Exekuce výživné odebrání ŘP

Anonymní
15.1.20 04:26

Exekuce výživné odebrání ŘP

Dobrý den, dlužím své ex na výživném na dceru, dala to exekucne a podala jeste trestni oznameni, odebrali mi i řidičský prukaz, mam podminku 15 měsíců. Vím, ze do tech 15 mesicu musim uhradit dluh na výživném. Jelikož to dala exekucne tak dluh stale nabiha, mohu se zeptat, kdyz zaplatim ten dluh co ji doopravdy dluzim, bez toho co se za tu dobu exekuce navysilo, mohla by na me podat znovu trestni oznameni? Nemame dobry vztah proto se ptam, jestli stačí zaplatit částku co ji doopravdy dluzim nebo musim i s tim co to nabehlo kvuli exekuci, aby na me nemohla, samozrejme ze ji to zaplatim pak ten zbytek, ale jde mi hlavne o ridicsky prukaz a aby me neudala znovu, jestli ma pravo.dale se chci zeptat skrz ten ridicsky prukaz, kdyz ji zaplatim 56000 kc dluh vrati mi ho, nebo az zaplatim i to o kolik to nabehlo v exekuci? Běžne vyzivne již platim vcas. rypalky radsi nepiste, vim ze jsem udelal chybu.

• Citovat
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
14127
15.1.20 05:12

Nechci rypat. Jen ti vysvetlim, ze vyzivne nedluzis exce, ale dluzis ho sve dceri :? A ano, zarazi me, ze te netrapi, z ceho tva dcera zije, ale jde ti jen o ten odebrany RP :cert: Takze vlastne rypu :mrgreen:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
25928
15.1.20 05:20

Náklady exekuce neplatíš ji, ale exekutorovi.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
7423
15.1.20 06:06

Musis zaplatit komplet vsechno. Bohuzel je to dan za to, ze jsi na to takovou dobu hazel bobek.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Pvln34
15.1.20 06:14
@cecetka píše:
Nechci rypat. Jen ti vysvetlim, ze vyzivne nedluzis exce, ale dluzis ho sve dceri :? A ano, zarazi me, ze te netrapi, z ceho tva dcera zije, ale jde ti jen o ten odebrany RP :cert: Takze vlastne rypu :mrgreen:

Presne :think:
Ináč túto situáciu poznám zo strany dieťaťa a úprimne je mi na :poblion: z mužov ktorý sa nedokážu preniesť cez svoje ego a nedokážu / nechcú finančne podporiť svoje deti.

• Citovat
  • Nahlásit
1592
15.1.20 06:26

...

Jo hochu, už sis vykoledoval podmínku, tak dělej hlavně tak, ať tě neposadí na chvíli do chládku.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
5732
15.1.20 07:17
@Anonymní píše:
Dobrý den, dlužím své ex na výživném na dceru, dala to exekucne a podala jeste trestni oznameni, odebrali mi i řidičský prukaz, mam podminku 15 měsíců. Vím, ze do tech 15 mesicu musim uhradit dluh na výživném. Jelikož to dala exekucne tak dluh stale nabiha, mohu se zeptat, kdyz zaplatim ten dluh co ji doopravdy dluzim, bez toho co se za tu dobu exekuce navysilo, mohla by na me podat znovu trestni oznameni? Nemame dobry vztah proto se ptam, jestli stačí zaplatit částku co ji doopravdy dluzim nebo musim i s tim co to nabehlo kvuli exekuci, aby na me nemohla, samozrejme ze ji to zaplatim pak ten zbytek, ale jde mi hlavne o ridicsky prukaz a aby me neudala znovu, jestli ma pravo.dale se chci zeptat skrz ten ridicsky prukaz, kdyz ji zaplatim 56000 kc dluh vrati mi ho, nebo az zaplatim i to o kolik to nabehlo v exekuci? Běžne vyzivne již platim vcas. rypalky radsi nepiste, vim ze jsem udelal chybu.

