Porod Mladá Boleslav 2018

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

sarlotaaa
Zasloužilá kecalka 954 příspěvků 03.09.18 08:11
Porod Mladá Boleslav 2018

Ahoj holky, máte některá čerstvou zkušenost s porodem v Mladé Boleslavi? Co personál, prý se to tam dost zlepšilo? A když tak jaký byl režim na šestinedělí? Co jídlo a pití? Díky :) Rozhoduji se mezi Jičínem a Mladou Boleslaví… :mavam:

Stránka:  1 2 Další »
Reakce:

Uživatel je onlineImani
Zasloužilá kecalka 889 příspěvků 2 inzeráty 03.09.18 17:37

@sarlotaaa Zítra tam mám nástup. Personál milý a co mma informace, tak jsou super :)

sarlotaaa
Zasloužilá kecalka 954 příspěvků 03.09.18 17:53

@Imani To je super :) tak když tak pak nějaký info :) tuším že i oblečky pro mimi musí být vlastní… já kdybych chtěla a byl by volný volila bych nadstandart kvůli wc a sprše na pokoji :mavam:

Uživatel je onlineImani
Zasloužilá kecalka 889 příspěvků 2 inzeráty 03.09.18 19:35

@sarlotaaa Nadstandard chci také. Ale bohužel nešel zamluvit předem, prý až při příjmu. Tak snad bude volný… Ano v MB musí mít mamina vše svoje. Můžu napsat pak svoji zkušenost, ale já mma prostě plánovaný císař no.

sarlotaaa
Zasloužilá kecalka 954 příspěvků 04.09.18 14:47

@Imani To nevadí, budou stačit i postřehy z oddělení šestinedělí :) jak to tam třebas chodí a tak :) jídlo atd.. Ještě se zeptám, kudy se tam chodí? Jde to i hlavním vchodem nebo člověk musí zezadu jak je dětské? :mavam:

LucijeBoy
Zasloužilá kecalka 793 příspěvků 1 inzerát 04.09.18 20:44

Ahoj,ja tam rodila pred 6tydny a supr ;) doktori celkem prijemni i sestry,az na nejakou vyjimku. Byla sem spokojena ,postaraly se a diky PA a Mudr nemam zadne poraneni.. mela jsem nadstandard pro 2 a kdyz nechytnes zadnou pipinu jako ja tak si nemuzu stezovat :D jidlo na 6ti/N - nadstandard si vybiras sama z jidelnicku co chces, na obyc pokoji dostanes co proste maji pro vsechny. Me teda chutnalo ,hlavne jsi hladova takze je ti jedno co ti daji :lol:
Navstevy na obyc pokoji od 12-17hod ,nadstan.12-19 a mas tam na pokoji vse koupelnu,wc, i kuchynku a na myti miminka,posezeni (cena 400noc). Jinak vse musis mit svoje jo :) za me :palec:
Dostanes se do porodky odkudkoli protoze stejne musis jit venkovnimi dverma ;)

LucijeBoy
Zasloužilá kecalka 793 příspěvků 1 inzerát 04.09.18 20:44

@Imani ty mi dej vedet az budes mit prdolku u sebe ,drzim ti palce :hug:

Uživatel je onlineImani
Zasloužilá kecalka 889 příspěvků 2 inzeráty 04.09.18 20:58

@LucijeBoy Jasný dám :kytka: No jedna sestra mi tu právě není extra sympatická :mrgreen: Nadstandardy mají plný a na otázku, zda až se uvolní mě můžou přesunout mi bylo stroze odpovězeno, že ne. Prý z provozních důvodů. To mě Teda dost naštvalo :mrgreen: Ale je pravda, že já chci nadstandard samostatný. Přijde mi zase zbytečné platit nadstandard pro dva, když normál pokoj je taky pro dva :mrgreen: Zítra v 8 mám SC, pak den dole na JIP a pak mi prcka už dají. Jen doufám, že mě pustí co nejdřív domu. Trochu mi to tady nedělá dobře na psychiku :mrgreen:
@sarlotaaa Jinak teda jídlo na normál pokoji je hnus. Ale já jsem extrém. My doma jedeme trochu jiný jídelníček než je klasika…

sarlotaaa
Zasloužilá kecalka 954 příspěvků 05.09.18 12:02

Tak to je super, moc děkuji @LucijeBoy :) na netu mají psané i jednorázové podložky, jsou nutné? A kosmetiku pro mimi teda taky asi vlastní že? člověk si tu koupe sám nejspíš, co jsem se dozvěděla…v Jičíně nám koupali, a já z toho byla nesvá, protože jsem to nikdy nedělala, neviděla a jako doma premiéra, ale zvládli jsme to :)

