Mává se mnou :D

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
Terka22a
Povídálka 19 příspěvků 14.08.18 20:08
Mává semnou :D

Ahoj:)
Cca před 14ti dny, jsem si začala psát s klukem z Tinderu, v rámci "heleď, pojď budem mít sex Široký úsměv " byla jsem dlouho bez sexu a líbil se mi…Sešli jsme se před hotelem a sex víc než super Úsměv potom jsme si v kuse psali, psal mi jak jak jsem úžasna a tohle to..Včera jsme se sešli znova před hotelem a zai na večeři, na výrivku apod…Při sexu mi řekl, že mě miluje..odpoledne mi napsal, že to bylo úžasný apod.
Teď k věci..On pracovně cestuje v září jede na měsíc do Švýcarska, bylo mi nabídnuto ať přijedu za ním, já pracuji pro zoo, odjed jen tak nemůžu mám pejska, práce atak…
Co teď? Nechat se svázat citama, být nohama na zemi a radši to furt zaměřovat k sexu? Mysli to vážně? Nebo je to euforie v sexu…Já prostě nevím :(

Reakce:
jannina1
Závislačka 4179 příspěvků 14.08.18 20:15

Zalezi ciste na Tobe,kam to chces smerovat.Chlapa take zatim prohlednuteho nemas,tak bych byla opatrna.Ale klidne bych za nim na par dni zajela vem pejska a jed.Uvidis,jak se to bude jevit dale.

rokris
Kelišová 6477 příspěvků 14.08.18 20:26
@Terka22a píše:
Ahoj:)
Cca před 14ti dny, jsem si začala psát s klukem z Tinderu, v rámci "heleď, pojď budem mít sex Široký úsměv " byla jsem dlouho bez sexu a líbil se mi…Sešli jsme se před hotelem a sex víc než super Úsměv potom jsme si v kuse psali, psal mi jak jak jsem úžasna a tohle to..Včera jsme se sešli znova před hotelem a zai na večeři, na výrivku apod…Při sexu mi řekl, že mě miluje..odpoledne mi napsal, že to bylo úžasný apod.
Teď k věci..On pracovně cestuje v září jede na měsíc do Švýcarska, bylo mi nabídnuto ať přijedu za ním, já pracuji pro zoo, odjed jen tak nemůžu mám pejska, práce atak…
Co teď? Nechat se svázat citama, být nohama na zemi a radši to furt zaměřovat k sexu? Mysli to vážně? Nebo je to euforie v sexu…Já prostě nevím :(

Proč by s Tebou mával? Záleží přece na Tobě, jestli to chceš zkusit od těch sex schůzek někam posuout. Podle toho se rozhodni.

Everyone
Ukecaná baba ;) 1738 příspěvků 14.08.18 20:40

@Terka22a
jela bych za ním Ale zaplatila si ubytko někde sama.Vidala bych se s ním venku a časem by se vidělo

LaPaloma
Ukecaná baba ;) 2157 příspěvků 14.08.18 20:42

Svázat citama? Vždyť je to jen sex.
Když se sejdeš s jiným, ani nemusíš nikam jezdit. Po pár seancích bych při tomhle typu seznámení v nic velkého nedoufala.

Paralenka červená
Ukecaná baba ;) 1101 příspěvků 14.08.18 20:55

Po druhém rande tě miluje?

The_Assassin
Kecalka 452 příspěvků 14.08.18 21:00

Prosím tě, v září nebude vědět, že exisuješ. Ty řečičky okolo a plány jsou jen taková výplň, abys mu ještě párkrát dala.

pannda
Kelišová 6639 příspěvků 33 inzerátů 14.08.18 21:14
@The_Assassin píše:
Prosím tě, v září nebude vědět, že exisuješ. Ty řečičky okolo a plány jsou jen taková výplň, abys mu ještě párkrát dala.

Asi tak…ale asi Ti z té „výřivky“ :zed: zamotal hlavu..

salubriter
Kecalka 134 příspěvků 14.08.18 21:20
@The_Assassin píše:
Prosím tě, v září nebude vědět, že exisuješ. Ty řečičky okolo a plány jsou jen taková výplň, abys mu ještě párkrát dala.

Může to tak být a taky nemusí.
Doporučuji zakladatelce, ať si sním o tom otevřeně promluví, osobně. Co dál.
Pokud ji skutečně miluje, tak nebude žádný problém. Pokud ne, aspoň bude vědět, na čem je a osobně má velkou šanci poznat, jestli kecá. A spolehni se na svou intuici.

Beckyttine5
Kecalka 315 příspěvků 14.08.18 21:25

Kolik má chlapec let a jaké je znamení??

Everyone
Ukecaná baba ;) 1738 příspěvků 14.08.18 21:30

čtu to znova, vidím že je ve švýcarsku jen na měsíc.. v tom případě bych za ním jela jen v případě dobře finanční rezervy, jinak bych zůstala normálně v čechách.
Taky si myslím, že chce jen sex.. Tyhle řeči o lásce na druhém 'rande ' smrdí.
Takže pokud chceš vztah, tak se stáhni a uvidíš.
Doporučuji zajít do virivky…

Terka22a
Povídálka 19 příspěvků 14.08.18 21:57

No to bude nejlepší si o tom promluvit. Zda se bude kroutit nebo ne.. Já ve svých 22 letech nikdy partnera nemela,jeho jsem „využila“ na postel . Tak právě neumím poznat,zda to všechno je hra nebo není

Petrusska007
Ukecaná baba ;) 1220 příspěvků 14.08.18 22:10
@The_Assassin píše:

Ač nerada, dle zkušeností ze života, musím souhlasit :?

Váš příspěvek
Reklama

Poslední články

Diskuze s tatínkem Janem: O hraní i péči o nemocné dítě

Pojďte si popovídat do diskuze na eMiminu s tatínkem, který po narození... číst dále >

Vánoční úklid: Hlavně zůstat v klidu

Vánoce a úklid. Každý rok je to pořád dokola. Víte, že to musíte udělat, ale... číst dále >

Články z Expres.cz

Nejrozesmátější invalida měsíce Bohdalová: „Jak vidíte, jsem tu živá!“

Se zraněním na těle, zato se širokým úsměvem dorazila herečka Jiřina... číst dále >

Alkohol? Ne! Olympijský vítěz z Nagana Jiří Dopita je vážně nemocný

Někteří si mysleli, že má problém s alkoholem. Omyl! Olympijského vítěze z... číst dále >

Články z Ona Dnes

Svatební šaty Chopry: 24 metrů dlouhá vlečka a dva miliony flitrů

Bollywoodská herečka Priyanka Chopra (36) si před pár dny vzala za manžela... číst dále >

Vyrostla v dětském domově, stará se o bratra i syna. Poprvé má svůj pokoj

Kristýna vyrůstala od tří let po dětských domovech, v jednadvaceti... číst dále >