Externí porodní asistentka - smlouva Podolí/Motol

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 04.09.18 22:24
Externí PA - smlouva Podolí/Motol

Ahoj všem! Mám na vás holky otázku, jestli některá nemáte zkušenost či doporučení. Hledám externí porodní asistentku, která by mě doprovodila k porodu, a to buď do porodnice v Podolí, nebo do Motola. Bylo by ideální, kdyby daná PA měla s tou porodnicí coby externistka smlouvu (zatím jsem našla jen jednu takovou). Nevíte prosím o někom? Děkuji!

Reakce:
katulka82
Povídálka 21 příspěvků 07.09.18 09:27
Také hledám....

…kdybych narazila, dám vědět :)

Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 08.09.18 11:09

Ok, dekuji :D

PA Ráďa
Nováček 7 příspěvků 09.10.18 19:52

Dobrý den, v jiné (menší) porodnici jste nepřemýšlela rodit?

Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 31.10.18 08:33

@PA Ráďa Dobry den, u prvniho porodu ano, ale kvuli komplikaci me ve 23tt presmerovali do Motola a musela jsem rodit tam. Po tom co jsem videla ze se muze dit uz bych jinak nez velkou porodnici nevolila…

PA Ráďa
Nováček 7 příspěvků 31.10.18 12:47
@Anonymní píše:
@PA Ráďa Dobry den, u prvniho porodu ano, ale kvuli komplikaci me ve 23tt presmerovali do Motola a musela jsem rodit tam. Po tom co jsem videla ze se muze dit uz bych jinak nez velkou porodnici nevolila…

Chápu, tak hodně štěstí u druhého porodu!

Váš příspěvek
Reklama

Poslední články

Nová kuchyň potěší celou rodinu

Rčení „láska prochází žaludkem“ platí i pro spokojený rodinný život. K tomu,... číst dále >

Velká fotosoutěž: Fisher-Price je u konce. Kdo se může těšit na výhru?

Milé maminky, od 24. 9. 2018 do 9. 12. 2018 jste mohly přidávat fotografie... číst dále >

Články z Expres.cz

Jana Tunu napadla ochranka klubu: Chtěl jsem jen zahrát písničku, brání se

Moderátor Jan Tuna (45) o sobě dal zase vědět. Tentokrát svou zadnici... číst dále >

Witowská po StarDance podezřele obdivovala bříško kolegyně Písařovicové

Moderátorku České televize Danielu Písařovicovou (39) na poslední večer... číst dále >

Články z Ona Dnes

Pět chyb, kterými si přiděláváme zbytečné vrásky

Nejsme kouzelníci, abychom zastavili čas. A tak se vrásky dříve či později... číst dále >

Nemoci u dětí často odrážejí atmosféru v rodině, říká lékařka

Dokud jsme zdraví, bereme to jako samozřejmost. Zpozorníme, až když je... číst dále >