Existují takové golfky?

8602
9.4.07 21:16

Existují takové golfky?

Ahojky holky

prosím o radu, mám takovou představu o golfkách, které by mi vyhovovaly,ale nevím,jestli vůbec existují.

chtěla bych spojené madlo, polohování zádíček i nožiček, tak okolo 7 kil a cena do 3.tisíc. vím že takové jsou třeba ABC design mobile,ale na netu jsem našla jen 1 odkaz a ty už nejsou na skladě.

Tak si ráda nechám poradit.

díky

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Napsat příspěvek

Reakce:

Anonymni
10.4.07 08:50

Napadají mi jedině Pierre Cardin Ultralight, ale ty mají 8,5 kg. Myslím, že sedmikilové do hranice 3 tisíc, aby měly vše, asi neexistují (kromě ABC), ale jsem taky zvědavá, jestli má někdo nějaký tip. Lenka

• Nahlásit
  • Citovat
8602
10.4.07 10:15

no právě ty ABC by mi vyhovovaly,ale je to ta starší kolekce, a nevím jestli se dá sehnat. na netu ne,vím že ho prodávala Babystar, ale ani na jejich stránkách se taa starší kolekce nesežene.juknu ještě na ty Pierre

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
6427
10.4.07 10:24

Ahoj Misenko,

ABC Design mobile mají na www.detskydum.cz
My je též vlastníme a jsem spokojená.

Přeji šťastnou ruku při volbě golfek a hezký den!
Efča

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
2184
10.4.07 10:28

Ahoj misenko,
našla jsem tento odkaz, ale j emožné, že je to ten samý, co máš ty. Ale vypadá to, že je tady mají na skladě
http://www.detskydum.cz/detail.aspx?…

Pa

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
2184
10.4.07 10:29

Tak koukám, že Efča byla rychlejší :lol:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
8602
10.4.07 11:41

holky díky za odkaz,ale je to přesně ten co mám já, a tam píšou, že je mají prý vyprodané.já tam psala i dotaz a pořád nejsou schopni mi ani odpovědět.

Efčo -zeptám se tebe když je tedy máš, do jaké polohy se dají sklopit zádíčka?až do lehu?skládají se dobře?boudička se dá sklápět?nánožník a pláštěnka se musí objednat dodatečně? a jakou máte barvu? tam mají jen ty modré, já bych chtěla nějaké neutrální,ale když bude jen modrá,tak budou dobrý i ty.

díky

Míša

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
6427
10.4.07 11:59

Misenko,
golfky mají dvě polohy- sed a leh (úplný). Skládání vcelku jednoduché -záda musí být v ležící poloze, pak zmáčkneš takovej čudlík nahoře a zároveň dole sešlápneš takovej výčnělek a sklopíš.Tím, že mají spojenou rukojeť , nejsou tak skladné jako klasické golfky.Nánožník jsme kupovali od Emitexu a pláťěnku univerzální na golfky- pasuje v pohodě. Máme tmavěmodro béžový kočárek- modrá převládá- béžové jsou pouze boky.

Efča

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
6427
10.4.07 12:03

Ještě jsem zapomněla- boudička se dá sklápět i úplně sundat :wink:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
8602
10.4.07 12:31

Jé tak jsem si právě dopisovala přes ICQ se zástupcem těch co ten kočárek prodávají, a na skladě ho mají, sice jen modré,ale to neva že? takže jdu asi do něj.

ještě Efčo- ty jsi s nimi teda maximálně spokojená?mají nějakou vadu?

díky

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
6427
10.4.07 12:48

Misenko,

golfky používáme od cca roku malého. Zpoočátku jsem je používala hlavně na cestování MHD - jsou fakt lehoučký- v pohodě ho nesu s mrňousem i do vysokých schodů, na chalupu- kvůli úspoře místa v kufru… Na delší výlety jsem brala sporťák- součást kombinovaného kočárku (měl přehazovací rukojeť). Ale postupem času jsem jezdila pouze s golfkama. Mám pár výhrad: není přehazovací rukojeť (ale to nemají skoro žádný golfky), nemají takový ty boční opěrky u hlavy,…Ale upřímně si myslím, že je to dobrej kočárek za rozumnou cenu.Za celou dobu se neporouchal, kolečka drží, jde dobře čistit, má velkej koš…ťuky, ťuky- abych to nezakřikla…
Podotýkám, že jsme celkem aktivní a jezdíme na dlouhý túry - takže kočárek toho zažil fakt hodně :)

Modrá je podle mého názoru fajn i pro holčičku :wink:

Dej vědět, jak si s ním spokojená, jo?

Efča

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
8602
10.4.07 13:00

Efčo - díky díky moc. jdu do nich. Malé je sice jen 7 měsíců,ale to neva ne? může už normálně jezdit v nich.sama už sedí, teda sama si nesedne,ale když jí dám tak hezky sedí. proto jsem chtěla i polohovací až do lehu, když usne,tak ať hezky leží v rovině.

M.-

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Anonymni
10.5.07 23:43

Ahoj. Misenko tak už je máš? Jak jsi s nimi spokojená?? :?:

Efčo píšeš, že Ti trošku vadilo, že nemají přehazovací rukojeť…myslíš, že kdyby se teda koupily ABC Design Tech Rider S, které jsou podobné a přehazovací rukojeť mají, že by to bylo lepší? Nebo by sis Mobile koupila znovu, i když ta rukojeť přehazovat nejde? :wink:

Dá se s nimi jet i trochu do terénu? - nezpevněná lesní cesta, sem tam kořen, hlína…? Nejsou potom nějak nestabilní?

Čemu vadí, že to nemá ty boční opěrky kolem hlavy? Že si mrňousek nemůže při spaní opřít hlavičku? :(

Díky.

• Nahlásit
  • Citovat
Anonymni
11.5.07 15:38

misulka

ahoj,z vlastní zkušenosti bych ti mohla doporučit golfáček od firmy HOCO - FALCON.Je to velice pohodlný,lehký a snadno složitelný kočárek.Má několik poloh pro nastavení zadíček a nožiček,prostorný nákupní košík,odnímatelné přední madlo.Je velmi dobře odpružený a co je výborné je,že má snímatelný a hlavně prací potah.Je možné ho sehnat okolo 5.000,–.Jsmes ním velice spokojeni.Přeji štastný výběr

• Nahlásit
  • Citovat
4494
17.5.07 13:24

Re: misulka

misulkast píše:
ahoj,z vlastní zkušenosti bych ti mohla doporučit golfáček od firmy HOCO - FALCON.

Ale nemá spojenou rukověť …

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama