Reklama

Rodíme spren/září 2018 v Hořovicích

Fotoalbum tématu (4) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

RiaMarie
Kecalka 270 příspěvků 04.08.18 07:15
Rodime spren/září 2018 v Hořovicích

Pojďme se podpořit v čekání na porod a říct si zážitky s hořovickou nemocnici ;) Já mám termín porodu 20.8. Tak budu ráda, když se tady nějaká maminka najde ;)

Stránka:  1 2 3 4 5 6 7 8 Další »

Reklama

Reakce:

bertoldina
Zasloužilá kecalka 505 příspěvků 3 inzeráty 04.08.18 08:36

Jé, tak Ty už jsi v cílové rovince, strašně to utíká :). Držím palce!

Pluschball
Stálice 65 příspěvků 2 inzeráty 16.08.18 15:59

Já rodila v Hořovicích v březnu. Porod v pohodě, jen oddělení šestinedělí bylo trochu peklo.

RiaMarie
Kecalka 270 příspěvků 17.08.18 07:30
@Pluschball píše:
Já rodila v Hořovicích v březnu. Porod v pohodě, jen oddělení šestinedělí bylo trochu peklo.

A koho jsi měla u porodu ?
Slysela jsem ze ted je mnoho rodicek a davaji maminky i na gyndu a za miminkem se dochází… se toho desim…

Pluschball
Stálice 65 příspěvků 2 inzeráty 17.08.18 20:59

@RiaMarie na jméno porodní asistentky si nevzpomenu, ale doktorku jsem měla MUDr. Pavlů. Když jsem tam byla, tak nás tam bylo taky hafo (za jednu noc 9 porodů) ale nikoho na gyndu nedali, těžko říct jak je to teď, ale ty oddělení jsou kousíček od sebe, jen přes chodbu.

RiaMarie
Kecalka 270 příspěvků 17.08.18 22:55
@Pluschball píše:
@RiaMarie na jméno porodní asistentky si nevzpomenu, ale doktorku jsem měla MUDr. Pavlů. Když jsem tam byla, tak nás tam bylo taky hafo (za jednu noc 9 porodů) ale nikoho na gyndu nedali, těžko říct jak je to teď, ale ty oddělení jsou kousíček od sebe, jen přes chodbu.

Tak snad to bude v pohode…a delali ti nastih ? Toho se taky bojim :(

Pluschball
Stálice 65 příspěvků 2 inzeráty 18.08.18 11:18

@RiaMarie ano delali, ale vubec jsem to necitila a velice rychle se to zahojilo, toho se neboj, lepsi drobny nastrih s par kosmetickyma stehama nez to nechat byt a treba se osklive potrhat.

bertoldina
Zasloužilá kecalka 505 příspěvků 3 inzeráty 18.08.18 21:30

Na začátku února byl stop stav, to už na tu gyndu dávali. Do toho chřipková epidemie, chudáci všichni zaměstnanci jeli jak fretky…

RiaMarie
Kecalka 270 příspěvků 19.08.18 13:22
@Pluschball píše:
@RiaMarie ano delali, ale vubec jsem to necitila a velice rychle se to zahojilo, toho se neboj, lepsi drobny nastrih s par kosmetickyma stehama nez to nechat byt a treba se osklive potrhat.

Jsi me uklidnila,děkuju… nevim proc se toho tak strašně bojím… snad to bude v pohode :)

RiaMarie
Kecalka 270 příspěvků 19.08.18 13:23
@Pluschball píše:

