Existuje neprokousnutelný dudlík??????

272
6.1.08 13:41

Existuje neprokousnutelný dudlík??????

Ahojky všem neznáte někdo nějaký dudlík, který dítě neprokousne? Dcerka má ještě na spaní dudlík a každých 14 dní kupuji nový, protože ho prokousne. Tak nevím jestli třeba existuje nějaký pevnější materiál nebo ne? Kupuji silikonové, na tvaru nezáleží,ale kaučuk by dcerka si nechtěla. Na značce nezáleží. Moc díky.

Zuzka + Anička

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Napsat příspěvek

Reakce:

10813
6.1.08 14:01

chi neznam neprokousnutelny ale co to treba vyuzit k odnaucovani-mas tady dudlik ale prokousla jsi si ho tak jiny neni-treba ji nebude chitnat a zvladne to bez nej- bezne se pri odnaucovani dela do dudliku dirka aby to nemelo ten fajn tah pri dudani a vy to mate bez prace :wink:
fakt nevim…

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
6597
6.1.08 14:33

Zuzi, když ono silikon prokousne každý, mě to říkali i v krámě, že silikonový se kupují do doby, než má dítě zuby, pak se dává kaučuk. Já kupovala MAM dudlíky, jak silikon, tak kaučuk. Silikon už prokousne, kaučuk ne a ještě jsem jí nakoupila ty Babylove dudlíky, protože jsou levný a nemám to z toho důvodu, že by je zničila, ale pořád ztrácíme :roll:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
28414
6.1.08 22:10

Ahoj, Adam silikonový dudlíky nikdy nechtěl, tak jsme měli vždy ty kaučukové. A nikdy mi je neprokousl. Zkoušela jsem to i já a nic :wink:
Kamarádčina holčička měla silikonové a prokousávala je :wink:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
300
6.1.08 23:34

No tak neco takoveho jsem asi pred mesicem koupila. Je silikonovy ale tvrdsi, ten material je tlustsi. Nevim nkde jsem ho koupila bohuzel ani co to je za znacku. Ale zitra rano ji tu zkusim napsat. Mala spi a dudel ma u sebe. Je uplne super. Ten neprokousnu ani ja

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
272
7.1.08 15:43

Ten silikonový trvdší jsme měli taky a prokously jsme ho, dneska jsem koupila kaučuk tak jsem zvědavá. Do pusy si ho dala, takže to vypadá že si ho necháme a jsem zvědavá jak dlouho nám vydrží. Díky

Zuzík+Anička

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
300
7.1.08 16:31

No ale jak rikam ten co ma nase mala neprokousnu ani ja. Neni na nem znacka, ale koupila jsem ho v Intersparu. Vzpomela jsem si. Je dvoubarevny. Tak zkus popatrat. Kaucukovy je na nic. Ten nevydrzi.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
28414
7.1.08 20:27

Nám kaučukový vydržel :wink:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
8.1.08 23:04

Já jsem sehnala v Chiccu silikonový vyplněný, takže je pěkně tvrdý, bohužel ho Jáňa nechce a dál si žužlá ty svoje prohryzané fujtalblíky(Avent)

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
189
10.1.08 13:00

Já se teda musím zastat Aventu. Malé narostly ty přední zoubky špičaté jak u štěňátka - nahoře i dole, ale Avent zatím drží, i když se systematicky snaží o jeho zničení…

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
191
12.1.08 19:27

Ahojky,
Péťa mi prokousal oba. Myslím, že když dítě najde tu správnou techniku, tak dudláci nemají šanci :(
Ale jak psala Gabinka, co využít šanci a odnaučit dudat? Mě se to díky jeho hryzání povedlo a bylo to v pohodě. Bylo to kolem 20 měsíce.
Alča.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
272
14.1.08 20:05

No jo ale jak mám využít prokousnutého dudlíku k odnaučení???? Když malé ukážu že je dudlík prokousnutý a že už je na nic, tak ona hos trčí do pusy a dudlá dál, vůbec ji to nevadí.

Zuzík+Anička

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
8
6.2.08 11:51

Jsem zajedno s Handulinou. Jsem velký fanda výrobků firmy Avent, dudlíků nevyjímaje. Tyto dudlíky používáme a zatím se malé nepodařilo jej prokousnout. Mám dceru 18 měsíců.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
272
7.2.08 16:40

Tak musím řct že ten kaučukový dudlík nám zatím drží a to už ho mámem přes měsíc a zatím nic, tak snad to bude v poho. Díky všem.

Zuzík+Anička

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
121
11.1.09 13:29

Ahoj Zuzi,
my taky používaly ty silikonové a všechny prokousla. Koupila jsem v DM ty obyčejné Babylove, s tím, že třeba kaučuk nebude chtít a hned si zvykla, hlavně, že má dudu.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama