Problém u porodu

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

Danca1995
Povídálka 30 příspěvků 16.08.18 04:27
Problem u porodu

Ahojky holky jemi to blbe to sem psat ale potrebuji pomoct :/ mam problem stim ze uz od mala si dokresluji oboci kdyz jsem byla mala tak jsem si vytrhala na kazde strane pulku ani nevim proc ale vim ze sito delala aj mamka no.. no jsem ve 33 tydnu teh. A chci se vas zeptat utira celo sestricka u porodu? Ja vim ze se tam clovek musi potit jak neco.. ale nechci tam sebe videt jak mi utira celo aji s tuzkou na oboci a ze tam budu vypadat desne. ja vim ze nato cas ani pomysleni mit nebudu ale trapi me to.. ani nevim proc vam to sem pisu snad ocekavam nejakou radu ;) jemito fakt trapne ze to tak mam a ze to sem pisu ale jsem zoufala.. premyslela jsem.na tuzce na oboci vodeodolne ale nevim kde se kupuje a jestly bude 100 % :/ moc vam dekuji za odpoved… ;) D.

Stránka:  1 2 3 Další »

Reakce:

vertunka
Závislačka 4624 příspěvků 16.08.18 04:31

No to jaou starosti :mrgreen:. Asi záleží na okolnostech, ne? Já jsem rodila dvakrat, a ani jednou mi nikdo z čela pot neutíral. Ale já se taky moc nepotim :nevim:. Dost času jsem ale trávila ve vaně, tak to by možná mohl být pro tebe problém. :nevim:

Zoe1
Kecalka 208 příspěvků 16.08.18 04:57

Asi seš prvorodička, viď? Věř mi, že při porodu tě vůbec nebude zajímat jaké máš obočí a bude ti úplně jedno, jak budeš vypadat…já jsem zvyklá se malovat už od puberty, nikdy jsem snad nevyšla ven nenamalovana, protože jsem se vždycky cítila daleko lépe nalíčena..praskla mi večer plodová voda a byla jsem odlíčená, takže jsem musela jet do porodnice nenalicena, ale to je asi to poslední co jsem v tu dobu řešila a když přišly kontrakce, tak už mi to bylo všechno úplně jedno, bylo mi jedno, že rvu, jak u toho vypadám nebo co si o mě ostatní myslí, jediné, co jsem chtěla bylo to, aby už byla malá venku a mě přešly ty strašné bolesti, už jsem si i říkala na tom sále, že t umřu :-D no přežila jsem, ale tak třeba budeš mít porod méně bolestivý, mně nemohli píchnout ani epidural ze zdravotnich důvodů

sladke-mameni
Ukecaná baba ;) 1696 příspěvků 16.08.18 06:01

Rodila jsem dvakrát a pot z čela mi nikdo neutíral, ani jsem se tolik nepotila. Ale radu ti dám - bude ti to úplně jedno. Fakt :mrgreen:

Burj Chalifa
Nadpozemská drbna 28779 příspěvků 16.08.18 06:05

nekoukej tolik na filmy, tak je to oblíbená scéna.Nějaká tužka na obočí Ti bude úplně fuk.

Lisa_Qr
Zasloužilá kecalka 632 příspěvků 16.08.18 06:14

Nech si to dorust???? a už to nedelej, kdykoli se muže stát ze s to rozmate nejen u porodu

karkarka
Ukecaná baba ;) 2484 příspěvků 16.08.18 06:20

Nech si udelat permanentní make up a nesetre ti to ani bruskou

terien
Echt Kelišová 7740 příspěvků 16.08.18 06:32

Mě ho nikdo neutiral a věř mi, bude ti to opravdu jedno. Ale jestli ti už neroste, nech si udělat permanentní, za prvé to do porodu stihneš a za druhé budeš mít klid.

