Těžce postižené dítě a psychika matky

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

Anonymní  21.02.18 14:03
Těžce postižené dítě a psychika matky

Ahoj Maminky, mám těžce postižené dítě, ležící na přístrojích, někdy si připadám, že už mě nic nerozhodí a jindy zase že to nemůžu už přece zvládnout. Je tu nějaká maminky, která by si ráda popovídala? :zed: :zed: :zed:

Reklama

Reakce:

Jančakecalka
Generální žvanilka 20945 příspěvků 2 inzeráty 21.02.18 14:06

Hezké odpoledne :hug:
Do jisté míry vím, jaké to je, ikdyž naše dcerka není v takovém stavu jako Vaše dítko, ale pokud máte zájem, tak mi písněte do sz a mužeme si spolu psát. Kolikrát už také nezvládám.

Váš příspěvek

Reklama

Poslední články

7 tipů na snadné cestování s dětmi: Autem, autobusem i letadlem bez křiku a pláče

Chystáte se na letní dovolenou s dětmi a hrozíte se dlouhé cesty? Bohužel ji... číst dále >

Klíšťata jen v lese? Je to mýtus, často číhají na zahradě

Klíšťová encefalitida nás neohrožuje pouze v lese nebo na louce. Vystaveni jí... číst dále >

Články z Expres.cz

Hvězda Ulice po dlouhé době na veřejnosti: Jak se na ní podepsal čas a drogy?

Herečka Šárka Ullrichová (43) se svého času objevovala na televizních... číst dále >

Tumáš, Angelo! Trump měl po ní mrsknout bonbony, Macronovi vytkl terorismus

Po nedávném summitu G7 v Kanadě svět obletěla fotografie, na které to prý... číst dále >

Články z Ona Dnes

OBRAZEM: Nejznámější čtyřčata v Česku. Poslední se narodila před týdnem

Po patnácti letech se v České republice opět narodila čtyřčata, už... číst dále >

Podprsenka? Ne, díky. Celebrity sázejí na přirozenost

Je jedno, jestli máte prsa malá, nebo velká, souměrná, nebo nesouměrná,... číst dále >

Reklama