A nejake tipy co si vzit sebou ?
Pry plenky,vlozky atd maji k dispozoci…

Pluschball
Stálice 65 příspěvků 2 inzeráty 19.08.18 13:38

@RiaMarie no vložky… já si tam určitě příšte vemu samu midi, protože ty jejich jsou děs, hlavně tam musíš mít 3 najednou a seď pak na takovém bagu :mrgreen: plenky si určitě vem, přidělují 3 na den a to je málo, určitě taky svoje vlhčené ubrousky a alespoň 2 látkové plenky mimču pod hlavu, sice dostaneš ale max 1 na den a když Ti ublinkne máš smůlu, s těma byl fakt problém, někdy nebyly ani druhý den. Pokud chceš dát mimču dudlík tak vem, jinak Ti tam půjčí klasickou kytičku. Taky bych si vzala infacol, sestry mají jen espumizan a ten mému synkovi nezabíral. Pro sebe sprcháč a košilku ve které se dá kojit a určitě si vem flašku se sportovním uzávěrem, využiješ jí na oplachování šití vždy po čůrání ať nemusíš furt lézt do sprchy, je to taková přenosná bidetka :mrgreen: a roli kuchyňských utěrek na spodek místo ručníku, jinak si ho hned zničíš. No a teď mě nic dalšího nenapadá, ale možná si ještě vzpomenu…

RiaMarie
Kecalka 270 příspěvků 19.08.18 14:18
@Pluschball píše:
@RiaMarie no vložky… já si tam určitě příšte vemu samu midi, protože ty jejich jsou děs, hlavně tam musíš mít 3 najednou a seď pak na takovém bagu :mrgreen: plenky si určitě vem, přidělují 3 na den a to je málo, určitě taky svoje vlhčené ubrousky a alespoň 2 látkové plenky mimču pod hlavu, sice dostaneš ale max 1 na den a když Ti ublinkne máš smůlu, s těma byl fakt problém, někdy nebyly ani druhý den. Pokud chceš dát mimču dudlík tak vem, jinak Ti tam půjčí klasickou kytičku. Taky bych si vzala infacol, sestry mají jen espumizan a ten mému synkovi nezabíral. Pro sebe sprcháč a košilku ve které se dá kojit a určitě si vem flašku se sportovním uzávěrem, využiješ jí na oplachování šití vždy po čůrání ať nemusíš furt lézt do sprchy, je to taková přenosná bidetka :mrgreen: a roli kuchyňských utěrek na spodek místo ručníku, jinak si ho hned zničíš. No a teď mě nic dalšího nenapadá, ale možná si ještě vzpomenu…

Jsi hodna, dekuju, z těch veci nemam v tašce nic takze jdu balit :) :palec:

Markéta333333
Povídálka 36 příspěvků 19.08.18 17:30

Ahoj,rada bych se pridala :) Ja mam dnes termin dle MS a podle ultrazvuku jsem mela uz v utery :( prijde mi,ze malej vubec nechce ven… V utery jdu do Horovic na dalsi kontrolu, uz po obou terminech, tak jsem zvedava co mi reknou :(

Pluschball
Stálice 65 příspěvků 2 inzeráty 19.08.18 18:07

@RiaMarie to není zač, když Tě cokoliv napadne klidně napiš ;)

Pluschball
Stálice 65 příspěvků 2 inzeráty 19.08.18 20:18

@Markéta333333 taky jsem přenášela, nechala jsem si udělat Hamiltona ten pomohl 8)

Stránka:  1 2 3 4 5 6 7 8 Další »

Reklama

Váš příspěvek

Reklama

Poslední články

Nespinká? Vyzkoušejte rady ostatních maminek

Někdo má doma malého spáče, jiní rodiče bojují o každou minutu spánku. Pro... číst dále >

Rekonstrukce bytu: Na co si dát pozor?

Kupujete byt a potřebuje opravit? Anebo už nejste tolik spokojení s vlastním... číst dále >

Články z Expres.cz

Ruská herečka zmlátila při televizní debatě jednu z divaček! Co jí provedla?

Devětačtyřicetiletá ruská herečka Evelina Bledansová v debatě hovořila o tom,... číst dále >

Novinářky potvrdily, že žádní sirotci neexistují, arabista jejich hledání nechápe

Reportérka České televize Markéta Kutilová odjela do Libanonu, aby zjistila,... číst dále >

Články z Ona Dnes

Máma spala s Hitlerem, tvrdila krásná Romy, která by oslavila 80 let

Kdyby nezemřela ve 43 letech, oslavila by 23. září osmdesátku. V 17 letech... číst dále >

V Praze nám můžou závidět, říká Šumavan Marek Ztracený

S partnerkou a synem žije v Železné Rudě. To je místo, kde Marek Ztracený... číst dále >

Reklama