Těžce postižené dítě a psychika matky

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 21.02.18 14:03
Těžce postižené dítě a psychika matky

Ahoj Maminky, mám těžce postižené dítě, ležící na přístrojích, někdy si připadám, že už mě nic nerozhodí a jindy zase že to nemůžu už přece zvládnout. Je tu nějaká maminky, která by si ráda popovídala? :zed: :zed: :zed:

Reakce:
Jančakecalka
Generální žvanilka 22329 příspěvků 21.02.18 14:06

Hezké odpoledne :hug:
Do jisté míry vím, jaké to je, ikdyž naše dcerka není v takovém stavu jako Vaše dítko, ale pokud máte zájem, tak mi písněte do sz a mužeme si spolu psát. Kolikrát už také nezvládám.

Váš příspěvek
Reklama

Poslední články

Rozhovor: Jak přirozeně otěhotnět nebo připravit tělo na IVF

Na Lenku Malcher se mimo jiné obrací ženy, kterým se nedaří otěhotnět. Věnuje... číst dále >

DIY: Karnevaly se blíží. Vyrobte dětem originální masku

Každý, kdo se v posledních letech zúčastnil dětského karnevalu, ví, že se to... číst dále >

Články z Expres.cz

Výměna, která se málem nedotočila: Patrik útočil na štáb a vyhazoval jej

Bylo to nefalšované drama. Úklidový šílenec Patrik ve středeční Výměně... číst dále >

Čvančarová kašle na role femme fatale, ty komediální jí sedí mnohem víc

Vyplatilo se počkat! Jitku Čvančarovou (40) léta obsazovali do rolí, v níž... číst dále >

Články z Ona Dnes

Příběh Šárky: Máma na mě přepsala byt, švagrová je vzteky bez sebe

S bráchou jsme vyrůstali jen s mámou. Otec nás opustil asi rok po bratrově... číst dále >

Vyprošťováky, které vás po divoké noci nakopnou do nového roku

Silvestrovská noc bude možná dlouhá a zábavná, ale první novoroční ráno může... číst dále >