Registrace do Podolí 2018

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
irillli
Nováček 5 příspěvků 24.08.18 07:53
Registrace do Podolí 2018

Dobrý den, ráda bych odrodila v Podolí, ale trochu mám obavy z té registrace, dívala jsem se na to a píšou tam, že mám zaškrtnout „nejsem robot“, ale to pokaždé zmizí a nelze zaškrtnout nic. V tu dobu, kdy se mohu zaregistrovat budu na dovolené a bojím se, že nebudu mít signál. Máte někdo zkušenosti s formulářem on-line a se zaškrtnutím políčka „nejsem robot“. Děkuji za rady.

Reakce:
Bubla_Bučková
Závislačka 4059 příspěvků 24.08.18 08:53

Z mobilu to jde, ale špatně se tam sleduje čas.. stačí následujících 14 dní - 3 týdny sledovat ráno kolem 8-9 stránku a třeba se tam termín uvolní. Já ten první týden absolutně bez šance a pak byla možnost se registrovat na daný termín +- 1 týden několikrát.

irillli
Nováček 5 příspěvků 24.08.18 10:47

Musím ale přesně v ten den nebo ne? Jelikož je tam datum již vypsané nebo ne vypsané, ale bíle označené a na jiné kliknout nejde, jedině ho přepsat. Takže to jde i o den později myslíte? Jak sledovat stránku? Jako stále se pokoušet zaregistrovat myslíte? Děkuji, jsem trochu v panice :)

Váš příspěvek
Reklama

Poslední články

Nová kuchyň potěší celou rodinu

Rčení „láska prochází žaludkem“ platí i pro spokojený rodinný život. K tomu,... číst dále >

Velká fotosoutěž: Fisher-Price je u konce. Kdo se může těšit na výhru?

Milé maminky, od 24. 9. 2018 do 9. 12. 2018 jste mohly přidávat fotografie... číst dále >

Články z Expres.cz

Další oběť Me Too hysterie: V rádiu zakázali oscarovou vánoční píseň, je závadná

Vánoční klasika, která neomrzí. Tou je jistě pro velkou část Američanů téměř... číst dále >

Počtení v nové rodině Karla Janečka: On a kněžka si jej prohlížejí na obálce

V nové rodině Karla Janečka se teď čte časopis Forbes a ne jen tak pro nic za... číst dále >

Články z Ona Dnes

Svoje tělo mám čím dál radši, říká Alena Mihulová

Ve filmu Chvilky herečka Alena Mihulová na adresu svého dítěte často trousí... číst dále >

Rodinu trápí rakovina tříleté dcery i plesnivý dům. Teď mají nové bydlení

Aby šestičlenná rodina neměla málo starostí se zchátralým domem plným plísní,... číst dále >