Z takových chlapů jako jsi ty je mi na :poblion:. Ještě by tě mohli zavřít, vůbec bych tě nelitovala.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
19641
15.1.20 07:37
@Anonymní píše:
Dobrý den, dlužím své ex na výživném na dceru, dala to exekucne a podala jeste trestni oznameni, odebrali mi i řidičský prukaz, mam podminku 15 měsíců. Vím, ze do tech 15 mesicu musim uhradit dluh na výživném. Jelikož to dala exekucne tak dluh stale nabiha, mohu se zeptat, kdyz zaplatim ten dluh co ji doopravdy dluzim, bez toho co se za tu dobu exekuce navysilo, mohla by na me podat znovu trestni oznameni? Nemame dobry vztah proto se ptam, jestli stačí zaplatit částku co ji doopravdy dluzim nebo musim i s tim co to nabehlo kvuli exekuci, aby na me nemohla, samozrejme ze ji to zaplatim pak ten zbytek, ale jde mi hlavne o ridicsky prukaz a aby me neudala znovu, jestli ma pravo.dale se chci zeptat skrz ten ridicsky prukaz, kdyz ji zaplatim 56000 kc dluh vrati mi ho, nebo az zaplatim i to o kolik to nabehlo v exekuci? Běžne vyzivne již platim vcas. rypalky radsi nepiste, vim ze jsem udelal chybu.
  1. pokud běží exekuce musíš uhradit vše a přes exekutora, on až poté to rozdělí mezi sebe a ji
  2. pokud od odsouzeného období opět neplatíš, tak je samozřejmě očekávatelné další trestí oznámení a další odsouzení
  3. opravdu ti tyto peripetie za to stojí? na svoje dítko nemyslíš nebo ono ty peníze nepotřebuje a bývalá za to chodí ke kadeřnici a na nehty? :think:
  • Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Černá vdova
15.1.20 07:38
@Anonymní píše:

Musíš to zaplatit celé. Ne jen část. A platíš to exekutorovi. Jak je to vázané na řidičák, nevím. :nevim:

• Citovat
  • Nahlásit
Černá vdova
15.1.20 07:40
@Keyllah píše:
  1. pokud běží exekuce musíš uhradit vše a přes exekutora, on až poté to rozdělí mezi sebe a ji
  2. pokud od odsouzeného období opět neplatíš, tak je samozřejmě očekávatelné další trestí oznámení a další odsouzení
  3. opravdu ti tyto peripetie za to stojí? na svoje dítko nemyslíš nebo ono ty peníze nepotřebuje a bývalá za to chodí ke kadeřnici a na nehty? :think:

Určitě mu to za to stálo. Pomsta ex na financích… Moc dobře to znám.
Můj ex projel na exekuci na výživném navíc přes 10 tisíc. Najednou se mohl přetrhnout, aby to rychle zaplatil :mrgreen:.

• Citovat
  • Nahlásit
11936
15.1.20 07:46

Celé. A udělal jsem chybu zdaleka nevystihuje to, že jsi se choval jako prase k vlastnímu dítěti. A exekuční náklady neplatíš matce dítěte, ale exekutorovi. Že jsi se rozhodl platit až po odebrání řidičáku. A vzhledem k tomu, že řidičák zabavuje exekutor, který také ze zaplaceného dluhu většinou přednostně uspokojuje svou pohledávku, to znamená náklady exekuce, až pak teprve samotný dluh věřiteli, tak ti ho vrátí až zaplatíš celý dluh. Bolí to bez řidičáku, co? Asi tak jako matku bez zákonného výživného na dítě.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
15448
15.1.20 07:52

Hlavně si udrž trochu hrdosti a nic neplať. Auto jezdí na benzín a ne na řidičák. A chlapi s podmínkou jsou pro ostatní ženy sexy, tak toho využij. Nic neplať!

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
19641
15.1.20 07:56
@zoidberg píše:
Hlavně si udrž trochu hrdosti a nic neplať. Auto jezdí na benzín a ne na řidičák. A chlapi s podmínkou jsou pro ostatní ženy sexy, tak toho využij. Nic neplať!

máš recht, chlap bez řidičáku, s podmínkou, exekucí, co smrdí korunou, je strašně přitažlivý :palec: a když ještě dodá, že mu hrozí kriminál, neboť dál neplatí, o dítko se nezajímá a že za vše může ex, tak mu ty ženský servou šaty s těla :pankac:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
15448
15.1.20 07:58
@Keyllah píše:
máš recht, chlap bez řidičáku, s podmínkou, exekucí, co smrdí korunou, je strašně přitažlivý :palec: a když ještě dodá, že mu hrozí kriminál, neboť dál neplatí, o dítko se nezajímá a že za vše může ex, tak mu ty ženský servou šaty s těla :pankac:

Tak nějak, možná by to pojistila ještě jizva na tváři, ale to není nutné i tak je to pořádný chlap!

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
11936
15.1.20 07:58
@zoidberg píše:

přesně. A růžové trenky a proužky jsou taky sexy :mrgreen:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Mohlo by vás zajímat