Matky 4 dětí, jaké to je?

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

MaminkaLucka
Ukecaná baba ;) 1017 příspěvků 23.02.18 14:05
Matky 4 dětí, jaké to je?

Ahoj ženy, matky 4 dětí…
Jaké to je? Rozdíl 3 nebo 4 děti…?

Stránka:  1 2 3 Další »

Reklama

Reakce:

Premek_Orac
Závislačka 4081 příspěvků 23.02.18 14:07

@MaminkaLucka Příbuzný, co má pět dětí tvrdí, že rozdíl je 0-1, 1-2 a pak už je to jedno :-)

MaminkaLucka
Ukecaná baba ;) 1017 příspěvků 23.02.18 14:10
@Premek_Orac píše:
@MaminkaLucka Příbuzný, co má pět dětí tvrdí, že rozdíl je 0-1, 1-2 a pak už je to jedno :-)

Můj manžel pořád říkal, že 3 je špatný číslo. Že vždycky všechno bylo dobře jen v sudém počtu. :lol:

Anonymní 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 23.02.18 14:11

Náročné. Věčně nestíhám. Ale nestěžuji si. Jsem vděčná za to, že je mám. Rozdíl tři nebo čtyři… nevím, už si ani nepamatuji, jaké to bylo. Asi jsem stihla malinko více… Teď mám doma neustále binec. :oops: ale děti jsou spokojené :lol:

j.a.n.i1
Hvězda diskuse 61949 příspěvků 3 inzeráty 23.02.18 14:14
@Premek_Orac píše:
@MaminkaLucka Příbuzný, co má pět dětí tvrdí, že rozdíl je 0-1, 1-2 a pak už je to jedno :-)

TI nevím, u malých dětí možná i jo, ale když se začnou lyže, školy v přírodě a tábory násobit 2 nebo 5, tak to už je sakra rozdíl…

Premek_Orac
Závislačka 4081 příspěvků 23.02.18 14:16

@j.a.n.i1 Je tedy pravda, že od čtvrtého už je maminka maminkou na plný úvazek.

kontramatka
Závislačka 3767 příspěvků 23.02.18 14:24

Hlavně musí být úsměvné pro ty vícečetné rodiny, když někdo s jedináčkem tvrdí, jak je jeho dítě speciální a náročné a oni nic nestíhají, protože se mu musejí věnovat. A pak krát čtyři… :jazyk: :jazyk: :jazyk:

Kelsey
Hvězda diskuse 43842 příspěvků 23.02.18 14:31

Kolegyne ma 5 deti, jsou jak schodky. Druhe nejstarsi ditko ma autistu. Je poznat pece, ze mamka je uc.
Jsou vychovani, sehrani, chytri vc. autika. Hodne inspirujici rodina.

lentilka248
Kelišová 6413 příspěvků 1 inzerát 23.02.18 14:33

@kontramatka ale ono to tak může být.. Ja mám teda 2, od pristiho týdne 3 a s prvním mam doteď „nejvíce práce“.. Je ADHD a má ještě další specifika, druhý má 20m a v podstatě o něm nevím..

Kakachna
Extra třída :D 10463 příspěvků 23.02.18 14:34

@MaminkaLucka Nezlob se, ale ty tu píšeš, že nebudeš chodit s dítětem na logopedii, protože bys tam musela uklidňovat další 2 dětia chceš si pořídit čtvrté?

kontramatka
Závislačka 3767 příspěvků 23.02.18 14:37
@lentilka248 píše:
@kontramatka ale ono to tak může být.. Ja mám teda 2, od pristiho týdne 3 a s prvním mam doteď „nejvíce práce“.. Je ADHD a má ještě další specifika, druhý má 20m a v podstatě o něm nevím..

Měla jsem na mysli dítě bez disfunkcí.

Ice79
Závislačka 2554 příspěvků 23.02.18 14:38
@Kakachna píše:
@MaminkaLucka Nezlob se, ale ty tu píšeš, že nebudeš chodit s dítětem na logopedii, protože bys tam musela uklidňovat další 2 dětia chceš si pořídit čtvrté?

To je ona?? 8o No potěš koště. :zed:

kontramatka
Závislačka 3767 příspěvků 23.02.18 14:39

@Ice79 @Kakachna zas nic nevím.

Regina Hero
Nadpozemská drbna 27045 příspěvků 9 inzerátů 23.02.18 14:40
;)
@MaminkaLucka píše:
Ahoj ženy, matky 4 dětí…
Jaké to je? Rozdíl 3 nebo 4 děti…?

je to fajn, když máš dost místa, peněz, času a trpělivosti… a nemáš mezi dětmi rozestup vždy po jednom roku…
Rozdíl mezi třemi a čtyřmi dětmi většinou poznáš jen když máš malé auto…

Kakachna
Extra třída :D 10463 příspěvků 23.02.18 14:41

@Ice79 Ano, bohužel je.

Stránka:  1 2 3 Další »

Reklama

Váš příspěvek

Reklama

Poslední články

Aktovky do školy pro prvňáčky i ostřílené školáky

Prázdniny se pomalu chýlí ke konci a s blížícím se počátkem září nastává i... číst dále >

Naučte se cizí jazyk během mateřské. Snadno a bez učebnice

Domluvit se anglicky nebo francouzsky, než půjde vaše dítě do školy? Za dva... číst dále >

Články z Expres.cz

Bába Kamenická: Žena, která léčila Václava Havla či Jiřího Bartošku

Léčila prezidenty i slavné umělce, našince i cizince. Božena Kamenická,... číst dále >

Wow! Takhle sexy Petru Kvitovou asi neznáte: Trumfla i slavné topmodelky!

Úspěšná tenistka Petra Kvitová (28) je ve skvělé formě. Aktuálně to dokazuje... číst dále >

Články z Ona Dnes

Módní bible Vogue přichází do Česka, titulní stránka patří Olze Havlové

Poprvé v historii se magazín Vogue objevuje v československé verzi. První... číst dále >

K životu nepotřebujete spoustu oblečení, říká Kamila Boudová

Vždycky ji zajímala móda. Kamila Boudová vystudovala oděvní design, pak... číst dále >

Reklama