Lekninka91
Extra třída :D 10276 příspěvků 16.08.18 06:34

Az se u porodu treba pos.eres, bude ti naky oboci ukradeny :lol: :lol: :lol:

Nemusi se to stat, ale muze :oops:

karkarka
Ukecaná baba ;) 2484 příspěvků 16.08.18 06:39

@Lekninka91 Ta sance ze se to stane je dost velka.kamaradka je porodni asistentka a rikala,ze unik stolice je v cca90% pripadu.ale rodicky si toho ani nevšimnou,oni to uklidi a pohoda.jede se dal.

Russet
Extra třída :D 11094 příspěvků 16.08.18 06:40

Nikdo mi pot neutíral. Moc se nemaluju, takže po porodnice jsem šminky netahala. Jestli ti oboči nenaroste, nechala bycb si udělat permanentní makeup. Abys měla lepši pocit. Ale jak vypadám, to mi bylo úplně fuk.

Kukacka123
Ukecaná baba ;) 2213 příspěvků 16.08.18 06:41

@Danca1995 mne utiral manzel, sestra mu donesla namocenou zinku…ale ja rodila v hicu a jeste jsem mela komplikace, tak se to dost protahlo ;) Ale ver, ze ti to bude sumak. Mne se pod ocima behem tehotenstvi udelaly sileny pigmentovy skvrny a nerada jsem nekam chodila, abych je nezamaskovala, protoze se kazdej hned ptal - celkem neprijemny no :nevim: ale kdyz jsem jela do porodnice a rodila, bylo mi to totalne jedno a navic se o to fakt nikdo nezajimal ;) jinak bych poradila, co pisou holky - pokud uz nedoroste, jdi na permanentni dokresleni oboci. Mas to naporad a stihnes to ;) preju pohodovy porod :kytka:

Kellynka123
Povídálka 32 příspěvků 16.08.18 06:55

Nikdo z personálu neutira myslím pot z celá, pokud si o to nereknes. Já když rodila tak mi to bylo sumak, a porodnim asistentkam už úplně. Trávila jsem hodně času ve vane takže se muže rozmocit, ale věřím ze až pujdes rodit, budeš mít myšlenky akorát na miminko a ne na nějaké obočí.

sladke-mameni
Ukecaná baba ;) 1696 příspěvků 16.08.18 06:58

@terien @karkarka @Russet

Těhotenství je kontraindikace na permanentní make-up. Pro některé salony i kojení.

Verun83
Echt Kelišová 8693 příspěvků 33 inzerátů 16.08.18 07:08

Za 7tydnu ti oboci doroste a nech si ho od kosmeticky upravit a pak jen udrzuj. Promin, ale dokreslovane oboci musi vypadat desne. Se nechodis koupat treba na pisak kvuli tomu? A ja jsrm treba mokry hadr na hlave mela

Stránka:  1 2 3 Další »

Váš příspěvek
Reklama

Poslední články

Jak probíhala stavba rodinného domu na klíč pro čtyřčlennou rodinu?

Čtyřčlenná rodina pana Nového toužila vyměnit byt v panelovém domě za vlastní... číst dále >

Do plavek s eMimino.cz: Zdravá budoucnost před námi

Všechno jednou končí... Nebo začíná? V posledním díle naší výzvy Do plavek s... číst dále >

Články z Expres.cz

Slováková si říká o článek sdílením „intimča“ ve vaně. Prý je to skandál. Není

Tomuhle se říká účelová provokace! Nela Slováková si s přítelem udělala... číst dále >

Rybová pod palbou „bioteroristů“: Přejí jí muka na zemi a zakazují vodu

Je smutným paradoxem, že ti, kdo hlásají návrat k přírodě, toleranci a smír,... číst dále >

Články z Ona Dnes

Imunoložka: Nežvýkáme proutí, ale spolkneme acylpyrin. Šetříme přírodu

Od ambiciózního projektu, jak léčit rakovinu pomocí vakcín na bázi... číst dále >

Potraviny, které vám na podzim pomohou s hubnutím i posílením imunity

Když chcete zhubnout, je právě podzim ideálním obdobím pro začátek diety.... číst dále >