Facebook, obsah není?

Anonymní
4.6.20 05:28

Facebook, obsah není?

Ahojte holky, chtěla jsem se zeptat, jestli někdo nevíte proč se mi toto zobrazuje na facebooku u některých přátel?

• Citovat
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
106
4.6.20 07:05

Vždyť je to tam napsané, ne? Buď to sdílel jen s některými svými přáteli nebo změnil soukromí nebo obsah smazal…

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
24704
4.6.20 07:48

Je to tam napsané celkem jasně. Příspěvek buď smazal, nebo tam přenastavil „viditelnost“ - ty to můžeš taky udělat, některé věci veřejně, některé přátelé přátel, některé jen vybraní. Taky jde nastavit, že "přátelé kromě a napíšeš, kdo to neuvidí, to je docela vhodný hlavně když máš v přátelích někoho, kdo ale nemusí vidět každou fotku z mejdanu - třeba tchýni nebo učitelku angličtiny svého dítěte (nebo třeba kamarádka, která ale zároveň má ukecanou hubu :think: :jazyk: ).
Upřímně, já to mám takhle u bývalý švagrový. Milá ženská, sme v kontaktu, ale občas sem zjistila, že bejvalýmu vykecá i něco, co by zrovna nemusela - a na tyhle případy to třeba použiju ;)

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
24704
4.6.20 07:50

Jo a mě se to ještě občas na profilu objeví, když něco sdílím a ten, kdo to tam dal původně, to vymaže. Takže u toho mýho příspěvku se objeví prázdný okno a takhle hláška.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
64553
4.6.20 08:17
@Anonymní píše:
Ahojte holky, chtěla jsem se zeptat, jestli někdo nevíte proč se mi toto zobrazuje na facebooku u některých přátel?

Např nejsi členem skupiny, nebo dotyčný má obsah jen pro zasvěcené, nebo byl obsah odstraněn atd..

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
4.6.20 10:59

@Dha14 no ja to rikala te dotycne a ona koukala a nic tam neklikla a kdyz kouknu od chlapa, tak on to vidi… A mam to prave u dost lidi, tak to nejak nechapu… A to je divne abych to mela i u ciziho, treba kadeřnictví, ktere neznam, ja to nevidim a chlap to vidi…

• Citovat
  • Nahlásit
Anonymní
4.6.20 11:03

@Mar__tanka1983 aha, to vim prave, ale ja to mam u vice lidi a treba u sestrenky kazdy prispevek a to tam jsem i ja na fotce, rikala jsem ji to a prej tam nic nenastavovala, tak jsem myslela, ze to je snad moje chyba, ze to mam nastavene treba ja… :think: a jak jsem psala, kdyz kouknu od chlapa, nebo segry vidi to…

• Citovat
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Mohlo by vás zajímat