Reklama

Těžce postižené dítě a psychika matky

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

Anonymní 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 21.02.18 14:03
Těžce postižené dítě a psychika matky

Ahoj Maminky, mám těžce postižené dítě, ležící na přístrojích, někdy si připadám, že už mě nic nerozhodí a jindy zase že to nemůžu už přece zvládnout. Je tu nějaká maminky, která by si ráda popovídala? :zed: :zed: :zed:

Reklama

Reakce:

Jančakecalka
Generální žvanilka 22116 příspěvků 21.02.18 14:06

Hezké odpoledne :hug:
Do jisté míry vím, jaké to je, ikdyž naše dcerka není v takovém stavu jako Vaše dítko, ale pokud máte zájem, tak mi písněte do sz a mužeme si spolu psát. Kolikrát už také nezvládám.

Váš příspěvek
Reklama

Reklama

Poslední články

Jak probíhala stavba rodinného domu na klíč pro čtyřčlennou rodinu?

Čtyřčlenná rodina pana Nového toužila vyměnit byt v panelovém domě za vlastní... číst dále >

Do plavek s eMimino.cz: Zdravá budoucnost před námi

Všechno jednou končí... Nebo začíná? V posledním díle naší výzvy Do plavek s... číst dále >

Články z Expres.cz

„Co je to Řeporyje?“ Venkov s výhodami města, kde se občas střílí. A Novotným

Nejstarší písemná zpráva o Řeporyjích je z roku 1277, kdy je Přemysl Otakar... číst dále >

Slováková si říká o článek sdílením „intimča“ ve vaně. Prý je to skandál. Není

Tomuhle se říká účelová provokace! Nela Slováková si s přítelem udělala... číst dále >

Články z Ona Dnes

Říkali, že je na ni moc starý. Ona se s ním rozhodla mít dítě

Rodina byla proti, cizí lidé je pomlouvali, ale jim bylo jedno, že je mezi... číst dále >

Husákovy manželky: první mu byla nevěrná, druhá nepřežila pád vrtulníku

Poslední komunistický prezident Gustáv Husák byl chladným mužem, který... číst dále >