Reklama

Porod Mladá Boleslav 2018

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

sarlotaaa
Zasloužilá kecalka 949 příspěvků 03.09.18 08:11
Porod Mladá Boleslav 2018

Ahoj holky, máte některá čerstvou zkušenost s porodem v Mladé Boleslavi? Co personál, prý se to tam dost zlepšilo? A když tak jaký byl režim na šestinedělí? Co jídlo a pití? Díky :) Rozhoduji se mezi Jičínem a Mladou Boleslaví… :mavam:

Reklama

Reakce:

Imani
Zasloužilá kecalka 520 příspěvků 2 inzeráty 03.09.18 17:37

@sarlotaaa Zítra tam mám nástup. Personál milý a co mma informace, tak jsou super :)

sarlotaaa
Zasloužilá kecalka 949 příspěvků 03.09.18 17:53

@Imani To je super :) tak když tak pak nějaký info :) tuším že i oblečky pro mimi musí být vlastní… já kdybych chtěla a byl by volný volila bych nadstandart kvůli wc a sprše na pokoji :mavam:

Imani
Zasloužilá kecalka 520 příspěvků 2 inzeráty 03.09.18 19:35

@sarlotaaa Nadstandard chci také. Ale bohužel nešel zamluvit předem, prý až při příjmu. Tak snad bude volný… Ano v MB musí mít mamina vše svoje. Můžu napsat pak svoji zkušenost, ale já mma prostě plánovaný císař no.

sarlotaaa
Zasloužilá kecalka 949 příspěvků 04.09.18 14:47

@Imani To nevadí, budou stačit i postřehy z oddělení šestinedělí :) jak to tam třebas chodí a tak :) jídlo atd.. Ještě se zeptám, kudy se tam chodí? Jde to i hlavním vchodem nebo člověk musí zezadu jak je dětské? :mavam:

LucijeBoy
Zasloužilá kecalka 788 příspěvků 10 inzerátů 04.09.18 20:44

Ahoj,ja tam rodila pred 6tydny a supr ;) doktori celkem prijemni i sestry,az na nejakou vyjimku. Byla sem spokojena ,postaraly se a diky PA a Mudr nemam zadne poraneni.. mela jsem nadstandard pro 2 a kdyz nechytnes zadnou pipinu jako ja tak si nemuzu stezovat :D jidlo na 6ti/N - nadstandard si vybiras sama z jidelnicku co chces, na obyc pokoji dostanes co proste maji pro vsechny. Me teda chutnalo ,hlavne jsi hladova takze je ti jedno co ti daji :lol:
Navstevy na obyc pokoji od 12-17hod ,nadstan.12-19 a mas tam na pokoji vse koupelnu,wc, i kuchynku a na myti miminka,posezeni (cena 400noc). Jinak vse musis mit svoje jo :) za me :palec:
Dostanes se do porodky odkudkoli protoze stejne musis jit venkovnimi dverma ;)

LucijeBoy
Zasloužilá kecalka 788 příspěvků 10 inzerátů 04.09.18 20:44

@Imani ty mi dej vedet az budes mit prdolku u sebe ,drzim ti palce :hug:

Imani
Zasloužilá kecalka 520 příspěvků 2 inzeráty 04.09.18 20:58

@LucijeBoy Jasný dám :kytka: No jedna sestra mi tu právě není extra sympatická :mrgreen: Nadstandardy mají plný a na otázku, zda až se uvolní mě můžou přesunout mi bylo stroze odpovězeno, že ne. Prý z provozních důvodů. To mě Teda dost naštvalo :mrgreen: Ale je pravda, že já chci nadstandard samostatný. Přijde mi zase zbytečné platit nadstandard pro dva, když normál pokoj je taky pro dva :mrgreen: Zítra v 8 mám SC, pak den dole na JIP a pak mi prcka už dají. Jen doufám, že mě pustí co nejdřív domu. Trochu mi to tady nedělá dobře na psychiku :mrgreen:
@sarlotaaa Jinak teda jídlo na normál pokoji je hnus. Ale já jsem extrém. My doma jedeme trochu jiný jídelníček než je klasika…

