Jste v kontaktu s ex?

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

helekoukej
Kecalka 186 příspěvků 14.08.18 21:13
Jste v kontaktu s ex?

Už delší dobu mi to vrtá v hlavě…proto zakládám tohle téma.
Já s ex v kontaktu nejsem, max si poprejeme na narozeniny s tim že on vzdy slíbí, ze zajdem aspon sednout a pokecat. Jsme spolu dva roky od sebe…
Jen na upřesnění on byl muj první a dlouhodoby vztah. Nedavno jsme se nahodou potkali, řekl, že mi to sluší…bylo vidět, ze me rad vidi. Ja teď na to furt myslím a nevím jestli je dobrý nápad třeba napsat optat se jak se ma atd. :nevim:

Reakce:

vertunka
Závislačka 4645 příspěvků 14.08.18 21:17

Nejsem a vůbec mi to nevadí. Jednou je to ex, a šmitec. Nemá cenu se v tom dál babrat. Mě by vadilo, kdyby se můj chlap stýkal se svýma ex. To nejsou kamarádi, ale bejvalé lásky a v tom je podle mě rozdíl.

Balatonek
Ukecaná baba ;) 1282 příspěvků 14.08.18 21:18

Ja jsem se svym ex v kontaktu. Taky byl muj prvni delai vztah, znam ho 16 let. Sice nejaka pauza v komunikaci byla, ale porad si prejeme ruzne k narozeninam, k vanocum, a podobně. Obcas si zavolame nebo napiseme. Kazdy mame svuj vlastni zivot, ja manzela a dve deti. Rozesli jsme se, protoze to nefunfovalo, zustali jsme kamaradi. Nevidim na tom nic spatneho. Pokud to samozrejme nezasahuje do vztahu nynejsiho a nekomu z partneru to nevadi.

Verurizeckova
Zasloužilá kecalka 882 příspěvků 14.08.18 21:20

Je mi 30 a s moji první láskou jsme se rozešli v mých 17… nevidame se, každý žijeme úplně někde jinde, ale píšeme si přes Messenger k svátku i narozeninám každý rok… případně při nějakých slavnostních nebo smutnych událostech. Když se mi narodil chlapeček, tak mi moc gratuloval. Většinou spolu vymenime par vět, jak se každý z nás má. Ale já teda na nej nemyslím tak, ze bych ho chtěla zpatky. Dokonce u mě jednou přespal, když přiletěl z ciziny do Prahy, ve vsi počestnosti na gauci, rano jsme si dali spolu snídani a čau. Pokud to mas v sobě uzavřené a jen ho mas rada jako člověka, tak mu klidně napis. Ale jestli by ti to mělo udělat guláš v hlavě, tak se na to vykašli.

Nmdl
Ukecaná baba ;) 1906 příspěvků 14.08.18 21:20

S většinou jsem v kontaktu, s některými přetrval vyloženě přátelský vztah.

Beckyttine5
Kecalka 301 příspěvků 14.08.18 21:21

Záleželo na rozchodu - když probehl v klidu, tak jsme zůstali kamarády, a v kontaktu jsme pořád… a když to bylo bouřlivejsi, tak absolutní konec… já jsem tedy zastánce klidného rozchodu, ale každý chlap to nedá.. :nevim:

Aromalampa
Ukecaná baba ;) 1084 příspěvků 14.08.18 21:35

Po deseti letech vztahu a 3 letech manželství jsme šli od sebe a zůstali dobrými kamarády, jsme v kontaktu denně, kamarádí se s mým současným partnerem, ví, že jsem těhotná a povzbuzuje mě, že bude vše v pořádku a tak.
Jsem za to neskonale ráda, že jsme se zvládli rozejít jako lidi a fungovat spolu i nadále, pohodový rozvod, žádné dohady. Nebudu říkat, že byl ten rozchod úplně snadný, ale čas obrousí ty hrany a jak přišel do mého života nový partner, tak se vyjasnilo. Všechno špatný k něčemu dobrý. Hodně lidí se tomu diví, děti nás nepojí, ale 10 let nesmažu a nebyla jsem s ním přece proto, že by to byl tak hroznej kretén, kterýho bych ted musela ignorovat a přehlížet. Byla jsem s ním proto, že mi jako člověk vyhovoval, jen už ne jako manžel.

Janli
Kelišová 6051 příspěvků 9 inzerátů 14.08.18 21:37

Se svým ex ne. Konec vztahu a rozchod byl ošklivej a nemáme potřebu se vidět. Kupodivu jsem v kontaktu s manželovou ex, občas se navštěvujeme :) .

