Experimenty v posteli

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

Anonymní 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 14.08.18 23:27
Experimenty v posteli

Ahoj, co ještě vyzkoušet v posteli? Zkusili jsme všechno možné ale chci to nějak okořenit. Zkusili jsme spoustu poloh, svazování..chci ho nějak překvapit ale nevím jak. Prádlo ani nic podobného nechci, chci spis něho, co se bude týkat jen jeho. Napadá vás něco? Něco, čím ho prekvapim

Stránka:  1 2 Další »
Reakce:

LaPaloma
Ukecaná baba ;) 2060 příspěvků 14.08.18 23:32

Už jste spolu asi strašně dlouho, že. Už jsem tu četla, že po 7 letech vztahu je dobré do toho zatáhnout někoho jiného. Tak třeba trojku - předhodíš mu kámošku. To se týká přímo jeho, měo by to fungovat. :hug:
Představ si s ním dalších 20-30 let. Kolik se toho dá ještě vymyslet.

karolinka_90
Stálice 64 příspěvků 14.08.18 23:33

Počůrej ho :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: Nemám vlastní zkušenost ale snad každej bejvalej to chtěl zkoušet :mrgreen: Nevim co na tom ty chlapi maj

171Jirka
Zasloužilá kecalka 584 příspěvků 14.08.18 23:36

My si třeba po bradavkách a pupíku přejíždíme kostkou ledu. Nebo nám zbyla šlehačka a tak jsme si jí patlali a slízávali. Nebo sexuální wrestling, kdy se snažíme jeden druhého složit na lopatky.

Lekninka91
Extra třída :D 10378 příspěvků 14.08.18 23:49

Ojeď ho připínákem :palec:

Detsa
Extra třída :D 10942 příspěvků 14.08.18 23:52

Když si vemeš zmíněné prádlo, tak se to týká i jeho, ne ? Ale určitě bych za mě teda nevolil, že ho máš počůrat. To zkazí všecko, fuj :D.

J_Doe
Závislačka 3005 příspěvků 14.08.18 23:56
@LaPaloma píše:
Už jste spolu asi strašně dlouho, že. Už jsem tu četla, že po 7 letech vztahu je dobré do toho zatáhnout někoho jiného. Tak třeba trojku - předhodíš mu kámošku. To se týká přímo jeho, měo by to fungovat. :hug:
Představ si s ním dalších 20-30 let. Kolik se toho dá ještě vymyslet.

no nevím, ale za sebe řeknu, že toto je totální kravina… Vidět partnera s někým jiným (nebo on mě), tak je to konec vztahu…

Janli
Kelišová 6046 příspěvků 9 inzerátů 14.08.18 23:56

Masáž prostaty :lol:

Anonymní 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 15.08.18 06:16
@Detsa píše:
Když si vemeš zmíněné prádlo, tak se to týká i jeho, ne ? Ale určitě bych za mě teda nevolil, že ho máš počůrat. To zkazí všecko, fuj :D.

Jak kdy a jak u koho. My jsme to teď zkusili,partner chtěl a prý super,chce zas ( pro mě trochu nezvyk, ukecaval mě dlouho). Připínak jsme taky zkoušeli,též super. Svazujeme se běžně.
Na trojku nemám,to bych nedala, rozhodně ne jakože sex. Nějaké osahávání možná jo. Byli jsme na swingers,ale bez výměny,to fakt ne.
Jsme spolu necelých 5 let. Myslím že dalších aspoň 20 let aktivního sexuálního života si užijeme. :oops:

LaPaloma
Ukecaná baba ;) 2060 příspěvků 15.08.18 08:04
@J_Doe píše:
no nevím, ale za sebe řeknu, že toto je totální kravina… Vidět partnera s někým jiným (nebo on mě), tak je to konec vztahu…

No, však je. Byla to ironie. V jiném vlakne píše jedna, jak si po 15 letech uziva sex ve 4. Jinde i dříve.
Můžou tyhle lidí udržet vztah do důchodu? Ani náhodou.

