ještě před ní, že se rozvedl a prostě si užíval dlouhodobě, měl milenku a ta se do něj zamilovala a když už to chtěl ukončit tak ho požádala jestli by jí neudělal dítě, že ho chce mít celý život před očima, že po něm nikdy nic nebude chtít. On jí prý na to přistoupil, ona otěhotněla a pak už jí neviděl. Poslala mu fotku jen když se to dítě narodilo a od ty doby nic. Už je to 14 let a holčinu si teď našel na facebooku, je krásná a hlavně se podobá hodně jemu. Já dneska nad tím tak přemýšlela, to opravdu člověk dokáže být tak zamilovaný že si přeje aby měl něco z tý osoby dokonce života i když spolu nebudou? Když si představím jak je v dnešní době všechno drahé a maminky samoživitelky to mají těžké jak někdo do tohohle může dobrovolně skočit? Pochopím třeba ještě ty holčiny co nemusí platit nájem, žijí sami s jedným rodičem který je podporuje a mají se po mateřské kam vrátit ale stejně tak či tak když mají odprácováno mají mateřskou na 3 roky kolem 6100? Pokud dobře počítám, tak i když rodiče nic přispít na bydlení nechtějí tak s takovou malou částkou musí vyjít jen tak tak ne? Ještě když nekojí. No to je jedno, to už je na jinou diskuzi. Mě spíš zajímá jestli máte někoho ve svém okolí nebo i osobně vy jste to udělali a co vás k tomu přimělo když už dopředu víte že na dítě budete sami a ještě pod dohodou že od partnera nebudete nic chtít. Mám tu ještě jednu holčinu v ulici, která otěhotněla s jedným cizincem který to dítě strašně chtěl, nenapsala ho do rodného listu protože se před porodem rozešli, nakoupila si komplet celou výbavičku sama a řekla že po něm nic nechce, jestli něco chce tak ať dá jestli nechce ať nedává. Ale ta má tedy výhodu má mateřskou na 2 roky, tuším že žije u matky a má se kam po mateřské vrátit a má i kam dávat dítě tak při nějakých 10 tisíc na 2 roky to už jde když je jistota kam to dítě dát po dobu co jsme v práci. Ale stejně to nechápu a navíc když už ta žena otěhotní, jsou to přeci peníze dítěte ne?? A neměla by říkat že po něm nic nechce. Chápu, když se na tom dohodnou ale co to je za myšlení jsem hrozně zamilovaná chci mít kus tebe dokonce života při sobě a nechci po tobě ani korunu. To ten chlap není zvědavý jak to dítě bude vypadat třeba? Nebo ho nechce vídat?

Já jsem chtěla dítě s chlapem vychovávat. Ne na něj zírat jak na svatý obrázek. Takže bych to neudělala. Kdyby mi to chlap řekl před tím, než bychom děti měli, děti bych s ním nechtěla. Jak může někdo zplodit dítě a nechtít ho vidět? :zed:

Pucalkovic Amina
Zasloužilá kecalka 871 příspěvků 01.03.18 17:26

Dítě s milencem je (alespoň v mém okolí) častý jev. Jeden bývalý kolega z práce, Honza, má s manželkou malého Jeníčka a s milenkou má podobně starého taky Jeníčka :-) dámy rodily dokonce ve stejné porodnici a milenka sice ví, že on má manželku, ale o dítěti neví, a manželka neví o milence ani o dítěti.
Jiné mojí známé manžel má dítě s manželkou a taky má paralelně dítě s milenkou (s odstupem pár měsíců), manželka na to přišla a rozvádějí se. Upřímně já být milenkou, tak takhle sobecky a hloupě se nezachovám a s milencem se budu chránit, abych do toho nevlítla. Protože co má to dítě pak za život.

young.mommy
Stálice 55 příspěvků 01.03.18 17:27

@lleennttiillkkaa ne hodiny jí určitě netikali, byla mladá a vím že má ještě další 3 děti a toto s nim bylo první. Takže asi byla fakt zamilovaná