Eliza.24
Zasloužilá kecalka 747 příspěvků 14.08.18 21:47

S většinou ano :) když je potkám, poklabosime jak se mají :) nebo občas si napíšeme, jak se komu dari :) jinak některé me ex zná i můj partner a nemá problém se s nimi bavit, i já znám některé jeho ex. Žádná zášť u nás ani na jedné straně neprobíhá :)

Denisa76
Vesmírná mluvilka 33814 příspěvků 14.08.18 21:51

V kontaktu jsme byli jsme spolu 21let. Občas si zavoláme jak je co je nového. Když mám cestu sejdeme se a probereme život. Jsme pořád přáteli a vyhovuje nám to

Klopotkova
Echt Kelišová 7969 příspěvků 14.08.18 22:17
@Denisa76 píše:
V kontaktu jsme byli jsme spolu 21let. Občas si zavoláme jak je co je nového. Když mám cestu sejdeme se a probereme život. Jsme pořád přáteli a vyhovuje nám to

Jo, to je fakt ohromné. :mrgreen:

P.S. Jednou Kadaň, potom zase Lipno, nyní kdesi na Moravě, jednou těhotenství a dcera Deniska, poté těhotenství, které mělo končit někdy v červnu, jasně, pohádkářko ;)

Anonymní 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 14.08.18 22:49

Nejsem s nimi v kontaktu, i když bych chtěla, ale zablokovali mě, tak nemůžu.

beruska9
Extra třída :D 10716 příspěvků 15.08.18 00:02

Ne. Byli jsme chvili, ale uz roky nejsme. Ja se odstehovala do zahranici, psat si nepiseme. Mame spolecne kamarady, takze vim nejake zakladni veci, ze se ozenil a kolik ma deti a tak, ale osobne zadny kontakt nemame a nevadi.mi to. Uz jsme od sebe ale taky vic nez 10 let, pocitat se mi to ani nechce :mrgreen:

rena621
Ukecaná baba ;) 1262 příspěvků 15.08.18 00:48
@helekoukej píše:
Už delší dobu mi to vrtá v hlavě…proto zakládám tohle téma.
Já s ex v kontaktu nejsem, max si poprejeme na narozeniny s tim že on vzdy slíbí, ze zajdem aspon sednout a pokecat. Jsme spolu dva roky od sebe…
Jen na upřesnění on byl muj první a dlouhodoby vztah. Nedavno jsme se nahodou potkali, řekl, že mi to sluší…bylo vidět, ze me rad vidi. Ja teď na to furt myslím a nevím jestli je dobrý nápad třeba napsat optat se jak se ma atd. :nevim:

A k cemu by to bylo dobre???? On zije svuj zivot Ty svuj. Vyprdni se na to. Byt slusna pozdravit se staci ale uz to je minulost.

helekoukej
Kecalka 186 příspěvků 16.08.18 14:29

Jo je pravda, že bude nejlepší to nechat být…nevím, co mě to popadlo. Oba máme svůj život…Jen mě rozhodilo to setkání :/. Děkuji :hug:

Váš příspěvek
Reklama

Poslední články

Seriál o motorickém vývoji: Co se děje ve třetím roce?

Děti ve třetím roce života své okolí baví rozpustilostí. Rády tančí, zpívají... číst dále >

Video: Vlastnoručně vyrobeným adventním kalendářem zpříjemníte dětem čekání na Ježíška

Děti začínají být natěšené na vánoční dárky, tak jim to netrpělivé čekání... číst dále >

Články z Expres.cz

Marek Taclík se během StarDance měl k sexy brunetce. Co je to za krásku?

V sobotu Česká televize odvysílala šestý soutěžní večer taneční show... číst dále >

Řepka přirovnal Erbovou k Hitlerovi. Exkluzivní úryvky z knihy, která vyvolá další soudy!

Kapitán! Tak se jmenuje čtvrtá autobiografie Tomáše Řepky. Pokud v ní ale... číst dále >

Články z Ona Dnes

Žena už si dvacet let nemyla vlasy a čtrnáct let je nestříhala

Frankie Cluneyová (32) z Anglie se pyšní vlnitými vlasy, které jí sahají až... číst dále >

V mládí ji šikanovali kvůli vzhledu, rozhodla se pro kompletní proměnu

Celine Centino (24) ze švýcarského Zurichu byla v mládí šikanována. Děti si... číst dále >