Registrace do Podolí 2018

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

irillli
Nováček 5 příspěvků 24.08.18 07:53
Registrace do Podolí 2018

Dobrý den, ráda bych odrodila v Podolí, ale trochu mám obavy z té registrace, dívala jsem se na to a píšou tam, že mám zaškrtnout „nejsem robot“, ale to pokaždé zmizí a nelze zaškrtnout nic. V tu dobu, kdy se mohu zaregistrovat budu na dovolené a bojím se, že nebudu mít signál. Máte někdo zkušenosti s formulářem on-line a se zaškrtnutím políčka „nejsem robot“. Děkuji za rady.

Reakce:

Bubla_Bučková
Závislačka 3487 příspěvků 24.08.18 08:53

Z mobilu to jde, ale špatně se tam sleduje čas.. stačí následujících 14 dní - 3 týdny sledovat ráno kolem 8-9 stránku a třeba se tam termín uvolní. Já ten první týden absolutně bez šance a pak byla možnost se registrovat na daný termín +- 1 týden několikrát.

irillli
Nováček 5 příspěvků 24.08.18 10:47

Musím ale přesně v ten den nebo ne? Jelikož je tam datum již vypsané nebo ne vypsané, ale bíle označené a na jiné kliknout nejde, jedině ho přepsat. Takže to jde i o den později myslíte? Jak sledovat stránku? Jako stále se pokoušet zaregistrovat myslíte? Děkuji, jsem trochu v panice :)

Váš příspěvek
Reklama

Poslední články

Jak probíhala stavba rodinného domu na klíč pro čtyřčlennou rodinu?

Čtyřčlenná rodina pana Nového toužila vyměnit byt v panelovém domě za vlastní... číst dále >

Do plavek s eMimino.cz: Zdravá budoucnost před námi

Všechno jednou končí... Nebo začíná? V posledním díle naší výzvy Do plavek s... číst dále >

Články z Expres.cz

Mišíka a Arichtevu podržely divačky: Kdyby Bagárová hrála v seriálu...

Zatímco si publikum pochvaluje nadupadný ročník, soutěžící StarDance 2018... číst dále >

Konec rodin, odvlečené děti a vláda gayů? O tom Istanbulská úmluva opravdu není

Istanbulská úmluva. Termín, který oživl po vystoupení monsignora Petra Piťhy.... číst dále >

Články z Ona Dnes

Po kritice ve StarDance se mi nechtělo na trénink, říká Veronika Arichteva

Život herečky Veroniky Arichtevy momentálně ovládly tréninky na StarDance.... číst dále >

Příběh Jaroslava: Svatba, nebo rozchod. Nedokážu se rozhodnout

V životě by mě nenapadlo, že se dostanu do situace, kdy si nebudu vědět rady... číst dále >