Uživatel je onlinelleennttiillkkaa
Generální žvanilka 22855 příspěvků 01.03.18 17:27
@Pucalkovic Amina píše:
Dítě s milencem je (alespoň v mém okolí) častý jev. Jeden bývalý kolega z práce, Honza, má s manželkou malého Jeníčka a s milenkou má podobně starého taky Jeníčka :-) dámy rodily dokonce ve stejné porodnici a milenka sice ví, že on má manželku, ale o dítěti neví, a manželka neví o milence ani o dítěti.
Jiné mojí známé manžel má dítě s manželkou a taky má paralelně dítě s milenkou (s odstupem pár měsíců), manželka na to přišla a rozvádějí se. Upřímně já být milenkou, tak takhle sobecky a hloupě se nezachovám a s milencem se budu chránit, abych do toho nevlítla. Protože co má to dítě pak za život.

Ten Honza má docela silnej žaludek co :-D

young.mommy
Stálice 55 příspěvků 01.03.18 17:28

@Petruna21 ne, není to vymyšlený ptám se protože mě to dost samotnou překvapilo.

axelina
Ukecaná baba ;) 2017 příspěvků 3 inzeráty 01.03.18 17:28

Ahoj, já slečnu chápu kor jestli jí třeba už bylo přes 30…a prostě chtěla dítě. Rozumná holka to má spočítaný a určitě nečeká že bude žít z mateřský… byt muže mít už splacený svůj v tom věku mezi 30-40, plus samozřejmě naspořeno aby se měla dobře a dítě si užila..a ne jen „přežívala“

young.mommy
Stálice 55 příspěvků 01.03.18 17:29

@Pucalkovic Amina 8o 8o 8o 8o to jako fakt :D? mě dostali ty stejný jména. A zajímá se o to milenky dítě a platí na něj nebo už se nevídají? No to je teda mazec :cert:

young.mommy
Stálice 55 příspěvků 01.03.18 17:30

@axelina byla mladá a bylo to její první dítě jak žila nebo z čeho to netuším. Asi bydlela pravděpodobně u rodičů. Teď už má další 3 děti

axelina
Ukecaná baba ;) 2017 příspěvků 3 inzeráty 01.03.18 17:30

Tohle je podle mě „oficiální varianta“ pro tu manželku… předpokládám že to bylo zřejmě jinak :-)) milenka otěhotněla, on se zaleknul a chtěl potrat, ona řekla že si teda dítě nechá a od něj nic nechce - chápu jí i jeho :-)

Pucalkovic Amina
Zasloužilá kecalka 871 příspěvků 01.03.18 17:32

@lleennttiillkkaa Měl vždycky všechno na háku. ale já třeba nechápala, co na něm ženský vůbec vidí.

axelina
Ukecaná baba ;) 2017 příspěvků 3 inzeráty 01.03.18 17:32

Aha…tak to byla podle mě spíš mladická nerozvážnost a naivita :-) tak ono to dítě první roky nic nestojí… to přijde až s tou školkou pak ty větší výdaje, kdy už stejne mateřská neni.

Stránka:  1 2 Další »
 Váš příspěvek
Reklama

Poslední články

Nádherná proměna: Kuchyně se díky odborníkům stala skutečným srdcem domova

Paní Jana si ve svém životě prožila mnoho těžkých chvil. Příběh dvakrát... číst dále >

Podzimní čtení: Tyhle knihy vás v klidu nenechají

Podzim je ideální na to uvařit si čaj (nebo nalít dvojku červeného), zavrtat... číst dále >

Články z Expres.cz

„Herečka“ Jiří Pomeje: Před fotografy se belhal, pak skotačil jako kozák

Dva dny byl nezvěstný a nikomu se neozýval. Jeho nejbližší trnuli strachy a... číst dále >

Komentář: Předčasné volby vymažou ČSSD a Kalouska, Babiš může opět vyhrát

Práce dvou investigativních reportérů týkající se vyšetřování kauzy tzv.... číst dále >

Články z Ona Dnes

Přechodem trpí obě pohlaví, muži to však mají složitější

Zatímco menopauza je známá věc, andropauza je stále tak trochu tajemstvím.... číst dále >

Pro lidi je jednodušší se dál trápit, než si krizi přiznat, říká psycholog

Většina vztahů zažije krizi, není možné se jí vyhnout. Znamená jak ohrožení,... číst dále >