LucijeBoy
Zasloužilá kecalka 793 příspěvků 1 inzerát 05.09.18 16:21

@sarlotaaa jj ale ty jsou spis pro tebe , ja je vyuzila na postel,byly lepsi nez toco tam davali oni . v DmKu ty vetsi jednorazovky zbytek sem pak vyuzila doma pro prcka ;) kosmetiku taky - olejicek na telo ne johnson ten mi rovnou zahodily :lol: Na koupani olej nebo co mas,žinku a hodne latkovych plen,sudocrem a plinky no . Jednou ukazou pak si koupes sama ;) ja si radsi rekla 2× o ukazku ,sestra vyhovela :palec: oblecky taky svoje :)

sarlotaaa
Zasloužilá kecalka 954 příspěvků 05.09.18 17:52

@LucijeBoy Super, fakt hodně těch látkových? já je třeba v Jičíně vůbec nepoužila.. :/ a také chtějí vážení před a po kojení? Díky :)

LucijeBoy
Zasloužilá kecalka 793 příspěvků 1 inzerát 06.09.18 22:46

@sarlotaaa ja jich mela sebou 5 a nestacilo mi to :lol: uzijes na koupani,odrih­nuti,do postylky atd. A vazily jen rano doktorka na kontrole,jinak pred a po ne ;)

sarlotaaa
Zasloužilá kecalka 954 příspěvků 07.09.18 08:08

@LucijeBoy Týjo tak to je super s tím vážením, v Jičíně to po nás chtěli před a po každém kojení, takže než člověk nakojil, musel letět zvážit, pak nakojil, zase musel letět zvážit a takhle i v noci a kolikrát to bylo fakt na palici :zed: Kdyby aspoň byla váha na pokojích, ale musel člověk na sesternu…opruz… to jsem fakt ráda :) tak jich člověk radši zabalí víc :)

Lucie1412
Povídálka 15 příspěvků 02.10.18 21:30

Ahoj ja rodila v Boleslavi koncem cervna a nemuzu si na nic stezovat. Personal byl super o malyho bylo bezvadne postarano kdykoliv jsem potrebovala poradit nebo pomoct s kojenim tak sestricky ocotne poradily. Mela jsem i stesti na porodni asistentku bohuzel si ale nepamatuju jmeno byla jsem uz moc vyrizena takze jsem se po jmene moc nepidila.
Sestry na oddeleni sestinedeli byly taky bezvadny. Ja mela porod vyvolavany a kdyz jsem se asi po sty sla zeptat jeatli se malymu nemuze nic stat kdyz mi odtekla plodovka a po 30 hodinach malej furt nic tak mi laskave a klidne odpovidaly. Za me opravdu stoprocenti spokojenost co se personalu tyce a ohledne jidla… no kdyby kucharky umely pouzivat koreni bylo by to lepsi. Doporucuji zabalit s sebou slanku :D :D :D

sarlotaaa
Zasloužilá kecalka 954 příspěvků 03.10.18 11:09

@Lucie1412 Super díky moc :) zítra jdu na porodopis, tak jsem zvědavá na přístup personálu :) hlavně doufám, že tam dlouho neskejsnu a budu za půl hoďky hotová :D a měla jsi nadstandart nebo normální pokoj?

Stránka:  1 2 Další »
 Váš příspěvek
Reklama

Poslední články

Nádherná proměna: Kuchyně se díky odborníkům stala skutečným srdcem domova

Paní Jana si ve svém životě prožila mnoho těžkých chvil. Příběh dvakrát... číst dále >

Podzimní čtení: Tyhle knihy vás v klidu nenechají

Podzim je ideální na to uvařit si čaj (nebo nalít dvojku červeného), zavrtat... číst dále >

Články z Expres.cz

Plekanec se sice vrátil, aby rodina byla spolu, syny ale nechal v Kanadě

Vracím se do Čech, abych mohl být se svými syny, tak se dají parafrázovat... číst dále >

Řepka útočí na Erbovou: Plánovala mě zničit, z mojí smrti by měla zvrácenou radost!

Už 20. listopadu vyjde v pořadí čtvrtá kniha bývalého fotbalisty Tomáše... číst dále >

Články z Ona Dnes

Pro lidi je jednodušší se dál trápit, než si krizi přiznat, říká psycholog

Většina vztahů zažije krizi, není možné se jí vyhnout. Znamená jak ohrožení,... číst dále >

O 10 let mladší: Přece nesklouznu zpátky, kdy jsem byla vyžraná kisna

Drahomíra a Tomáš jsou kamarádi, kteří postrádají sebevědomí. Oba mají za... číst dále >