sarlotaaa
Zasloužilá kecalka 949 příspěvků 05.09.18 12:02

Tak to je super, moc děkuji @LucijeBoy :) na netu mají psané i jednorázové podložky, jsou nutné? A kosmetiku pro mimi teda taky asi vlastní že? člověk si tu koupe sám nejspíš, co jsem se dozvěděla…v Jičíně nám koupali, a já z toho byla nesvá, protože jsem to nikdy nedělala, neviděla a jako doma premiéra, ale zvládli jsme to :)

LucijeBoy
Zasloužilá kecalka 788 příspěvků 10 inzerátů 05.09.18 16:21

@sarlotaaa jj ale ty jsou spis pro tebe , ja je vyuzila na postel,byly lepsi nez toco tam davali oni . v DmKu ty vetsi jednorazovky zbytek sem pak vyuzila doma pro prcka ;) kosmetiku taky - olejicek na telo ne johnson ten mi rovnou zahodily :lol: Na koupani olej nebo co mas,žinku a hodne latkovych plen,sudocrem a plinky no . Jednou ukazou pak si koupes sama ;) ja si radsi rekla 2× o ukazku ,sestra vyhovela :palec: oblecky taky svoje :)

sarlotaaa
Zasloužilá kecalka 949 příspěvků 05.09.18 17:52

@LucijeBoy Super, fakt hodně těch látkových? já je třeba v Jičíně vůbec nepoužila.. :/ a také chtějí vážení před a po kojení? Díky :)

LucijeBoy
Zasloužilá kecalka 788 příspěvků 10 inzerátů 06.09.18 22:46

@sarlotaaa ja jich mela sebou 5 a nestacilo mi to :lol: uzijes na koupani,odrih­nuti,do postylky atd. A vazily jen rano doktorka na kontrole,jinak pred a po ne ;)

sarlotaaa
Zasloužilá kecalka 949 příspěvků 07.09.18 08:08

@LucijeBoy Týjo tak to je super s tím vážením, v Jičíně to po nás chtěli před a po každém kojení, takže než člověk nakojil, musel letět zvážit, pak nakojil, zase musel letět zvážit a takhle i v noci a kolikrát to bylo fakt na palici :zed: Kdyby aspoň byla váha na pokojích, ale musel člověk na sesternu…opruz… to jsem fakt ráda :) tak jich člověk radši zabalí víc :)

Reklama

Váš příspěvek

Reklama

Poslední články

Nespinká? Vyzkoušejte rady ostatních maminek

Někdo má doma malého spáče, jiní rodiče bojují o každou minutu spánku. Pro... číst dále >

Rekonstrukce bytu: Na co si dát pozor?

Kupujete byt a potřebuje opravit? Anebo už nejste tolik spokojení s vlastním... číst dále >

Články z Expres.cz

Zemřel zpěvák Vláďa Štěpánek: Proslavily ho kapely Harlej a Walda Gang

V úterý 18. září zemřel zpěvák Vláďa Šafránek (†46). Fanoušci ho poznali... číst dále >

Tajemství fotky bez cucku odhaleno: Kam se Kristelová vymódila jako Šebestová?

Světlo světa spatřila tajná nahrávka, na níž je slyšet hlas Kateřiny... číst dále >

Články z Ona Dnes

Doktorka mi řekla, ať „to“ dám radši pryč, řekla matka zdravé holčičky

Některá maminka porod císařským řezem nechce, ale stejně to tak nakonec... číst dále >

Když dlouho necestuji, hýbu aspoň nábytkem, říká žena velvyslance Kmoníčka

Produkovala show na Broadwayi, v Česku řídila partu chlapů v dopravní firmě,... číst dále >

Reklama