lilith1
Ukecaná baba ;) 1474 příspěvků 15.08.18 09:00
@Anonymní píše:
Ahoj, co ještě vyzkoušet v posteli? Zkusili jsme všechno možné ale chci to nějak okořenit. Zkusili jsme spoustu poloh, svazování..chci ho nějak překvapit ale nevím jak. Prádlo ani nic podobného nechci, chci spis něho, co se bude týkat jen jeho. Napadá vás něco? Něco, čím ho prekvapim

Upřimně nějaký eecht experimenty mě už nebaví..máme rádi sex venku, doma je to po nějaké době nuda.

Mikulena
Stálice 58 příspěvků 15.08.18 10:17

no co třeba sex na veřejnosti, to je docela vzrůšo :D

PeknyVlasy
Kecalka 216 příspěvků 15.08.18 11:22
@LaPaloma píše:
No, však je. Byla to ironie. V jiném vlakne píše jedna, jak si po 15 letech uziva sex ve 4. Jinde i dříve.

Taká pochybuji o výdrži takových vztahů.

Sandokanos
Ukecaná baba ;) 1439 příspěvků 15.08.18 11:29
@LaPaloma píše:

Dovedu si predstavit, ze to muze byt u vyspelych lidi urciteho veku(+40) presne naopak. Maji spolecny domov, rozumi si, v sexu jim nic nechybi, kdyz muzou s kymkoliv. Tak proc to rozpoustet.

LaPaloma
Ukecaná baba ;) 2060 příspěvků 15.08.18 12:30
@Sandokanos píše:
Dovedu si predstavit, ze to muze byt u vyspelych lidi urciteho veku(+40) presne naopak. Maji spolecny domov, rozumi si, v sexu jim nic nechybi, kdyz muzou s kymkoliv. Tak proc to rozpoustet.

Tak vlastně existuje jedna možnost, kdy bych na to přistoupila.
A to : můj manžel bude hnusnej, tlustej, smradlavej, chuť na to mít bude, jenomže to kvůli jeho břichu bude pořád to samé, ale hlavně, bude mít naditou šrajtofli.
Toho klidně výměnou za svoji volnost propůjčím, obzvlášť, když nebudu mít dost financí na samostatný život. Možná by to mohl doživotně řešit jinde.
V tomhle případě bych dokázala zahrát divadlo, jak jsem tolerantní, jak mu to přeju. V sexu by mi také v tom případě nic nechybělo, když můžu s kýmkoliv. Jsem 40+.

Ale u mladých, zdravých lidí, kteří by spolu měli pobýt aspoň než odejdou děti z domu, to vidím jako potenciální zničující riziko.

Stránka:  1 2 Další »
 Váš příspěvek
Reklama

Poslední články

Seriál o motorickém vývoji: Co se děje ve třetím roce?

Děti ve třetím roce života své okolí baví rozpustilostí. Rády tančí, zpívají... číst dále >

Video: Vlastnoručně vyrobeným adventním kalendářem zpříjemníte dětem čekání na Ježíška

Děti začínají být natěšené na vánoční dárky, tak jim to netrpělivé čekání... číst dále >

Články z Expres.cz

Bávo za 700 tisíc na usmířenou! Růžička si svou Marušku snadno koupil zpět

Chvíli to vypadalo, že je s láskou mezi hokejovým trenérem Vladimírem... číst dále >

Babiš ml. a jeho schizofrenie: 6 lidí, kterým tato porucha ničí nebo ničila život

Zjistěte si, co je to schizofrenie, kterou má můj syn, řekl ve středu před... číst dále >

Články z Ona Dnes

Do chladného počasí stačí troje boty. Na kozačky do půli lýtek zapomeňte

Letní střevíčky a žabky jsme už definitivně uložili na dno botníku. Nastává... číst dále >

O 10 let mladší: Přece nesklouznu zpátky, kdy jsem byla vyžraná kisna

Drahomíra a Tomáš jsou kamarádi, kteří postrádají sebevědomí. Oba mají za... číst dále >