Plánovaný císař Prostějov

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
Solteska
Povídálka 31 příspěvků 31.08.18 08:35
Plánovaný císař Prostějov

Ahojky mam planovany cisar v prostejove uz ted v pondeli a zajimalo by mne jak kdo byl v teto porodnicii spokojen.. A jak to probiha… :andel: mne obvodni neudelala predoperacni vysetreni s tim ze si to porodnice udela sama ale porodnice mi to neudela pac to pry nedela… Tak zacinam mit strach zda-li jsem si vybrala spravnou porodnici :lol:

Reakce:
Ivčis
Závislačka 3954 příspěvků 06.09.18 17:48

Ahoj uz máš určite miminko u sebe :srdce: mužů se zeptat jak to v prostejove dopadlo? Chystám se tam rodit, stěhovali jsme se a dvakrát jsem rodila v OL a ted přemýšlím nad PV.

Darkie
Kecalka 195 příspěvků 1 inzerát 04.10.18 09:02

@Ivčis já tam rodila před dvěma rokama, sestry v pohode, porodnik protivnej, ale sestřičky na novorozeneckym oddělení naprosto super :)

Váš příspěvek
Reklama

Poslední články

Nová kuchyň potěší celou rodinu

Rčení „láska prochází žaludkem“ platí i pro spokojený rodinný život. K tomu,... číst dále >

Velká fotosoutěž: Fisher-Price je u konce. Kdo se může těšit na výhru?

Milé maminky, od 24. 9. 2018 do 9. 12. 2018 jste mohly přidávat fotografie... číst dále >

Články z Expres.cz

Všechno zlé pro něco dobré: Nové album Vondráčkové opanovalo hitparády

V osobním životě ji sice největší bitva teprve čeká, na poli hudebním však... číst dále >

Jana Tunu napadla ochranka klubu: Chtěl jsem jen zahrát písničku, brání se

Moderátor Jan Tuna (45) o sobě dal zase vědět. Tentokrát svou zadnici... číst dále >

Články z Ona Dnes

Rodinu trápí rakovina tříleté dcery i plesnivý dům. Teď mají nové bydlení

Aby šestičlenná rodina neměla málo starostí se zchátralým domem plným plísní,... číst dále >

Nemoci u dětí často odrážejí atmosféru v rodině, říká lékařka

Dokud jsme zdraví, bereme to jako samozřejmost. Zpozorníme, až když je... číst dále >