Reklama

Čekám kluka, ale netěším se

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

Anonymní 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 23.02.18 12:58
cekam kluka netesim se

Dobry den.
Mam 5ti letou dceru a minuli týden jsem se dozvěděla na velkem utz ze cekam chlapecka a v hloubi duse jsem doufala tu holčičku. Nemam vůbec vztah k chlapeckum a nedokážu si představit mít kluka. Vse mam po dceři cervene nebo ruzove…vsude sponky, barbiny, frozen puzzle. Kdybych věděla pohlaví dřív šla bych asi na potrat…mam proste strach ze kluka nezvladnu ze nebude mazlici jako holčička… Těhotenství si kvůli tomu vůbec neuzivam a netesim se. Jsem z toho zklamana ze to dítě nebudu milovat tak jako dceru. Přítel je z kluka nadšený ale já to nedávám :(.

Stránka:  1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 Další »

Reklama

Reakce:

carola
Kelišová 6698 příspěvků 23.02.18 13:01
@Anonymní píše:
Dobry den.
Mam 5ti letou dceru a minuli týden jsem se dozvěděla na velkem utz ze cekam chlapecka a v hloubi duse jsem doufala tu holčičku. Nemam vůbec vztah k chlapeckum a nedokážu si představit mít kluka. Vse mam po dceři cervene nebo ruzove…vsude sponky, barbiny, frozen puzzle. Kdybych věděla pohlaví dřív šla bych asi na potrat…mam proste strach ze kluka nezvladnu ze nebude mazlici jako holčička… Těhotenství si kvůli tomu vůbec neuzivam a netesim se. Jsem z toho zklamana ze to dítě nebudu milovat tak jako dceru. Přítel je z kluka nadšený ale já to nedávám :(.

Tohle je strašný, nezlob se, ale strašný. Přečti si to prosím, po sobě. Já mám páreček, jsem ta nejšťastnější máma na světě. Já jsem tolerantní, ale tohle nikdy nepochopím. Neodsuzuji tě, ale nechápu tě. Ale pevně věřím, že až se malý narodí, že ho budeš milovat. Doufám tedy, že si z nás neděláš legraci.

vjerunqa
Závislačka 3033 příspěvků 23.02.18 13:01
:,(

iwa83
Kelišová 6318 příspěvků 23.02.18 13:02

To snad nemyslis vazne, ne? Ze by si sla na potrat koli pohlavi? Kde to jsme, v Indii? Pro tohle nema pochopeni, jen doufam, ze je to troll a ne realita. Mas jinak zdrave dite, predse nezalezi jestli kluk nebo holka.

Příspěvek upraven 23.02.18 v 13:02

Borůvka1990
Kelišová 5435 příspěvků 23.02.18 13:02

Jsi tele :P :P Kluci jsou mazlivější, jsou to mamánci :lol: Uvidíš sama :lol: Kam se hrabou holky :P :P mám oba a můžu říct že kluci nejsou líný ani vzteklí a poslouchají :lol:

Kukacka123
Ukecaná baba ;) 2152 příspěvků 23.02.18 13:03
@Anonymní píše:
Dobry den.
Mam 5ti letou dceru a minuli týden jsem se dozvěděla na velkem utz ze cekam chlapecka a v hloubi duse jsem doufala tu holčičku. Nemam vůbec vztah k chlapeckum a nedokážu si představit mít kluka. Vse mam po dceři cervene nebo ruzove…vsude sponky, barbiny, frozen puzzle. Kdybych věděla pohlaví dřív šla bych asi na potrat…mam proste strach ze kluka nezvladnu ze nebude mazlici jako holčička… Těhotenství si kvůli tomu vůbec neuzivam a netesim se. Jsem z toho zklamana ze to dítě nebudu milovat tak jako dceru. Přítel je z kluka nadšený ale já to nedávám :(.
:pocitac: :pocitac: :pocitac: :zed: :zed: :pocitac:

Kachorra
Ukecaná baba ;) 1127 příspěvků 23.02.18 13:03

Teda promiň, ale ty bys s takovým přístupem neměla mít žádný dítě! :pocitac:

BohunkaP
Extra třída :D 14918 příspěvků 23.02.18 13:03

Holčičko, vůbec se tím netrap. Měla jsem to naprosto stejné - široko daleko v rodině ani klučičí nožka… neuměla jsem si vůbec představit, co s tím „pindíkem“ zrovna já budu dělat. Pak přišel - byl tady - a prostě to všechno přišlo :-) Je to stejně nepředstavitelné - a vůči druhým nepřenositelné - jako vysvětlování bezdětné, co to je mít dítě :D

Až Tvůj chlapeček přijde, věř mi, že si s ním poradíš… ostatně, proto přišel, aby Ti ukázal, že si s ním poradíš a že právě ON k Tobě patří :)

Příspěvek upraven 23.02.18 v 13:05

AppleC
Povídálka 30 příspěvků 23.02.18 13:03

Taky jsme si s partnerem moc přáli holčičku a když mi řekli, že to bude chlapeček byla jsem zklamaná, často jsem i doufala, že se doktor třeba spletl. Těšila jsem se na to, že to bude princezna, jak ji budu česat vlásky, jaké budeme kamarádky :) Ale s klukem je to fájn, jsem šťastná že ho mám. Na oblečcích se vyřádím úplně stejně a je to ten největší mazlik na světě :) Myslím, že ho určitě budeš milovat! Po porordu až ho budeš mít v náručí, to stejně bude jedno

MaličkáD
Ukecaná baba ;) 1032 příspěvků 23.02.18 13:03
@Anonymní píše:
Dobry den.

Já mám třeba prvního syna a je mazlivej, hodnej, zlatej obrovskej pomocník… neteře se rodiče doprosuji o pusu aspoň před spaním… O pomazleni ani nemluvím.
Přeju ti aby to z tebe spadlo a začla ses těšit. Možná bych i vzajmu tvého i syna navštívila odborníka…

carola
Kelišová 6698 příspěvků 23.02.18 13:04
@Borůvka1990 píše:
Jsi tele :P :P Kluci jsou mazlivější, jsou to mamánci :lol: Uvidíš sama :lol: Kam se hrabou holky :P :P mám oba a můžu říct že kluci nejsou líný ani vzteklí a poslouchají :lol:

Já mám syna skoro 10 let, mazlivej byl úžasně, je to skvělej kluk, ale období vzdoru měl tedy strašné, vztekal se neskutečně. :D

ŠárkaPu
Kecalka 225 příspěvků 23.02.18 13:04

Tak tohle tedy nechápu.. já nikdy s dětmi neměla zkušenosti ani s jedním pohlavím..a nakonec mám dva kluky, nikdy mě nenapadlo ani chvíli litovat, že jeden z nich není holka. Miluji je oba stejně tou největší láskou. A říkat, že kdybys věděla, že to bude chlapec, tak bys šla na potrat, to mi připadá naprosto strašný! Buď ráda, že máš zdravé miminko! A myslí na něj! Podívej se, jak je třeba partner nadšený! Nemysli jen na sebe! Promiň, ale nedokážu tě litovat(není ani proč), ten tvůj styl je dost sobecký!

aiwwa
Neúnavná pisatelka 16554 příspěvků 23.02.18 13:05

Já třeba nemám dítě ani jedno a zakladatelko, nezlob se na mě, ale myslím, že tu dostaneš sodu. Jestli ti můžu poradit, tak si zajdi k psychologovi, do kostela, kamkoliv, kde načerpáš duševní sílu. Měla by sis uvědomit, že miminko všechny tvoje pocity a nálady vnímá. Tvůj příspěvek mi zní jako jedno velké rouhání.

Tiger-lily
Vesmírná mluvilka 33125 příspěvků 10 inzerátů 23.02.18 13:05

:kytka: Pevně doufám, že o tom potratu jsou to jen silná slova a že tě ty pocity brzo přejdou. Často se stává, že zejména prvomaminku rozhodí narození syna - přece jen je přirozenější, když je děťátko stejné jako ty, ale většinou to rychle přebije mateřská láska. I kluci jsou mazliví a mají své povahy, stejně jako holčičky. Pokud jsou ty pocity opravdu tak silně negativní, jak píšeš, zkusila bych v prvé řadě poradnu: https://www.emimino.cz/…psychologie/.

jdukolem
Hvězda diskuse 49255 příspěvků 23.02.18 13:05
@Anonymní píše:
Dobry den.

Kluci jsou mazliví hodně… místo bárbín budete mít doma auta jeřáby Bleska…s tím že bys šla raději na potrat…hele zkus psychiatra na tom není nic špatného nechat si pomoct :,(

Stránka:  1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 Další »

Reklama

Váš příspěvek
Reklama

Reklama

Poslední články

Rakovina prsu může postihnout každou ženu. Včasné odhalení je klíčové

Říjen je celosvětově označován jako měsíc boje proti rakovině prsu. Cílem... číst dále >

Stát chce finančně podporovat mikrojesle a dětské skupiny, aby maminky mohly jít do práce

Ministerstvo práce vyslalo do připomínkového řízení návrh, aby státní... číst dále >

Články z Expres.cz

Příběh Aloise Rašína: Jak se z radikálního nacionalisty stal zakladatel Československa?

Mluví se o něm málo, v souvislosti se vznikem Československa mnohem častěji... číst dále >

Viewegh o rozkolu s Reinerem i Me Too: Jsou to hysterická a účelová obvinění!

Zotavil se z vážných zdravotních problémů a působí čile. Mluví spatra,... číst dále >

Články z Ona Dnes

Jsi prase, kráva a smrdíš, dozvěděla se ve Výměně manželek mladá maminka

Tereze vadí, že na ni ani na její dvouletou dceru Elišku nemá přítel Marek... číst dále >

Příběh Markéty: Manžel skončil na vozíku, žít se mnou odmítá

Před dvěma lety měl manžel vážný úraz. Dokonce to vypadalo, že jeho následky... číst dále >